پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

ناکامی مس رفسنجان در دربی در عین ناباوری

شکست تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در دربی

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و صنعت مس کرمان عصر سه شنبه 15 آبانماه از ساعت 14:45 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدارکه با قضاوت حسین زیاری برگزار شد مس رفسنجان یا تک گل حکید کاظمی در نیمه دوم تن به شکست داد.

شاگردان کرستیچوویچ در نیمه اول توپ و میدان را در اختیار داشتند حتی در همان دقایق اول می توانستند دروازه مس کرمان را باز کنند اما این کار عملی نشد تا دو تیم در نیمه اول بدون گل به رختکن بروند.اما در نیمه دوم مسی های رفسنجان حملات خود را بیشتر کردند و موقعیتها آنها یکی پس از دیگری از بین می رفت تا در دقیقه 72 حمید کاظمی که تازه به بازی آمده بود توانست با تک موقعیت کرمانی ها در نیمه دوم به گل برسند.اما این پایان کار نبود در دقیقه 74 رفسنجانی ها از روی ضربه کاشته توسط سید احمد حیات منش به گل دست پیدا کردند که متاسفانه کمک داور به اشتباه این گل را مردود اعلام کرد.اما مسی های رفسنجان دست از حملات خود برنداشتند تا در دقیقه 82 و روی فرار مصطفی احمدی در محوطه جریمه ، مدافع مس کرمان با خطا او را متوقف کرد تا مس رفسنجان به پنالتی دست پیدا کند اما گلر مس کرمان با هوشیاری توانست ضربه سید احمد حیات منش را مهار کند تا این دیدار با نتیجه 1-0 به پایان برسد.

مس رفسنجان در این دیدار با نیما علیپور،محسن ورزکار،سید احمد حیات منش،سید کاظم حیات منش،محمد خان احمدی،علی اکبر حیدری نیا،علی مرزبان،حمید طاهری فرد،احمد داوودی،محمد حسین مهرآزما و محمد امین مشایخ پا به این دیدار گذاشت.

تعویض های مس رفسنجان : حسین علیپور در دقیقه 62 به جای محمد حسین مهرآزما و مصطفی احمدی در دقیقه 69 به جای احمد داوودی به میدان آمدند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته دوازدهم و در دیداری حساس یکشنبه 20 آبانماه از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهدای ماهشهر به مصاف شهرداری ماهشهر خواهد رفت.

حواشی این دیدار :

در راستای تجلیل و گرامیداشت نام و یاد شهدا این بازی با نام  سردار شهید حاج علی محمدی پور مزین شد.

آقایان محسن ارسلان " رئیس هیات مدیره باشگاه مس رفسنجان"، عیسی ابراهیمی"رئیس هیات مدیره باشگاه مس کرمان"،محمود محمودی نیا" مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان" و علی زینلی " ناظر ورزشی شرکت ملی صنایع مس " در ورزشگاه حضور داشتند.

بعضی از تماشاگران کرمانی در نیمه دوم به بازیکنان مس رفسنجان به فحاشی پرداختند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید