پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        13
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

برنامه بازی‌های تیم ملی ایران در جام‌جهانی مشخص شد

قرعه کشی بیستمین دوره مسابقات جام جهانی در باهیای برزیل برگزار شد و با مشخص شدن گروه بندی این مسابقات برنامه کامل دیدارهای جام جهانی 2014 بدین شرح مشخص شد:

پنجشنبه 22 خرداد (12 ژوئن) :  برزیل - کروواسی (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو - دیدار افتتاحیه)

جمعه 23 خرداد (13 ژوئن): شیلی - استرالیا (کوییابا - ورزشگاه پانتانال)، مکزیک - کامرون (ناتال - ورزشگاه داس دوناس)، اسپانیا - هلند (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

شنبه 24 خرداد (14 ژوئن): کلمبیا - یونان(بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)، اروگوئه - کاستاریکا(فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)، انگلستان - ایتالیا(مانائوس - ورزشگاه آمازون)، ساحل عاج - ژاپن (رسیف - پرنامبوکو)

یکشنبه 25 خرداد (15 ژوئن): سوئیس - اکوادور(برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)، فرانسه - هندوراس (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)، آرژانتین - بوسنی (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

دوشنبه 26 خرداد (16 ژوئن): نیجریه - ایران (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا)، غنا - آمریکا (ناتال - ورزشگاه داس دوناس)، آلمان - پرتغال(سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

سه شنبه 27 خرداد (17 ژوئن): بلژیک - الجزایر(بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)، روسیه - کره جنوبی (کوییابا - ورزشگاه پانتانال)، برزیل - مکزیک(فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)

چهارشنبه 28 خرداد (18 ژوئن): کامرون - کروواسی(مانائوس - ورزشگاه آمازون)، استرالیا - هلند(پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)، اسپانیا - شیلی (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

پنجشنبه 29 خرداد (19 ژوئن): کلمبیا - ساحل عاج (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)، ژاپن - یونان(ناتال - ورزشگاه داس دوناس)، اروگوئه - انگلستان (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو)

جمعه 30خرداد (20 ژوئن): هندوراس - اکوادور(کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا)، ایتالیا - کاستاریکا(رسیف - پرنامبوکو)، سوئیس - فرانسه(سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

شنبه 31 خرداد (21 ژوئن): آرژانتین - ایران (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)، نیجریه - بوسنی(کوییابا - ورزشگاه پانتانال)، آلمان - غنا (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)،

یکشنبه 1 تیر (22 ژوئن): آمریکا - پرتغال (مانائوس - ورزشگاه آمازون)، کره جنوبی - الجزایر(پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)، بلژیک - روسیه (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

دوشنبه 2 تیر (23 ژوئن): کامرون - برزیل(برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)، استرالیا - اسپانیا (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا)، کروواسی - مکزیک (رسیف - پرنامبوکو)، هلند - شیلی (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو)

سه شنبه 3 تیر (24 ژوئن): کاستاریکا - انگلستان (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)، ژاپن - کلمبیا(کوییابا - ورزشگاه پانتانال)، یونان - ساحل عاج (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)، ایتالیا - اروگوئه(ناتال - ورزشگاه داس دوناس)

چهارشنبه 4 تیر (25 ژوئن): هندوراس - سوئیس(مانائوس - ورزشگاه آمازون)، نیجریه - آرژانتین (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)، )، اکوادور - فرانسه(ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)، ایران - بوسنی(سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

پنجشنبه 5 تیر (26 ژوئن): پرتغال - غنا (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)، الجزایر - روسیه (کوریتیبا - ورزشگاه بایکسادا)، آمریکا - آلمان(رسیف – پرنامبوکو)، کره جنوبی - بلژیک (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو)

پایان دور گروهی

جمعه 6 تیر(27 ژوئن): روز استراحت

مرحله یک هشتم پایانی

شنبه 7 تیر (28 ژوئن):  اول گروه A - دوم گروه B (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)، اول گروه C - دوم گروه D (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

یکشنبه 8 تیر (29 ژوئن): اول گروه B - دوم گروه A (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)، اول گروه D - دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو)

دوشنبه 9 تیر (30 ژوئن): اول گروه E - دوم گروه F (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)، اول گروه G - دوم گروه H (پورتو آلگره - ورزشگاه بیرا ریو)

سه شنبه 10 تیر (1 جولای): اول گروه H - دوم گروه G (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)، اول گروه F - دوم گروه E (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو)

چهارشنبه و پنجشنبه 11 و 12 تیر (2-3 جولای): روز استراحت

مرحله یک چهارم پایانی

جمعه 13 تیر (4 جولای):

برنده دیدار اول گروه A - دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C - دوم گروه D (فورتالزا - ورزشگاه کاستلائو)

اول گروه E - دوم گروه F  برابر برنده دیدار  اول گروه G - دوم گروه H (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

شنبه 14 تیر (5 جولای):

اول گروه H - دوم گروه G با برنده دیدار  اول گروه F - دوم گروه E (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

اول گروه B - دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D - دوم گروه C (سالوادور - ورزشگاه فونته نووا)

یکشنبه و دوشنبه 15 و 16 تیر (6 و 7 جولای): روز استراحت

نیمه نهایی:

سه شنبه 17 تیر (8 جولای): برنده دیدار اول گروه A - دوم گروه B برابر برنده دیدار اول گروه C - دوم گروه D  با اول گروه E - دوم گروه F  برابر برنده دیدار  اول گروه G - دوم گروه H (بلوهوریزونته - ورزشگاه مینیه رو)

چهارشنبه 18 تیر (9 جولای): برنده دیدار اول گروه H - دوم گروه G با برنده دیدار  اول گروه F - دوم گروه E با اول گروه B - دوم گروه A با برنده دیدار اول گروه D - دوم گروه C (سائوپائولو - ورزشگاه دی سائوپائولو)

پنجشنبه و جمعه: 19 و 20 تیر (10 و 11 جولای)

شنبه 21 تیر (12 جولای): دیدار رده بندی - (برازیلیا - ورزشگاه ناسیونال)

یکشنبه 22 تیر (13 جولای): فینال -  (ریودوژانیرو - ورزشگاه ماراکانا)

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید