پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        11
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
محمد پورمحمد 3
بهروز افشار 2
فرشید پاداش 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

اوایل مرداد آغاز رقابت های لیگ برتر امیدهای کشور

جلسه هم اندیشی و هماهنگی مسابقات لیگ برتر امید و جوانان فصل ۹۹-۹۸ با حضور نمایندگان، مدیران باشگاه های شرکت کننده و مدیران و مسئولان مسابقات پایه در سازمان لیگ فوتبال برگزار شد.

در این جلسه، عملکرد مسابقات فصل قبل و همچنین نحوه برگزاری مسابقات در فصل آتی، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که واحد مسابقات پایه سازمان لیگ پیشنهاد کرده که نحوه برگزاری مسابقات با توجه به شرایط مالی و اقتصادی باشگاه ها و به منظور برگزاری مناسب و با کیفیت، تغییراتی در آن به وجود آید تا باشگاه ها بتوانند هزینه های مربوطه را تامین  کنند.

ضمن اینکه مسابقات با کیفیت تداوم داشته باشد، تعداد بازی هایی که بازیکنان برای یک فصل باید در آن شرکت کنند نیز رعایت شود.

خوشبختانه باشگاه های حاضر با توجه به ساختار مناسبی که در فصول گذشته در مسابقات لیگ های مذکور حاکم بود و کیفیت خوب برگزاری مسابقات و شرایط  این مسابقات،  موجب آشنایی و آمادگی بازیکنان و باشگاه ها جهت حضور در مسابقات رده بالاتر، بزرگسالان و تیم های ملی خواهد شد را خواهان شدند.

به این منظور مسابقات لیگ برتر ، امید و جوانان طبق روال قبل در یک گروه ۱۲ تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد  و باشگاه ها نیز موظفند تا روز پایانی مسابقات در بازی ها حاضر باشند.

در این جلسه اعضای کمیته جوانان نیز حضور داشتند و با توجه به اردوها و مسابقات تیم های ملی در رده امید و جوانان درخواست کردند که باشگاه ها با توجه به شرایط آتی این دوره سنی ، تعامل بیشتر داشته باشند و در مقابل باشگاه ها نیز خواهان توجه بیشتری از سوی مربیان و استعداد یابان تیم های ملی به این مسابقات شدند و همچنین با توجه به حضور بازیکنان با تجربه وجوانان در باشگاه ها  خواهان حضور داوران و ناظران با تجربه جهت حضور در مسابقات شدند.

واحد مسابقات پایه سازمان لیگ  زمان شروع بازی ها را اوایل مرداد اعلام کرد که با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه جنوب کشورمان و مجهز نبودن استادیوم ها به نور کافی و عدم امادگی لازم باشگاه ها در خصوص جذب بازیکن زمان آن به اواخر مرداد موکول شد که در صورت مهیا نمودن شرایط و برطرف نمودن مشکلات برگزار خواهد شد.

همچنین ولی نژاد باقری مدیر تیم های پایه باشگاه صنعت مس رفسنجان در این جلسه حضور داشتند.

تیم فوتبال امید مس رفسنجان بهمراه مس کرمان ، فولاد خوزستان ،نساجی مازندران ، تراکتورسازی تبریز ، نفت اهواز ، ذوب آهن اصفهان ، سپاهان اصفهان ، خونه به خونه بابل ، البدر بندر کنگ پارس جنوبی جم و شاهین بوشهر به رقابت خواهند پرداخت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید