پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

و حالا ال مسينو

مس رفسنجان به دنبال پنجمين پيروزي در مقابل مس كرمان

تیم های فوتبال مس رفسنجان و مس کرمان با بازی هفته دهم لیگ یک برابر هم، رنگ مسابقات این هفته را به رنگ مسی در می آورند و در دوازدهمین مصاف رسمی به دیدار یکدیگر می روند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس رفسنجان دو تیم مس کرمان و مس رفسنجان از سال 93 در رقابت‌های لیگ یک بارها به مصاف هم رفتند و تقابل تمام مسی لیگ یک به دربی ال‌مسینو نیز شهره شده است که روز چهارشنبه دو تیم مس رفسنجان و كرمان دوازدهمین پرده از تقابل رسمی برابر یکدیگر را برگزار خواهند کرد.

در یازده مسابقه قبلی، تیم مس کرمان با 5 پیروزی در مقابل چهار شکست از مس رفسنجان پیش است و دو بازی دو تیم نیز به تساوی رسیده است. 10 بازی دو تیم نیز به تقابلات آن ها در لیگ دسته اول و یک بازی نیز به رویارویی آن ها در جام حذفی برمی‌گردد.

مس رفسنجان در یازده بازی ال مسینو قبلی ٨ بار دروازه مس كرمان را باز کرده است و در مقابل ٩ گل را نیز در این بازی ها دریافت کرده است.

اولین مصاف دو تیم به پائیز سال 87 برمی‌گردد که در چارچوب رقابت‌های جام حذفی، تیم مس رفسنجان در ورزشگاه نوش‌آباد رفسنجان با یک گل مس کرمان را شکست داد.

دو تیم دیگر در بازی‌های رسمی به مصاف هم نرفتند تا بازی رفت پلی‌اف لیگ یک فصل 93 که در اردیبهشت ماه سال 94 برگزار شد و در بازی رفت دو تیم در رفسنجان به تساوی بدون گل رضایت دادند. در بازی برگشت در همان سال مس کرمان موفق شد با تک گل روح‌الله باقری مس رفسنجان را شکست دهد تا با حذف این تیم به دور بعد صعود کند.
دو تیم در بازی‌های لیگ یک سال 95 نیز دو بار به مصاف یکدیگر رفتند که در بازی رفت که در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان برگزار شد، مس کرمان موفق شد با دو گل سعید صادقی و میلاد پورصف‌شکن در رفسنجان مس این شهر را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.
اما در بازی برگشت مس رفسنجان در ورزشگاه باهنر این شکست را جبران کرد و موفق شد با همان نتیجه دو بر یک در کرمان مس را شکست دهد که دو گل رفسنجانی‌ها را بهرام رشید فرخی و فرزاد حسين خاني به اشتباه برای این تیم به ثمر رساندند و علی مرزبان نیز برای مسی‌های کرمان گلزنی کرد.
در پایان آن فصل تیم مس رفسنجان با 58 امتیاز در رده‌ی پنجم جدول قرار گرفت و مس کرمان با 55 امتیاز در جایگاه هفتم جدول ایستاد.
دو تیم در دیدار رفت سال 95 لیگ یک در ورزشگاه باهنر به مصاف هم رفتند که مس کرمان در خانه موفق شد مس رفسنجان را با تک گل مهدی دغاغله شکست دهد.در بازی برگشت آن سال نیز دو تیم در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان به مصاف هم رفتند که تلاش دو تیم به تساوی بدون گل رسید.
در پایان آن فصل، مس رفسنجان با 43 امتیاز در جایگاه یازدهم جدول و مس کرمان با 49 امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفت.
در ال‌مسینو دور رفت فصل 96 تیم مس رفسنجان در خانه‌ی خود با گل دقایق پایانی رشیدفرخی موفق شد سه امتیاز این بازی را کسب کند اما در بازی برگشت لیگ یک آن فصل تیم مس کرمان این شکست را با نتیجه‌ی دو بر یک جبران کرد که اکبرخواه و فیضی گلزنان مس کرمان در این بازی بودند و سجاد حیدری تک گل رفسنجانی ها را به ثمر رساند.
در پایان آن فصل مس رفسنجان با 48 امتیاز در جایگاه دهم و مس کرمان نيز با 52 امتیاز در رده‌ی هشتم جدول قرار گرفت.
در بازی های فصل قبل و در بازی رفت تیم مس با تک گل حمید کاظمی در رفسنجان موفق شد ال مسینو را به سود خود فتح کند و در بازی برگشت مس در کرمان با نتیجه دو بر یک بازی را به میهمان رفسنجانی خود واگذار کرد که مهدی تیکدری تک گل مس کرمان را در این بازی به ثمر رساند.
در پایان آن فصل نیز تیم مس کرمان با 47 امتیاز در رده پنجم قرار گرفت و مس رفسنجان نيز با 36 امتیاز در جایگاه دهم ایستاد.
باید دید دوازدهمین ال مسینو فوتبال لیگ یک ایران که عصر چهارشنبه از ساعت ١٤:٤٥ در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان و به قضاوت مهدي مرجان زاده برگزار خواهد شد با چه نتیجه ای به پایان خواهد رسید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید