پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

اولین شکست مس رفسنجان در خانه

پایان هفته سوم رقابتهای لیگ دسته اول کشور با شکست مس رفسنجان در خانه

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"در چار چوب رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته سوم با شکست مس رفسنجان در خانه همراه بود.در حساس ترین این دیدارها دو تیم فوتبال مس رفسنجان و ملوان بندر انزلی از هفته سوم این رقابتها عصر یکشنبه 4 شهریورماه از ساعت 18 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت حسین زیاری برگزار شد شاگردان علی سامره با برتری توپ و میدان و علیرغم خلق موقعیتهای فراوان که با تک موقعیت ملوانی ها ، شهریار مقانلو توانست در دقیقه 48 تنها گل این دیدار را به ثمر برساند.

مس رفسنجان در این دیدار با:نیما علیپور،حسین علیپور،سیداحمدحیات منش،سیدکاظم حیات منش،محسن ورزکار،حمید طاهری فرد،محمدحسین مهرآزما،اکبرصغیری،محمدامین مشایخ،مصطفی احمدی و علی اکبر حیدرنیا پا به این دیدار گذاشت.

تعویض های این دیدار:یاسر درویشی در دقیقه 52 به جای اکبرصغیری،حسین مقیمی در دقیقه 65 به جای حمید طاهری فرد و علیرضا میرزاحسینی دردقیقه 77 به جای علی اکبر حیدری نیا وارد زمین مسابقه شدند.

یادآور می شود مس رفسنجان درهفته چهارم این رقابتها جمعه 16 شهریور ماه از ساعت 18:50درورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف بادران تهران خواهد رفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید