پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

غیرت نارنجی پوشان دست خالی میشو را پر کرد

هفته هجدهم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور با پیروزی رفسنجانی ها همراه بود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان " هفته اول از دور برگشت رقابتهای لیگ دسته اول کشور عصر پنجشنبه 20 دیماه از ساعت 14 آغاز شد در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و قشقایی شیراز در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند در این دیدار که با قضاوت حسین زمانی برگزار شد شاگردان میشو موفق شدند با 2 گل حریف خود را شکست دهند و 3 امتیاز خانگی را کسب نمایند.

مس رفسنجان در حالی به مصاف قشقایی شیرازبه میدان رفت که محرومیت و مصدومیت تعدادی از بازیکنان باعث شد تا دست میشو برای این بازی خالی باشد و با 15 بازیکن به اردوی دیدار با قشقایی رفت

رفسنجانی ها در آغاز این دیدار بازی را هجومی آغاز کردند و در چند صحنه نیز دروازه قشقایی را تهدید کردند و حتی در نیمه اول می توانستند با چند گل به رختکن بروند .اما در نیمه دوم مسی ها هر چه در توان بود گذاشتند تا در دقیقه 54 با شوت سرکش حمید طاهری فر به اولین گل خود دست پیدا کنند.اما این پایان کار مسی ها نبود و حملات نارنجی پوشان بیشتر و بیشترشد  تا در دقیقه 70 سلمان بحرانی خرید تازه مسی ها موفق شد گل دوم را به ثمر برساند ودر پایان سه امتیاز این دیدار را کسب نمایند.

مس رفسنجان در این دیدار با : نیما علیپور،محسن ورزکار،نادر فتح الهی،محمد حسین مهرآزما ، محمد خان احمدی،حمید طاهری فر،امین مشایخ،سلمان بحرانی،یاسر درویشی،مالک رضایی و حسین علیپور پا به این دیدار گذاشتند.

تعویض های مس رفسنجان در این دیدارعلیرضا میرزاحسینی در دقیقه 74 بجای یاسر درویشی ، حامد منصور آبادی در دقیقه 78 بجای امین مشایخ و طاهر شریفی در دقیقه 94 به جای مالک رضایی به میدان آمدند.

این دیدار که مقارن با دومین سالگرد رحلت حضرت ایت الله هاشمی رفسنجانی بود  با قرار گرفتن بنر جلوی تیم ها یاد و خاطره ی ایشان گرامی داشته شد.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته نوزدهم از این رقابتها پنجشنبه 27 دیماه از ساعت 14 در خرمشهر میهمان کارون اروند این شهر خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید