پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

پيروزي يك بر صفر مس رفسنجان و پايان شكست ناپذيري بابلي ها

تیم فوتبال مس رفسنجان در هفته هجدهم و آغاز دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل مهمان قدرتمند خود خونه به خونه بابل با يك گل به برتري دست يافت.

به گزارش روابط عمومی "باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" نارنجی پوشان رفسنجانی در این دیدار که به قضاوت علي ميرغفاري برگزار شد با ترکیب سعید ابراهیم پور،  نادر فتح اللهی، حامد محمودي، عباس کاظمیان، سیدکاظم حیات منش، علی اکبر حیدرنیا، حسين رسولي، امیر خدامرادی، جواد مولايي، محمدحسين كريم زاده و سجاد حيدري به مصاف قرمز پوشان خونه به خونه رفتند.
نيمه اول بازي بيشتر در اختيار مسي ها بود تا اينكه در دقيقه ٣٨ سجاد حيدري موفق شد دروازه خونه به خونه بابل را باز كند و نيمه اول با همين نتيجه به پايان برسد، در نيمه دوم نيز مسي ها بيشتر توپ و ميدان را در اختيار داشتند و فرصت هايي براي گلزني داشتند كه از دست رفت و در نهايت اين ديدار با همين نتيجه به پايان رسيد تا شاگردان علي سامره علاوه بر پاره كردن نوار شكست ناپذيري بابلي ها پس از دوازده هفته به روند ناكامي خود در مقابل اين تيم نيز پايان دهند.
بهرام رشيدفرخي در دقيقه ٧٣ به جای محمدحسين كريم زاده، عليرضا ميرزاحسيني در دقیقه ٨٨ به جای سجاد حيدري و سجاد عسكري در دقیقه ٩٥ به جای حسين رسولي برای مس رفسنجان به میدان رفتند.
همچنین حامد محمودي و امير خدامرادي بازیکنان اخطاری مس رفسنجان در این دیدار بودند.لازم به ذكر است بابلي ها از دقيقه ٥٧ و با اخراج مهدي خيري ده نفره به بازي ادامه دادند.
تیم فوتبال مس رفسنجان با اين پيروزي ٢٥ امتيازي شد و در رتبه دهم جدول باقي ماند. رفسنجاني ها در ادامه رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور يكشنبه هفته آینده در ورزشگاه امام خميني(ره) اراك مهمان آلومينيوم اين شهر خواهند بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید