پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
مهرداد آوخ 4
محسن آذرباد 4
علی پورمحمد 3
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 1
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

تساوی جوانان مس رفسنجان در شیراز

تساوی ناعادلانه جوانان در شیراز

هفته ششم رقابت های لیگ دسته اول جوانان کشور عصر امروز سه شنبه 14 آبانماه 98 از ساعت 14:30 آغاز شد.در جریان این دیدارهادو تیم فوتبال شهید وفایی شیراز و مس رفسنجان در ورزشگاه دستغیب شیراز رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت داورانی از استان بوشهر برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان میزبان خود را با نتیجه 1-1 متوقف کردند.

تنها حواشی این بازی ، مسی های رفسنجان توسط علی تقی پور در دقیقه 90 توانستند گل کاملا سالم را به ثمر برسانند که داور این دیدار به گمان افساید گل سالم این دیدار را مردود اعلام کرد هر چند در پایان داور اضهار داشت که به علت ندیدن صحنه و نور خورشید نتوانستم بدرستی تصمیم گیری کنم و اعلام افساید کردم. اما داور به راحتی 2 امتیاز رفسنجانی ها را گرفت تا مسی ها صدر را از دست بدهند. تنها گل مس رفسنجان را فرنام عرب در دقیقه 25 بازی به ثمر رساند مس رفسنجان با  این تساوی 9 امتیازی شده وبا تفاضل گل کمتر از تیم اول  در رده سوم قرار گرفته است.

یادآور می شود جوانان مس رفسنجان در هفته هفتم از این رقابت ها سه شنبه 21 آبانماه از ساعت 14:30 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان هلال احمر گراش خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید