پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        13
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 5
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

منصور پورميرزايى بهترين ورزشکار ماه جهان شد

منصور پورميرزايي که ماه گذشته در جريان رقابت‌هاي وزنه‌برداري معلولين آسيا موفق به شکستن رکورد جهان و ثبت رکوردي جديد به نام خود و ايران شده بود از سوي کميته پاورليفتينگ کميته بين‌المللي پارالمپيک به عنوان بهترين ورزشکار ماه نوامبر سال2013 ميلادي معرفي شد.

به گزارش فارس، پورميرزايي در اين مسابقات با ثبت رکورد 276 کيلوگرم در رده وزني فوق‌سنگين (107+ کيلوگرم) به ميزان 36 کيلوگرم رکورد جهان را جا به جا کرد و براي کسب عنوان ورزشکار برتر ماه نوامبر معرفي شده است.

وب سايت IPC انتخاب ورزشکار برتر ماه را به نظرسنجي گذاشته بود و پورميرزايي با کسب بيشترين ميزان رأي به عنوان ورزشکار برتر ماه انتخاب شد.

همچنين سايت رسمى کميته بين‌المللى پارالمپيک با توصيف کردن منصور پورميرزايى به عنوان مرد آهنين جهان او را به عنوان بهترين ورزشکار ماه نوامبر در سال 2013 معرفى کرد.

سايت کميته بين‌المللى پارالمپيک در توصيف پورميرزايي آورده است؛ «اين مرد آهنين (منصور پورميرزايي) دو و نيم برابر وزن خودش را بالاى سر برد.»

در سايت IPC آمده است: اين وزنه‌بردار در حال حاضر مى‌تواند اجسامى معادل 276 کيلوگرم مثل: 2 هنر پيشه مثل آرنولد شوارتزنگر، يا يک ببر، يک گوريل، يک کروکوديل را بالاى سر ببرد يا چيزى معادل 30 دوچرخه!

پورميرزايى در گفت‌وگويى که با سايت کميته بين‌المللى پارالمپيک انجام داده است، اظهار اميدوارى کرد که در مسابقات جهانى در امارات بتواند وزنه 300 کيلوگرمى را بلند کند و افتخارى ديگر براى کشور و خانواده‌اش به دست آورد؛ وي مي‌گويد: من به وزنه 300 کيلوگرمى فکر مي‌کنم و اميدوارم اگر خدا بخواهد اين وزنه را بالاى سر مي‌برم و رکورد جهان را خواهم شکست.

مشروح گفت‌وگوى پورميرزايى در سايت کميته بين‌المللى پارالمپيک www.paralympic.org منعکس شده است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید