پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
 فراز امامعلی  5
قائم اسلامی خواه 2
محمد قاضی 2
 محمدحسین کریم زاده  1
 علیرضا نقی زاده  1
 مهرداد آوخ  1
سجاد آشوری 1
 مسیح زاهدی  1
 محمد رضا سلیمانی 1
   
   
   
   
   
   
 

«مس رفسنجان» اصلی ترین تیم صنعت مس در استان است/حواشی نمی تواند مانع حضور تیم در لیگ باشد

«مس رفسنجان» اصلی ترین تیم صنعت مس در استان است/حواشی نمی تواند مانع حضور تیم در لیگ باشد «مس رفسنجان» اصلی ترین تیم صنعت مس در استان است/حواشی نمی تواند مانع حضور تیم در لیگ باشد


نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس:
«مس رفسنجان» اصلی ترین تیم صنعت مس در استان است/حواشی نمی تواند مانع حضور تیم در لیگ باشد
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی و شایعات مطرح شده برای تیم مس رفسنجان گفت: هیچ تیمی مزاحم تیم دیگر نیست وخاستگاه اصلی مس رفسنجان است و وجود تیم مس رفسنجان توجیه پذیرترین تیم داری برای مجتمع مس رفسنجان است.
به گزارش...حجت الاسلام حسین جلالی با قدردانی از تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان به‌واسطه پیروزی ها و کسب امتیازهای ارزشمند در لیگ برتر، از بازیکنان خواست به شایعه ها و حواشی که ایجاد می شود توجه نکنند و تمرکز خود را روی تمرین ها و هماهنگی با مربی داشته باشند و با قدرت و قوت به بازی ها ادامه دهند.
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اینکه هر زمان مس به یک پیروزی دست پیدا می کند شایعه سازی می شود و حواشی ایجاد می کنند، دلیل بر قدرت تیم است و نباید به این شایعات اهمیت داد. در ماندگاری تیم مس رفسنجان در لیگ برتر شکی نیست. تیم مس رفسنجان با این پیروزی هایی که داشته یکی از تیم های شاخص کشور خواهد بود و امیدواریم با روندی که در پیش گرفته در آینده بتواند به سهمیه آسیایی نیز دست پیدا کند.
وی ادامه داد: احتمال حضور تیم مس کرمان ارتباطی با حضور تیم مس رفسنجان در لیگ برتر ندارد. هرچه تیم ها مقتدرانه تر ورود کنند افتخار استانی است، بنابراین هیچ تیمی مزاحم تیم دیگر و هیچ شهری مزاحم شهر دیگر نیست .
حجت الاسلام جلالی تأکید کرد: با توجه به اینکه تیم مس رفسنجان در جوار مجتمع مس سرچشمه رفسنجان است، اصلی ترین تیم مس، تیم مس رفسنجان است، بنابراین به ویژه کادر و بازیکنان حواشی را نادیده بگیرند و به راه خود در مسیر پیروزی ها ادامه دهند.
انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید