پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 

از ورزش و رقابت سالم ورزشی لذت ببرید

پیشبرد اهداف فرهنگی جامعه و افزایش بهره وری اجتماعی از جمله اهداف سرمایه گذاری شرکت مس در ورزش هستند.

مدیر عامل شرکت صنایع ملی مس کرمان، در آستانه‌ی دربی تیم‌های مس کرمان و مس رفسنجان در مرحله‌ی پلی‌اف رقابت‌های لیگ دسته اول کشور: تاکید کرد که بازی دو تیم باید فضایی سالم برای لذت بردن از یک رقابت ورزشی ایجاد کند.

مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان این مطلب، ضمن ابراز رضایت از تحرک حاصل شده در فضای عمومی استان کرمان به خاطر فعالیت باشگاه‌های صنعت مس، رونق دادن به شادابی، تحرک، نشاط و سلامت در مناطق ذینفع این شرکت را جزو مسئولیت‌های اجتماعی شرکت مس برشمرد.

مهندس احمد مرادعلیزاده افزود: البته باید اثرات این سرمایه گذاری در صنعت برای همگان و به خصوص کارکنان و سهامداران شرکت ملموس‌تر شود.

وی با تشکر از تمامی کسانی که به ایجاد فضای همدلی در ورزش صنعت مس یاری رسانده اند، موفقیت‌های ورزشی را باعث افزایش اعتماد به نفس، خود باوری و رونق و توسعه ورزش در جامعه عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران تاکید کرد: دست اندرکاران باشگاههای ورزش صنعت مس در استان‌های کرمان و آذربایجان باید ضمن توجه همیشگی به رویکرد «ورزش در بستر فرهنگ» به گونه ای عمل کنند که خانواده صنعت مس خود مطالبه‌گر اصلی سرمایه گذاری در ورزش باشد.

مهندس مراد علیزاده با تشکر از خدمات زنحیره مدیریتی در باشگاه‌های صنعت مس به ویژه آقایان سید ابوالحسن مهدوی و اکبر ایرانمنش که از گذشته تا به امروز زحمات و خدمات زیادی را نثار ورزش استان کرمان و صنعت مس کرده‌اند، یادآور شد: برنده مسابقه پلی آف بین تیم‌های فوتبال مس کرمان و مس رفسنجان در زمین بازی تعیین خواهد شد و ما هیچ گونه تصمیمی برای تعیین تیم صعود کننده به مرحله بعد نگرفته‌ایم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران ضمن دعوت از عوامل مدیریتی، کادر فنی و بازیکنان دو تیم برای ارائه مسابقاتی زیبا و تماشاگرپسند اظهار امیدواری کرد مسابقات رفت و برگشت دو تیم، خاطراتی زیبا و ماندگار برای مردم و جامعه ورزش استان کرمان خلق کنند تا از ورزش و رقابت ورزشی سالم لذت ببرند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید