پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

تساوی مس رفسنجان در کرج

تساوی صدر نشینان در هفته سیزدهم

هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر جمعه 24 آبانماه 98 آغاز شد.در حساس ترین از این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و گل ریحان البرز از ساعت 14:30در ورزشگاه انقلاب کرج رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت بیژن حیدری برگزار شد در تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی 1-1 دست پیدا کردند.

دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر صف آرایی کردند که در جدول رده بندی فقط یک امتیاز اختلاف داشتند گل ریحان با 24 امتیاز  و مس رفسنجان با 23 امتیاز .

مسی های رفسنجان در این دیدار با بازی قابل قبول و رو به جلو توانستند در حضور انبوه تماشاگران کرجی ، فوتبال خوبی را از خود به نمایش بگذارند.مسی های رفسنجان در نیمه اول می توانستند حداقل با دو گل به رختکن بروند اما بخت با نارنجی پوشان یار نبود تا در نیمه اول دو تیم با تساوی بدون گل رضایت دهند اما در نیمه دوم و در دقیقه 49 مدافعین مس رفسنجان به گمان آفساید ایستادند اما داور به این امر اعتقادی نداشت و بازیکنان میزبان از این موقعیت باد آورده توانستند به نحو احسن استفاده کرده و توسط کیانوش میرزایی به گل خود و تیمشان رسیدند.اما این پایان کار نبود و شاگردان محمد ربیعی حملات متعدد خود را بر روی دروازه حریف ادامه دادند تا در دقیقه 57 و با فرار مهرداد آوخ به سمت دروازه گل ریحان توسط مدافع این تیم در محوطه جریمه سرنگون شد تا داور برای مس رفسنجان پنالتی اعلام کند و در نهایت این پنالتی توسط حمید گلزاری به گل تساوی در این دیدار رسیدند.و در پایان با تساوی 1-1 به کار خود در این رضایت دادند.مس رفسنجان با این تساوی 24 امتیازی شده و در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت.

مس رفسنجان در این دیدار با حمید عرفانی ،عیسی پرتو ، روح الله نعمتی ، وحید فارغ،مهرداد رضایی،حمید گلزاری،مهرداد آوخ ،علی پورمحمد،محمد پورمحمد ، محسن آذرباد و سید امیر میربزگی پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار:محمد حسین پور در دقیقه 63 به جای علی پورمحمد ، فرشید پاداش در دقیقه 75 به جای حمید گلزاری و مهدی کربلایی در دقیقه 92 به جای مهرداد آوخ به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته چهاردهم از این رقابت ها شنبه 2 آذرماه 98 از ساعت 14:15 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان خوشه طلایی ساوه خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید