پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
مهرداد آوخ 4
محسن آذرباد 4
علی پورمحمد 3
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 1
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

تساوی لاله های نارنجی در بندر ماهشهر

تیم فوتبال مس رفسنجان در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل میزبان خود شهرداری ماهشهر به تساوی 1-1 دست پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی "باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" نارنجی پوشان رفسنجانی در این دیدار که با قضاوت حسن اکرمی و در استادیوم شهدای بندر ماهشهر برگزار شد با ترکیب سعید ابراهیم پور ، امیرحسین عسکری، عباس کاظمیان، سیدکاظم حیات منش، علی اکبر حیدرنیا، بهرام رشید فرخی، محمود تیغ نورد، جواد مولايي، محمدحسين كريم زاده و سجاد حيدري به مصاف شهرداری ماهشهر رفتند.

در نیمه اول این دیدار مسی ها با موقعیتهایی که داشتند نتوانستند آنها را تبدیل به گل کنند تا در دقیقه 29 شاگردان علیرضا مرزبان توسط خیرالله ویسی دروازه مسی ها را باز کرد. در نیمه دوم مسی ها با حملات متعدد توانستند توپ و میدان را در اختیار بگیرند و موقعیتهای فراوانی را خلق نمایند تا در دقیقه 85 توسط حسین شنانی که تعویض طلایی علی سامره بود دروازه شهرداری گشوده شد و در نهایت این رقابت نفسگیر با نتیجه 1-1 و تقسیم امتیازات به کار خود پایان داد.

در این دیدار حسین رسولی بجای محمد حسین کریم زاده در دقیقه 66 ، امیر خدا مرادی بجای جواد مولایی در دقیقه 70 و بهرام رشید فرخی بجای حسین شنانی در دقیقه 79 به میدان رفتند.

تیم فوتبال مس رفسنجان با اين تساوی 30 امتيازي شد و با یک پله صعود در رتبه نهم جدول جای گرفت.

مس رفسنجان در ادامه این رقابتها و از هفته بیستم و یکم شنبه 14بهمن ماه درحساس ترین این دیدارها از ساعت 14 در ورزشگاه خانگی خود به مصاف گل گهر سیرجان خواهد رفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید