پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        11
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
محمد پورمحمد 3
بهروز افشار 2
فرشید پاداش 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

گل گهر در کوره مس ذوب شد

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان فاتح دربی استان شد

به گزارش "روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"عصر امروز و در دیداري حساس دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و گل گهر سیرجان از هفته بیست و دوم رقابتهای لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که از ساعت ١٤ و با قضاوت محمد حسین ترابیان برگزار شد لاله های نارنجی با یک گل فاتح دربی استان شدند و موفق شدند تيم اوج گرفته گل گهر سيرجان را شكست دهند.
در این دیدار مس رفسنجان با تركيب سعید ابراهیم پور،سجاد حیدری،محسن ورزکار،حامد محمودی،عباس کاظمیان،علی اکبر حیدر نیا،محمد حسین کریم زاده،سید کاظم حیات منش،محمود تیغ نورد،امیر خدامرادی و بهرام رشید فرخی به مصاف حريف خود رفت.
شاگردان علی سامره در حالی پا به این دیدار گذاشتند که پس از تساوی هفته قبل در ماهشهر و شرایط بد جوی و تنها دو روز مانده به بازی حساس گل گهر به این دیدار رسیدند. مسی ها درهمان شروع بازی توانستند توپ و میدان را در اختیار بگیرند و بازی را هجومی آغاز کنند و با خلق موقعیتهاي فراوان اما نتوانستند آنها را تبدیل به گل کنند تا دو تیم در پايان نيمه اول بدون گل به رختکن بروند.اما در نیمه دوم باز هم نارنجي پوشان توپ و ميدان را در اختيار داشتند تا اينكه سرانجام حملات متعدد آنها بر روی دروازه حریف جواب داد و خطاي پنالتي مدافع سيرجاني ها بر روي سجاد حيدري باعث شد تا بهرام رشيدفرخي در دقيقه ٨٦ قفل دروازه حريف را باز كند و در نهايت با اين نتيجه ارزشمند مسي ها سه امتياز حساس اين ديدار را كسب نمايند.
در این دیدار حسين شنانی در دقيقه ٧٠ به جاي محمد حسین کریم زاده و جواد مولایی نيز در دقيقه ٨٨ به جاي محمود تیغ نورد به میدان رفتند.
سجاد حیدری نيز در دقيقه ٩٠ با دريافت كارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.
 مسی ها با اين پيروزي ٣٣ امتيازي شدند و به رتبه هفتم صعود كردند و بايد در هفته بیست و سوم این رقابتها دوشنبه ٢٣ بهمن در تبریز به مصاف شهرداری این شهر بروند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید