پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

دشت یک امتیازی مس رفسنجان از اراک

تساوی تیم های صنعتی در هفته نهم

رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر پنجشنبه 2 آبانماه 98 با پنج دیدار به کار خود در هفته نهم پایان داد

در حساس ترین از این دیدارها دو تیم فوتبال آلومینیوم اراک و صنعت مس رفسنجان از ساعت 15 در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت سید مهدی سید علی برگزار شد دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی 2-2 به کار خود پایان دادند.

در آغاز این دیدار بارندگی شدید کمی بر روی کیفیت بازی تاثیر گذاشته بود اما دو تیم به کار خود ادامه دادند.شاگردان محمد ربیعی بازی را طوفانی آغاز کردند و حتی می توانستند در ده دقیقه اول دروازه میزبان را بازکنند اما موقعیت ها یکی پس از دیگری از بین می رفت و تبدیل به گل نمی شد .در صحنه ای بهروز افشار در دقیقه 13 بازی دچار مصدومیت شده و این باعث شد سرمربی مس رفسنجان دست به تعویض زود هنگام خود در دفاع مس رفسنجان زندکه وحید فارغ جانشین بهروز افشار شد اما این پایان کار نبود تا در دقیقه 25 با ارسال کرنر محسن آذرباد و اشتباه مدافعین آلومینیوم که توسط شاهین مجیدی (بازیکن سابق استقلال تهران)تبدیل به گل مس رفسنجان شد تا رفسنجانی ها در نیمه اول با پیروزی به رختکن بروند.

اما در نیمه دوم و در دقیقه 57 موقعیت تک به تک فرشید پاداش از روی دروازه میزبان به بیرون رفت که این موقعیت مس رفسنجان نیز از دست رفت. در دقیقه 64 شاگردان محمود فکری توانستند توسط محمد علی نژاد به گل اول برسند و در چند دقیقه بعد و در دقیقه71  باز هم آلومینیوم اراک توسط سید پیمان میری توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند.اما این پایان کار نبود و مسی های رفسنجان که با تمرکز  و بازی حساب شده پا به این دیدار گذاشته بودند توانستند در دقیقه 74 توسط مهرداد رضایی به گل تساوی در این دیدار برسند. ودر پایان دو تیم  در هفته نهم به تسای 2-2 دست پیدا کنند.مس رفسنجان با این تساوی 19 امتیازی شده و با یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم اول در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیداربا نیما علیپور ، عیس پرتو ، بهروز افشار،علی رضا محمودی،محمد پورمحمد،مسعود اسدی،محسن آذرباد،حمید گلزاری،مهرداد رضایی،فرشید پاداش و مهرداد آوخ پا به این دیدار گذاشتند

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار وحید فارغ در دقیقه 13 به جای بهروز افشار ،سید امیر میر بزرگی در دقیقه 79 به جای فرشید پاداش و علی پورمحمد در دقیقه 89 به جای محسن آذرباد به میدان آمدند.

حاشیه های این دیدار:

قبل از شروع این دیدار از محمد ربیعی (بعنوان سرمربی سابق آلومینیوم اراک) و حامد بصیری(مربی و بازیکن سابق آلومینیوم اراک) توسط مدیر عامل باشگاه آلومینیوم اراک تقدیر شد

زمین چمن ورزشگاه امام خمینی(ره) نیز بعلت بلند بودن بر روی کیفیت بازی تاثیر بسزایی گذاشته بود که متاسفانه مسئولین اجرایی این مسابقه به سادگی از آن گذشتند.

یادآور می شود لاله های نارنجی مس رفسنجان در هفته دهم از این رقابت ها چهارشنبه 8 آبانماه در دیداری حساس از ساعت 14:45 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان به مصاف همنام خود مس کرمان خواهد رفت

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید