پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
مهرداد آوخ 4
محسن آذرباد 4
علی پورمحمد 3
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 1
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

پیروزی شیرین مسی ها در شیراز

برد شیرین نارنجی پوشان مس رفسنجان در شیراز

هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر سه شنبه 5 شهریور ماه 98 آغاز شد در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال قشقایی شیراز و صنعت مس رفسنجان در ورزشگاه حافظیه شیراز رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت روح الله شریفی برگزار شد مسی های رفسنجان موفق شدند میزبان خود را با نتیجه 2-1 شکست دهند. گلهای این دیدار حمید گلزاری در دقیقه 18 ومحسن آذرباد در دقیقه 81 برای مس رفسنجان و سعید زارع در دقیقه 42 برای قشقایی شیراز گلزنی کردند.

شاگردان محمد ربیعی در آغاز این دیدار بازی را طوفانی آغاز کردند که در چند موقعیت می توانستند دروازه میزبان خود را باز کنند که این امر در دقیقه 18 توسط محمد گلزاری اجرا شد و گل اول مسی ها به ثمر رسید.شاگردان عنایتی که چیزی برای از دست دادن نداشتند برای جبران کار نارنجی پوشان را سخت تر کردند تا در دقیقه 42 توانستند به گل تساوی در نیمه اول برسند.اما در نیمه دوم بازیکنان مس رفسنجان توپ و میدان را از آن خود کردند و در دقیقه 81 محسن آذرباد توانست گل دوم را به ثمر برساند تا این دیدار با نتیجه 2-1 و پیروزی در این دیدار دست پیدا کرده و 3 امتیاز این دیدار را کسب نمایند.

مس رفسنجان در این دیدار با نیما علیپور،عیسی پرتو،بهروز افشار،محمد پورمحمد،روح الله نعمتی،حمید گلزاری ، محسن آذرباد ، مسعود اسدی ، مهرداد آوخ ، فرشید پاداش و مهرداد رضایی پا به این دیدار گذاشت.

تعویض های مس رفسنجان دی این مسابقه : امیر میربزرگی در دقیقه 79 به جای حمید گلزاری ، وحید فارغ در دقیقه 90 به جای محسن آذرباد و فرزاد محمدی در دقیقه 91 به جای فرشید پاداش به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته چهارم از این رقابت ها دوشنبه 11 شهریوراز ساعت 18 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان نیروی زمینی تهران خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید