پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

تساوی ال مسینو در هفته دهم

تساوی مسی ها در هفته دهم

هفته دهم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر پنجشنبه 8 آبانماه 98 برگزار شد.در حساس ترین از این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و صنعت مس کرمان از ساعت 14:45 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت سید مهدی مرجان زاده برگزار شددو تیم پس از 90 دقیقه تلاش با نتیجه 1-1 به کار خود پایان دادند.گلهای این دیدار را حمید گلزاری در دقیقه 42 برای مس رفسنجان و بهرام رشید فرخی در دقیقه 67 برای مس کرمان به ثمر رساندند.مس رفسنجان با این تساوی 20 امتیازی شده و با یک امتیاز کمتر از تیم اول در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با نیما علیپور،عیسی پرتو،وحید فارغ،محمد رضا پورمحمد،سید روح الله نعمتی،مسعود اسدی،حمید گلزاری،محسن آذرباد،مهرداد رضایی،مهرداد آوخ و فرشید پاداش پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان : سید امیر میربزرگی در آغاز نیمه دوم به جای مسعود اسدی که در پایان نیمه اول مصدوم شد به میدان آمد.فرزاد محمدی در دقیقه 79 بجای فرشید پاداش و محمد حسین پور در دقیقه 84 بجای محسن آذرباد یه میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در ادامه این رقابت ها و در هفته یازدهم دوشنبه 13 آبان 98 از ساعت 14:30 در ورزشگاه هفت تیر بابل میهمان رایکا این شهر خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید