پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
 فراز امامعلی  5
قائم اسلامی خواه 2
محمد قاضی 2
 محمدحسین کریم زاده  1
 علیرضا نقی زاده  1
 مهرداد آوخ  1
سجاد آشوری 1
 مسیح زاهدی  1
 محمد رضا سلیمانی 1
   
   
   
   
   
   
 

پیر هادی: با رفاقتی که در تیم وجود دارد لیگ برتری می شویم

 احسان پیرهادی هافبک جوان و با انگیزه مسی ها که معتقد است نارنجی پوشان رفسنجانی با تیم یکدل و یکدستی که دارند، عزمشام را برای لیگ برتری شدن جزم کرده اند

بدون شک هرچه به ایستگاه های پایانی لیگ یک کشورمان نزدیک تر می شویم رقابت در بالا و پایین جدول با توجه به فاصله امتیازی نزدیک تیم ها به اوج خود می رسد تا جایی که کوچکترین لغزش از سوی یک تیم می تواند تاوان سنگینی برایش داشته باشد. در این خصوص با احسان پیرهادی هافبک جوان و باانگیزه مسی ها که معتقد است نارنجی پوشان رفسنجانی با تیم یکدل و یکدستی که دارند، عزمشام را برای لیگ برتری شدن جزم کرده اند، در خصوص شرایط این تیم در هفته های پایانی لیگ آزادگان گفت و گویی را ترتیب دادیم که خواندش خالی از لطف نیست.

از تساوی مقابل نساجی شروع کنیم؟ گلت یک امتیاز بیشتر نداشت.
بازی با نساجی بازی خیلی خوبی بود مخصوصا اینکه آنها مربی خوب و کار بلدی داشتند و جلوی ما واقعا فوتبال بازی کردند. ما هم تیمی هستیم که جلوی تیم هایی که واقعا فوتبال بازی می کنند خیلی خوب بازی می کنیم. اما از آنجا که در خانه حریف به میدان رفته بودیم سعی کردیم کمی بسته بازی کنیم و خوشبختانه گل هم زدیم اما با توجه اینکه ما به آن شرایط آب و هوای و بازی در چمن مصنوعی آن هم  در آن در آن شرایط جوی عادت نداشتیم کار برایمان سخت شده بود البته باید بگویم  خودمان هم در چمن مصنوعی بازی می کنیم اما بازی در آن شرایط واقعا سخت بود و متاسفانه گل خوردیم و بازی به تساوی کشیده شد. هر چند که این دیدار بازی ای بود که هم می توانستیم ببریم و هم ببازیم چون هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند که از آنها استفاده نکردند.
این هفته هم باید به مصاف پارسه ای بروید که به نظر می رسد روی کاغذ بازی سختی برای شما به حساب نمی آید؟
برعکس من فکر می کنم بازی با پارسه ای که خطر سقوط را احساس می کند خیلی سخت تر از تیم هایی باشد که در میانه جدول هستند و یا صعودشان صدر درصد شده است.
منظورم روی کاغذ و از نظر امتیازی است؟
درست است اما به نظر من با شرایطی که لیگ یک دارد، هر چه به روزهای پایانی نزدیک می شویم تمام بازی ها سخت تر می شوند. ما به جز پارسه باید با گیتی پسند و ماشین سازی هم بازی کنیم و به نظر من بازی با ماشین سازی که تقریبا صعودش صددرصد شده خیلی راحت تر از پارسه ای است که خطر سقوط دارد. در کل ما با توجه به تساوی که مقابل نساجی کسب کردیم و با توجه به شرایط جدولی باید فقط برای سه امتیاز به مصاف پارسه برویم و امیدوارم دست پر از زمین خارج شویم.
فاصله امتیازی تیم ها خیلی کم شده و تقریبا چند تیم هستند که  هنوز هم شانس صعود دارند با توجه به این موضوع این روزها  شرایط مسی ها چطور است؟
دقیقا همین طور است. اما هنوز چند بازی باقی مانده و تمام تیم های بالای جدولی بازی های سختی دارند اما ما در طول فصل نشان دادیم که خارج از خانه خیلی راحت تر بازی می کنیم اگر بتوانیم در این بازی های باقی مانده نتایج لازم را کسب کنیم صعودمان دور از انتظار نیست.
این یعنی به رفسنجانی ها قول صعود می دهی؟
بله حتما. انشالا که با تلاش همه ی بچه ها و تیم یکدست و یکدلی که داریم می توانیم با صعودمان دل این مردم را شاد کنیم. واقعا در بعضی از بازی ها دیدیم که خدا کمکمان کرد. از طرفی ما مربی سخت گیری داریم که اصلا از گفتن کلمه خسته خوشش نمی آید باور کنید ما طوری تمرین می کنیم که آمادگی بازی کردن دو تا 90دقیقه را داشته باشیم. امیدوارم با رفاقت و هم دلی که در تیم وجود دارد بتوانیم نتایج لازم را بگیریم و لیگ برتری شویم.

و اما صحبت پایانی؟
از مسئولان تیم که در حد توانشان از ما حمایت کردند تشکر می کنم و امیدوارم با همت و تلاش بچه ها در این بازی های باقی مانده  مس لیگ برتری شود.

(منبع:دی اسپرت)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید