پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

پیروزی مس رفسنجان در دربی المسینو

پیروزی مسی های رفسنجان در دربی

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر شنبه 25 اسفند ماه 97 در نقاط مختلف کشور برگزار شد در حساس ترین این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس کرمان و صنعت مس رفسنجان در ورزشگاه شهید باهنر کرمان و با قضاوت مرتضی منصوریان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که در پایان مسی های رفسنجان موفق شدند میزبان خود را با نتیجه 2-1 مغلوب نمایند.

شاگردان میشو کرستیچویچ در آغاز این دیدار با حملات بر روی دروازه حریف توانستند در دقیقه 6 توسط اکبر صغیری دروازه کرمانی ها را باز کنند تا در نیمه اول با برد به رختکن بروند اما در شروع نیمه دوم شاگردان حسینخانی توانستند در دقیقه 54 با گلزنی مهدی تیکدری نتیجه را به تساوی بکشانند.اما این پایان کار نبود تا در دقیقه 70 رفسنجانی با هم توانستند گل دوم و پیروزی تیمشان را توسط حامد حیدری به ثمر برسانند تا در پایان مس رفسنجان فاتح دربی المسینو شود.مس رفسنجان با این برد 31 امتیازی شده و در رده نهم جدول رده بندی قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با علی سلیمی،حامد حیدری ، محسن ورزکار،محمد خان احمدی،سلمان بحرانی،امین مشایخ،حمید طاهری فر،اکبر صغیری،حسین علیپور،میلاد ابطحی و مصطفی احمدی پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان : مجید قشقایی در دقیقه 17 به جای محمد خان احمدی(به دلیل مصدومیت ) ، یاسر درویشی در دقیقه 62 به جای مصطفی احمدی و امیر طهمورثی در دقیقه 68 به جای امین مشایخ به میدان آمدند.

یادآور می شود بازیکنان مس رفسنجان پس از 6 روز استراحت به مناسبت ایام نوروز در سال 1398 از سوم فروردین در رفسنجان تمرینات خود را آغاز خواهند کرد و 9 فروردین 98 در اولین دیدار در سال جدید در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان از ساعت 16:15 به مصاف شهرداری ماهشهر خواهند رفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید