پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        13
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

بازیکنان جذب شده به مس رفسنجان

حمید عرفانی به مس رفسنجان پیوست

حمید عرفانی دروازه بان فصل قبل ملوان بندر انزلی که سابقه حضور در تیمهای مس کرمان و ذوب آهن اصفهان را در کارنامه خود دارد با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست این بازیکن 27 بازی برای ملوان به میدان رفته است.

مرتضی سنجانکی نارنجی پوش شد

مرتضی سنجانکی بازیکن فصل قبل قشقایی شیراز به مس رفسنجان پیوست سنجانکی سابقه حضور در تیم های برق شیراز ، شاهین بوشهررا  در کارنامه خود دارد.این بازیکن 28 ساله در پست هافبک چپ و راست در فصل جدید برای مس رفسنجان به میدان خواهد رفت.

مهدی کربلایی به مس رفسنجان پیوست

مهدی کربلایی بازیکن فصل قبل ملوان بندر انزلی نارنجی پوش شد.این مدافع مستحکم و 27 ساله که سابقه حضور در تیم های فجر سپاسی شیراز ، گل گهرسیرجان ، استقلال تهران ،فولاد خوزستان و خونه به خونه را در کارنامه خود دارد با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست.

رامتین دهقانی به مس رفسنجان پیوست

رامتین دهقانی مدافع فصل قبل فجر شهید سپاسی شیرازبا عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست این مدافع 27 ساله که سابقه حضور در تیم های فجر شهید سپاسی و ایرانجوان بوشهر را در کارنامه خود دارد در این فصل پیراهن نارنجی مس رفسنجان را به تن خواهد کرد.

میلاد باقری نارنجی پوش شد.

میلاد باقری بازیکن فصل قبل شهرداری همدان به مس رفسنجان پیوست باقری توانسته فصل قبل تمامی دیدارهای شهرداری همدان را به میدان برود باقری در پست دفاع راست در این فصل برای مس رفسنجان بازی خواهد کرد.نیروی زمینی،نفت تهران،استقلال تهران و شهرداری همدان از تیم هایی که باقری در آن حضور داشته است.

فرزاد محمدی به مس رفسنجان پیوست

فرزاد محمدی بازیکن فصل قبل نود ارومیه با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست .این مهاجم ارومیه ای  فصل قبل نقش مهمی مهمی در بقای تیم نود در لیگ دسته اول داشت توانست 11 گل را برای تیمش به ثمربرساند.محمدی حضور در تیمهای نفت مسجد سلیمان و ماشین سازی تبریز را در کارنامه خود دارد.

محمد جواد عباسی نارنجی پوش شد

محمد جواد عباسی بازیکن فصل قبل قشقایی شیراز با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست این بازیکن توانسته فصل قبل از 30 دیدارتیم قشقایی 28 بازی را به میدان برود همچنین این بازیکن که در پست هافبک و مهاجم بازی کرده است توانست 8 گل و 7 پاس گل را به ثمر برساند.

امین رضایی به مس رفسنجان پیوست.

امین رضایی بازیکن فصل قبل کارون اروند خورمشهر با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست .این بازیکن 23 ساله که در پست هافبک دفاعی توپ می زند در فصل جدید لباس نارنجی مس رفسنجان را خواهد پوشید.رضایی سابقه حضور در تیم های جوانان نفت تهران ، امید پرسپولیس و راه اهن را در کارنامه خود دارد.

حامد حیدری که درفصل قبل توانست عملکرد خوبی را در مس رفسنجان برای خود به جا بگذارد با حضور در باشگاه مس رفسنجان قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با مس رفسنجان تمدید کرد.حیدری که در پست مدافع توپ می زند توانست 4 گل برای تیمش به ثمر برساند.

امیر طهمورثی قرارداد خود را تمدید کرد.

امیر طهمورثی بازیکن فصل قبل مس رفسنجان با حضور در باشگاه مس رفسنجان قرارداد خود را با این تمدید کرد.طهمورثی که در پست مدافع توپ می زند فصل قبل توانست با 6 پاس گل و یک گل برای مس رفسنجان به ثمر برساند.  

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید