پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

پیش بازی مس رفسنجان و قشقایی شیراز

هفته هجدهم و اول از دور برگشت رقابتهای لیگ دسته اول کشور عصر فردا پنجشنبه 20 دیماه 97 از ساعت 14 آغاز خواهد شد.در حساس ترین این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و قشقایی شیراز در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان و با قضاوت حسین زمانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که مسی های رفسنجان در نیم فصل اول نتوانستند نتایج قابل قبولی را کسب کنند و در پایان نیم فصل از 15 بازی 2برد،5 تساوی ، 8 باخت و 11 امتیازدر رتبه 15 جدول رده بندی قرار گرفته است.این در حالی است که قشقایی شیراز حریف مس رفسنجان در بازی فردا با 22 امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفته است.

در دیدار رفت این دو تیم که در ورزشگاه تازه تاسیس پارس شیراز برگزار شد مس رفسنجان توانست حریف خود را با گلهای حمید طاهری فر و اکبر صغیری با نتیجه 4-1 شکست دهد. حال باید دید میشو کرستیچویچ و بازیکنانش در بازی فردا می توانند با شروع خوب به روزهای اوج خود برگردند.

مس رفسنجان در نیم فصل دست به تغیرات زد و توانست سلمان بحرانی و حامد حیدری از فجر سپاسی شیراز ، سید سجاد موسوی از نیروی زمینی ،حامد محمودی از مس کرمان و علی سلیمی دروازه بان نیم فصل اول بادران تهران را به خدمت بگیرد و همچنین: رضا یزدان دوست ، احمد داودی ، سید احمد حیات منش ، علی اکبر حیدری نیا(به فجر شهید سپاسی شیراز جهت خدمت مقدس سربازی) و سعید ابراهیم پور از مس رفسنجان جدا شدند.

لازم به ذکر است اصغر اکبری مربی و علی علیزاده سرپرست نیز از این تیم جدا شدند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید