پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        11
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
محمد پورمحمد 3
بهروز افشار 2
فرشید پاداش 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

تساوی ارزشمند مس رفسنجان در رشت

تساوی ارزشمند مس رفسنجان در رشت

هفته اول رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر شنبه 26 مردادماه در نقاط مختلف کشور برگزار شد.در حساس ترین از این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و سپید رود رشت در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف یکدیگر رفتند.در این دیدار که با قضاوت محمدرضا اکبریان از استان البرز برگزار شد دو تیم پس از نود دقیقه تلاش به تساوی بدون گل دست پیدا کردند.

در این دیدار شاگردان محمد ربیعی سعی بر اداره کردن بازی داشتند در دقایق اول نیز می توانستند دروازه میزبان را باز کنند اما دفاع مستحکم سپید رود سعی در مهار حملات مسی ها را در دستور کار خود قرار داده بود در پایان نیمه اول چند موقعیت برای نارنجی پوشان بدست آمد که متاسفانه تبدیل به گل نشد.اما در نیمه دوم باز مس رفسنجان به حملات خود پرداخت که باز با هوشیاری دروازه بان سپیدرود مانع از به ثمر رسیدن گل های مس رفسنجان شد.اما  شاگردان نظر محمدی نیز حملاتی را بر روی دروازه مس رفسنجان ایجاد می کرد که مدافعین و سنگربان مس رفسنجان مانع از خطر جدی بر روی دروازه خود می شدند در نهایت بازی سنگین این دو تیم با نتیجه بدون گل به کار خود در هفته اول پایان داد تا رفسنجانی ها با یک امتیاز از خطه سرسبز شمال به کویر کشور هدیه بیاورند.

در ابتدای این دیدار نیما علیپور که در لیست 11 نفره مس رفسنجان قرار گرفت بدلیل مصدومیت جای خود را به حمید عرفانی داد.حمید طاهری فرد نیز بدلیل مصدومیت جای خود را به حمید گلزاری داد.همچنین مهرداد محمدی در این بازی دچار پارگی ابروی خود شد که پس از پایان بازی به بیمارستان منتقل شد.و پس از مداوا به همراه تیم به رفسنجان برگشت.

مس رفسنجان در این دیدار با حمید عرفانی.عیس پرتو.وحید فارغ.سید روح الله نعمتی.محمد رضا پور محمد.علی پور محمد.مسعود اسدی.حمید طاهری فر.مهرداد رضایی.فرشید پاداش و فرزاد محمدی پا به میدان گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدار حمید گلزاری به جای حمید طاهری فر ،محسن آذرباد به جای علی پور محمد و مهرداد آوخ به جای فرزاد محمدی به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته دوم از این رقابتها پنجشنبه 31 مردادماه از ساعت 18 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان استقلال خوزستان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید