پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

نقل و انتقالات نیم فصل به طور رسمی آغاز شد

فریبرز محمودزاده درمورد زمان نقل و انتقالات نیم فصل گفت: طبق اعلام قبلی پنجره نقل و انتقالات زمستانی از ساعت یک دقیقه بامداد امروز (سه‌شنبه 28 آذر) به طور رسمی آغاز شده و باشگاه‌ها می‌توانند برگه مشخصات فردی بازیکنانی را که به خدمت می‌گیرند به روسای هیات‌های فوتبال استان‌ها ارائه کنند تا این برگه مشخصات در دفاتر هیات‌های فوتبال استان‌ها ثبت شود. همچنین از اول وقت اداری امروز سه‌شنبه باشگاه‌ها می‌توانند مدارک بازیکنان موردنظر خود را به سازمان لیگ جهت ثبت قرارداد ارائه کنند. 

وی افزود: نقل و انتقالات  لیگ دسته دوم آغاز شده و با آغاز نقل و انتقالات لیگ برتر و دسته اول هم تمامی کمیته‌های سازمان لیگ با آغوش باز پذیرای مراجعه کنندگان هستند تا ثبت قرارداد بازیکنان جدید را پس از طی مراحل اداری و قانونی انجام بدهند، همانطور هم که پیش از این اعلام کردم باشگاهها برای ثبت قرارداد بازیکنانشان باید از کمیته تعیین وضعیت و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاییدیه‌های حقوقی گرفته و با امضای دبیرکل محترم فدراسیون و دستور رئیس سازمان لیگ ثبت قرارداد بازیکنان بلامانع خواهد بود. 

رئیس کمیته نقل و انتقالات درمورد زمان نقل و انتقالات گفت: از امروز 28 آذر تا پایان روز 25 دی ماه 96 نقل و انتقالات لیگ برتر و تا روز 27 دی ماه 96 نقل و انتقالات لیگ دسته اول ادامه خواهد داشت. 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید