پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        9
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
فرشید پاداش 2
بهروز افشار 2
وحید فارغ 1
محمد پورمحمد 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

پيروزي ارزشمند مس رفسنجان در بندرانزلي

تيم فوتبال مس رفسنجان در دیداري معوقه از هفته هفتم رقابتهای لیگ دسته اول کشور مقابل ميزبان خود ملوان بندرانزلي به برتري دست يافت.

به گزارش روابط عمومي "باشگاه فرهنگي ورزشي صنعت مس رفسنجان" در اين ديدار كه عصر پنجشنبه ٢٣ آذر و از ساعت ١٤ در ورزشگاه تختی بندرانزلی برگزار شد، شاگردان علي سامره با تركيب نيما عليپور، محسن ورزكار، حامد محمودي، سيدكاظم حيات منش، عباس كاظميان، علي اكبر حيدرنيا، جواد مولايي، محمدحسين كريم زاده، حسين رسولي، سجاد حيدري و بهرام رشيدفرخي به مصاف ملوان رفتند و مرفق شدند با ارائه يك بازي جذاب و ديدني در همان نيمه اول و با گل هاي بهرام رشيدفرخي در دقيقه ١٢ و سجاد حيدري در دقيقه ١٨ كار ميزبان خود را تمام كنند، در نيمه دوم فشار ملواني ها بر روي دروازه مسي ها بيشتر شد و آنها توانستند در دقيقه ٥٤ توسط شهريار مقانلو يكي از گل ها را جبران كنند تا در نهايت بازي با همين نتيجه به پايان برسد و مس رفسنجان براي اولين بار در تاريخ ديدارهاي خود در مقابل ملوان در خانه اين تيم موفق به پيروزي شود.
 امير خدامرادي، اميرحسين موسي زاده و نادر فتح اللهي در نيمه دوم به عنوان بازيكن جانشين به ميدان رفتند. همچنين گل بهرام رشيدفرخي در اين ديدار بيستمين گل اين بازيكن با پيراهن مس رفسنجان و سيصدمين گل تاريخ باشگاه مس رفسنجان در رقابت هاي ليگ دسته اول فوتبال كشور بود.
مسي ها با كسب سه امتياز ارزشمند اين ديدار ٢٢ امتيازي شدند و در رتبه دهم جدول در پايان نيم فصل اول قرار گرفتند.
شاگردان علي سامره پس از اين ديدار به تعطیلات نیم فصل رفتند و اولین دیدار از دور برگشت این رقابتها را روز یکشنبه ١٧ دیماه و از ساعت ١٤ در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان مقابل خونه به خونه بابل برگزار خواهند كرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید