پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
 فراز امامعلی  5
قائم اسلامی خواه 2
محمد قاضی 2
 محمدحسین کریم زاده  1
 علیرضا نقی زاده  1
 مهرداد آوخ  1
سجاد آشوری 1
 مسیح زاهدی  1
 محمد رضا سلیمانی 1
   
   
   
   
   
   
 

حامد محمودی: بیشتر بازیکنان مس کشف کریستیچوویچ هستند

حامد محمودی اعتقاد دارد برای ماندن در کورس صعود باید برابر ایرانجوان به پیروزی دست یابیم.

بدون شک مس رفسنجان یکی از تیمهایی بوده که در هفته های اخیر نتایج فوق العاده ای کسب کرده و خود را به عنوان یک مدعی معرفی کرده است. حامد محمودی بازیکن با تجربه مسی ها که سابقه حضور در تیمهای استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان را در لیگ برتر دارد و نیم فصل دوم به مس رفسنجان پیوسته و یکی از خوب های این تیم به شمار می رود بسیار امیدوار است که مس یکی از تیمهای صعود کننده به لیگ برتر باشد.

از آخرین وضعیت تیم مس رفسنجان بگویید؟

تیم در حال حاضر دارای شرایط خوبی است و روند رو به رشدی را در پیش گرفته ایم. نتایج راضی کننده است اما خیلی حمایت نمی شویم و اگر حمایت بخوبی انجام میگرفت شاید خیلی زودتر به شرایط بهتری دست می یافتیم. به هر حال هدف ما ابتدا صعود بوده ، در صورتی که محقق نشود بتوانیم جایگاه  آبرومندی داشته باشیم.

بازی های سختی درپیش داریم البته بازی ها قابل پیش بینی نیست و بعضا می بینید یک تیم ته جدولی برابر تیم دوم جدول به پیروزی می رسد . امیدواریم با نتیجه در خور شان باشگاه لیگ را به پایان برسانیم.

بازی بعد در بوشهر برابر ایرانجوان به میدان خواهید رفت ، نظرتان را در خصوص این بازی بگویید؟

بازی با ایرانجوان بازی خیلی سختی خواهد بود چرا که این تیم غیر قابل پیش بینی است و توانسته تیم های بزرگی را شکست دهد ، ما برای 3 امتیاز به میدان خواهیم رفت و تساوی راضی مان نخواهد کرد. چراکه تساوی به سود هیچ کدام از تیمها نخواهد بود و پیروزی ما را راضی می کند و می توانیم در کورس صعود بمانیم. 

فکر میکنم چون ایرانجوان دغدغه صعود یا سقوط را ندارد تهاجمی بازی خواهد کرد و از طرفی مس نیز برای برد به میدان خواهد رفت. انتظار می رود بازی زیبایی را از سوی دو تیم شاهد باشیم و به نظر من قشنگترین بازی هفته در بوشهر رقم خواهد خورد.

 

در مورد گزینه های که برای نیم فصل داشتید صحبت کنید،به نظر می رسد انتخاب درستی کردید.

بعد از اینکه از این تیم نفت مسجد سلیمان جدا شدم. از چند تیم پیشنهادات خوبی داشتم از جمله از راه آهن لیگ برتری هم پیشنهادی به من شد، اما با توجه به مشورتهایی که با دوستانم و کسانی که مورد اعتمادم بودند، در مورد پیشنهادات دو ، سه تا تیم جدی فکر کردم. در نهایت با نشستهایی که با مسئولین تیم مس رفسنجان داشتم، به این نتیجه رسیدم که مس می تواند انتخاب خوبی برای من باشد، چراکه مربی بزرگی در این تیم کار می کرد که می توانستم خیلی چیزها از او یاد بگیرم.

در نیم فصل دوم در تمام بازیهای تیم حضور داشته ام و خوشحالم که توانسته ام برای تیمم مثمر ثمر باشم. شاید تیم در نیم فصل اول شرایط خوبی نداشت ولی در حال حاضر فکر میکنم فوتبال ایران با نتایج بسیار خوبی که کسب کردیم توجه اش به ما جلب شده است. بازهم تکرار میکنم امیدوارم در پایان فصل یکی از تیمهای صعودکننده باشیم یا اینکه رتبه ای در خور شان تیم مس بدست آوریم. از تمام مجموعه مس، از مدیرعامل تیم تا کوچکترین عضو ، اسانهای بسیار خوبی هستند، خیلی خوشحال هستم که در این مجموعه هستم و فکر می کنم انتخاب درستی کردم.

نظرتان در خصوص اولین تجربه سرمربیگری کریستوویچ در ایران چیست؟ 

وی مربی کارنامه داری است، از زمانی که به تیم اضافه شده ام توانسته نگرش مرا نسبت به فوتبال تغییر دهد و خیلی از بازیکنان که در ترکیب ثابت تیم قرار گرفته اند کشف وی بوده اند و در حال حاضر یکی از خوبهای لیگ یک هستند. 

بازیکنانی که سالهای گذشته به آنها میدان داده نشده است و تیمها از هم اکنون به دنبال آنها هستند ، در کل حضور ایشان در باشگاه مس مثمر ثمر بوده و بازیکنان همگی مدیون وی هستند. کریستوویچ مربی سخت گیری است ولی قلب مهربانی دارد و وقت می گذارد، همه ما بدلیل اینکه تمرینات سنگینی را پشت سر گذاشته ایم توانایی زیادی در بازی ها داریم و از لحاظ بدنی کم نمی آوریم. 

شاید ابتدای فصل ایده های ایشان به خوبی دیده نشد اما روز به روز کیفیت تیم بهتر شد و حال می بینید که تیم، مدعی صعود شده است و امیدواریم این روند خوب تا انتها ادامه داشته باشد.

(منبع:دی اسپرت)

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید