پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        11
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
محمد پورمحمد 3
بهروز افشار 2
فرشید پاداش 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

توقف مس رفسنجان در اراک

تیم فوتبال مس رفسنجان در هفته نوزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل میزبان خود آلومینیوم اراک به تساوی بدون گل دست يافت.

به گزارش روابط عمومی "باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" نارنجی پوشان رفسنجانی در این دیدار که با قضاوت حسین زمانی و در ورزشگاه امام خمینی(ره) شهر اراک برگزار شد با ترکیب نادر فتح اللهی ، حامد محمودي، عباس کاظمیان، سیدکاظم حیات منش، علی اکبر حیدرنیا، حسين رسولي، محمود تیغ نورد، جواد مولايي، محمدحسين كريم زاده و سجاد حيدري به مصاف آلومینیوم اراک رفتند.

در نیمه اول این دیدار مسی ها موقعیتهای فراوانی داشتند که نتوانستند از این موقعیتها به نحو احسن استفاده نمایند و نیمه اول را با نتیجه بدون گل به رختکن رفتند.در نیمه دوم مسی ها باز فرصتهای به مراتب بیشتر را خلق می کردند که با هوشیاری دروازه بان تیم میزبان از دست می رفت و در نهایت این دیدار نفسگیر پس از 90 دقیقه تلاش دو تیم به تساوی بدون گل و تقسیم امتیازات به کار خود پایان دادند.در این دیدار بهرام رشید فرخی به جای حسین رسولی،علیرضا میرضا حسینی به جای محمود تیغ نورد و محسن ورزکار به جای سجاد حیدری به میدان رفتند.

تیم فوتبال مس رفسنجان با اين تساوی ٢6 امتيازي شد و در رتبه دهم جدول باقي ماند.

مس رفسنجان در ادامه این رقابتها و از هفته بیستم یکشنبه 1 بهمن ماه درحساس ترین این دیدارها در ورزشگاه خانگی خود میزبان فجر شهید سپاسی شیراز خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید