پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        13
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 5
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

بگوویچ: طلسم را می شکنم به لیگ برتر صعود می کنم.

مصاحبه اختصاصی سرمربی مس رفسنجان با تکل پرس .

بگوویچ که یکی از با سابقه ترین مربیان خارجی شاغل در ایران است و سالها نیز در لیگ دسته اول کار کرده و بارها نیز تا پای صعود به لیگ برتر تیم های خود پیش آورده .تیم فوتبال مس رفسنجان در گروه دوم مسابقات لیگ دسته اول کشور شرایط خوبی دارد و با بیست امتیاز صدر جدول رده بندی را به خود اختصاص داده. به همین مناسبت با وینگو بگوویچ سرمربی کهنه کار این تیم گفت و گو کردیم. وی در خصوص آخرین شرایط تیمش نیز به تکل پرس گفت: باید نفت آبادان را هم می بردیم اما در این بازی بخت با ما یار نبود. آبادانی ها از معدود موقعیت هائی که روی دروازه ما داشتند خوب استفاده کردند در حالی که ما به راحتی موقعیت های گل زنی مان را یکی بعد از دیگری از دست می دادیم.

بگوویچ که یکی از با سابقه ترین مربیان خارجی شاغل در ایران است و سالها نیز در لیگ دسته اول کار کرده و بارها نیز تا پای صعود به لیگ برتر تیم های خود پیش آورده اما همواره در آخرین گام ناکام مانده گفت: امسال طلسم شکنی می کنم. شرایط تیم به گونه ایست که می توانیم با قدری هوشیاری آنقدر با تعقیب کنندگان فاصله بگیریم که چند هفته مانده به پایان مسابقات صعودمان به لیگ برتر را مسجل کرده باشیم.

بگوویچ در ادامه نیز گفت: این دو امتیازی را که این هفته از دست دادیم قطعا در بازی بعدی جبران نموده و صدر نشینی در این گروه را ادامه خواهیم داد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید