پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

تساوی مس رفسنجان در دیدار خانگی

هفته دوم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر پنجشنبه 31 مردادماه برگزار شد.در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و استقلال خوزستان از ساعت 18 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت ایمان کهیش برگزارشد دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی 1-1 دست پیدا کردند.

با شروع این دیدار شاگردان محمد ربیعی بازی را طوفانی آغاز کردند که در دقایق اول نیز می توانستند اولین گل خود را به ثمر برسانند اما آبی پوشان استقلال مانع حملات مسی ها شده و حتی در دقایقی دروازه مس رفسنجان را تهدید می کردندتا در دقیقه 43 با پاس زیبای مسعود اسدی و در نهایت حمید گلزاری توانست با شوت محکم از پشت محوطه جریمه توپ را وارد دروازه استقلال خوزستان کند.تا در نیمه اول مسی ها با برد به رختکن بروند اما در ادامه کار و در نیمه دوم نارنجی پوشان توپ و میدان را از آن خود کردند و حملات متعددی را بر روی دروازه حریف ایجاد کردند ولی متاسفانه نتوانستند از موقعیت های خود به خوبی استفاده کنند و در دقیقه 83 استقلال با فرید امیری توانست دروازه نارنجی پوشان را باز کند تا این دیدار با تساوی 1-1 و تقسیم امتیازات به کار خود پایان دهد.

مس رفسنجان در این دیدار با : حمید عرفانی،سید روح الله نعمتی ،مهرداد آوخ ، وحید فارغ ، محمد رضا پورمحمد ، عیس پرتو،مهرداد رضایی ، مسعود اسدی ، حمید گلزاری ، محسن آذرباد ، فرشید پاداش پا به این دیدار گذاشت.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار جواد رمضانی در دقیقه 71 به جای فرشید پاداش ، فرزاد محمدی در دقیقه 84 به جای مهرداد آوخ و محمد حسین پور در دقیقه 86 به جای مهرداد رضایی وارد میدان شدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته سوم از این رقابتها سه شنبه 5 شهریور از ساعت 18 در ورزشگاه حافظیه شیراز میهمان قشقایی شیراز خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید