پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        13
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 6
علی پورمحمد 5
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

تساوی دربی استان در هفته هفتم

تساوی مس رفسنجان در سیرجان

هفته هفتم رقابت های لیگ دسته اول کشورعصر امروز شنبه 13 مهر ماه 98 آغاز شد.در حساس ترین از این دیدارها دو تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان و صنعت مس رفسنجان در ورزشگاه اما علی سیرجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که از ساعت 17:45 و با قضاوت رضا عادل برگزار شد دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی 1-1 دست پیدا کردند.

در این دیدار و در نیمه دوم امین اسدی توانست در دقیقه 65 با ضربه سر دروازه مس رفسنجان را باز کند اما پنج دقیقه بعد علیرضا محمودی با پاس زیبایی که به فرشید پاداش داد در محوطه جریمه توسط مدافع آرمان گهر سرنگون شده و داور نیز خطای پنالتی برای مس رفسنجان اعلا م کرد و در نهایت حمید گلزاری بازیکن مس رفسنجان  در دقیقه 70 توانست از روی نقطه پنالتی گل تساوی مس رفسنجان را به ثمر برساند.مس رفسنجان با این تساوی 15 امتیازی شده و در رده دوم جدول جای گرفته است.

مس رفسنجان با نیما علیپور،عیسی پرتو،بهروز افشار،علیرضا محمودی،محمد پورمحمد،مسعود اسدی،محسن آذرباد،حمید گلزاری،مهرداد رضایی،فرشید پاداش و مهرداد آوخ پا به این دیدار گذاشت.

تعویض های مس رفسنجان : سید امیر میربزرگی در دقیقه 71 به جای مهرداد آوخ،محمد حسین پور در دقیقه 77 به جای حمید گلزاری و فرزاد محمدی در دقیقه 89 به جای فرشید پاداش به میدان آمدند.

یادآور می شود نارنجی پوشان مس رفسنجان در هفته هشتم از این رقابت ها جمعه 19 مهرماه از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان در دیداری حساس به مصاف داماش گیلان خواهد رفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید