پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

مصاحبه مهندس زیندینی در خصوص فصل جدید

مصاحبه مهندس مجید زیندینی"سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" با وب سایت باشگاه صنعت مس رفسنجان در خصوص فصل جدید.

مهندس زیندینی در رابطه با میشو کرستیچویچ اظهار داشت : با توجه به صحبت های صورت گرفته با ایشان و ارسال قرارداد به صورت ایمیل و طبق توافقی که شده است کرسیچویچ سرمربی فصل آینده مس رفسنجان خواهد بود و انشالله به زودی به رفسنجان خواهد آمد.

سرپرست باشگاه افزود:در خصوص بازیکنان باید بگویم با بازیکنانی که مد نظر میشو بوده است در حال صحبت کردن هستیم که اگر به توافق رسیدیم تا دو سه روز آینده برای نهایی شدن قرارداد به رفسنجان خواهند امد وتا اوایل هفته آینده 80% تیم بسته خواهد شد.و تعدادی از بازیکنان فصل گذشته که مورد تایید میشو هست را حفظ خواهیم کرد و تمام سعی کمیته فنی این است که حد الامکان از پتانسیل های بومی استفاده کنیم .

ایشان در رابطه با شایعات اخیر رسانه ها در باره ی مدیرعاملی باشگاه مس رفسنجان گفتند:مدیر عامل باشگاه را هیئت مدیره مشخص خواهد کرد و تا این لحظه هیچ گزینه ای قطعی نشده است  و در جلسات هیئت مدیره گزینه ها در حال بررسی هست.

 مهندس زیندینی در مورد اهداف باشگاه در فصل پیش رو عنوان کرد : سعی داریم با حمایت از دیگر رشته های ورزشی مانند والیبال و بسکتبال از دیگر پتانسیل های ورزشی رفسنجان استفاده کرده و با هماهنگی های صورت گرفته  با راه اندازی مجدد فوتبال محلات و همچنین با راه اندازی 15 پایگاه مدرسه فوتسال بانوان و فوتبال در حومه رفسنجان ، مردم رفسنجان را در ورزش سهیم کرده و جان دوباره ای به ورزش رفسنجان ببخشیم . ما تمام توان خود در فصل آینده بکار خواهیم گرفت تا شعار یک تیم ، یک شهر ،اتحاد و افتخارمحقق شود و به اهدافی که مد نظر باشگاه و مسئولین شرکت ملی صنایع مس ایران و همچنین مردم رفسنجان و هواداران است برسیم و انشاالله فصل آینده این تیم مورد قبول و مقبولیت مردم عزیز باشد.

ایشان در مورد فوتسال بانوان اظهار داشتند:تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد تا مانند این فصل نیز شگفت انگیز بوده و با قدرت پیش می رویم تا به قهرمان دست پیدا کنیم.تمام هم و غم ما این است تا از ظرفیت های موجود در بخش بانوان استفاده کنیم اولین قدم صورت گرفته برگزاری کارگاه های آموزشی برای مربیان بوده است که چند هفته پیش اولین دوره آن را برگزارشد و از مدرس آسیا دعوت شد جهت دانش افزایی مربیان بومی رفسنجان. که این روند ادامه خواهد داشت.

زیندینی در خصوص فصل پیش رو گفتند:سعی داریم تا حد امکان هزینه ها را کاهش دهیم و بودجه ای را که در اختیار ما قرار می دهند را مدیریت کنیم و همچنین در جلسه ای که با دکتر سعد محمدی"مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران" و اقای کفاشیان"مشاور ورزشی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران" داشتیم قول مساعد دادند که بخشی از بدهی های سنوات گذشته را پرداخت کرده که دلیل بخش اعظم بدهی ها تورم و افزایش قیمت ها بوده است در این فصل کارهای مثبتی صورت گرفته است از جمله موضوع البسه تیم های باشگاه که امسال برند سازی شده و تمامی این کار از طراحی لباس تا دوخت از ظرفیت های بومی استفاده شده است که از لحاظ کیفیت نسبت به برندهای تولیدی کشور بالاتر است.طراحی این پیراهن با سلیقه و مورد تایید مجتمع مس بوده است حتی در جلسه ایی که با دکتر سعد محمدی داشتیم ایشان تاکید نمودند که تمامی باشگاه های تحت پوشش شرکت ملی صنایع مس ایران از این پیراهن و برند استفاده نمایند که این خود گامی موثر در مسیر درآمد زایی است.

مهندس زیندینی در رابطه با تشکیل مس (ب) افزودند. برای خیلی از بازیکنان بومی که بعداز تیم امید به بزرگسالان راه پیدا نمی کنند جای خالی یک تیم حس می شود تا این بازیکنان آماده تر شوند ما در این راستا سال گذشته از تیم فجر رفسنجان حمایت کردیم و مبلغی حدود 400 میلیون تومان مضاف بر تهیه تمامی البسه بازیکنان این تیم و ایاب و ذهاب این تیم را متقبل شدیم تا این تیم بتواند در لیگ دسته سوم کشور بازی کند اما در حال بررسی هستیم تا بتوانیم با توجه به مشکلات مالی باشگاه و هزینه های بالا در صورت امکان  مس (ب) را راه اندازی کنیم .

در پایان : از تمامی مسئولین شرکت ملی صنایع مس ایران بخصوص دکتر سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ، مهندس احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه ، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رمضانی پور امام جمعه محترم ،مهندس انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام و المسلمین هاشمیان رئیس محترم شورای شهر رفسنجان و دکتر فصیحی هرندی فرماندار محترم رفسنجان که با حمایت های بی دریغ خود باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان را یاری نمودند کمال تشکر و قدردانی می نماییم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید