پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

برنامه بازیها

گلزنان مس

حمید گلزاری        5
فرزاد محمدی          4
مهرداد رضایی 2
فرشید پاداش 2
علی پورمحمد 2
مسعود اسدی 1
محسن آذرباد 1
عیسی پرتو 1
مهرداد آوخ 1
بهروز افشار 1

تساوي ارزشمند مس رفسنجان در كرج

تیم فوتبال مس رفسنجان در هفته نهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل ميزبان خود اكسين البرز به تساوي يك بر يك دست يافت.

به گزارش روابط عمومی "باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" سفيد و نارنجی پوشان رفسنجانی در این دیدار که به قضاوت علي ميرغفاري برگزار شد با ترکیب سعید ابراهیم پور،  نادر فتح اللهی، محسن ورزکار، عباس کاظمیان، سیدکاظم حیات منش، علی اکبر حیدرنیا، حسين رسولي، امیر خدامرادی، امیرحسین موسی زاده، محمدحسین کریم زاده و حمید غلامی به مصاف زردپوشان اكسين رفتند.
در حالي كه بازي در ميانه هاي ميدان دنبال مي شد، اين اكسيني ها بودند كه در دقيقه ١٢ صاحب يك ضربه ايستگاهي در پشت محوطه جريمه مس شدند و با ارسال توپ به روي دروازه اين شاهين شفيعي بود كه موفق شد دروازه رفسنجاني ها را با ضربه سر باز كند تا پنجمين گل خورده اين فصل مس باز هم از روي ضربات ايستگاهي باشد و بعد از چهار بازي دروازه ابراهيم پور بالاخره باز شود.
اما بعد از اين گل، شاگردان سامره توپ و ميدان را در اختيار گرفتند و در همان نيمه اول و در دقيقه ٣٢ روي حركت موسي زاده از سمت راست و ارسال اين بازيكن به روي دروازه، حسين رسولي با يك ضربه دقيق دروازه ميزبان را باز كرد و در نهايت نيمه اول با تساوي يك بر يك به پايان رسيد.
در نيمه دوم بازي بيشتر در ميانه هاي ميدان دنبال شد و دو تيم موقعيت هاي نصف و نيمه اي را از دست دادند و جدي ترين فرصت گلزني براي مسي ها را امير خدامرادي در دقيقه ٩٢ ايجاد كرد كه شوت تماشايي اين بازيكن با اختلاف اندك از كنار دروازه ميزبان به بيرون رفت و در نهايت شاگردان سامره نوار پيروزي هاي خانگي اكسين را پاره كردند و به يك امتياز ارزشمند در مقابل اين تيم دست پيدا كردند.
بهرام رشیدفرخی در دقیقه ٧٦ به جای اميرحسين موسي زاده، سجاد عسكري در دقیقه ٨٦ به جای محمدحسین کریم زاده و حامد محمودي در دقیقه ٨٨ به جای حميد غلامي برای مس رفسنجان به میدان رفتند.
همچنین نادر فتح اللهي و حامد محمودي بازیکنان اخطاری مس در این دیدار بودند.
تیم فوتبال مس رفسنجان در ادامه رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور يكشنبه هفته آینده در ورزشگاه شهداي مس، ميزبان مس كرمان در دربي ال مسينو خواهد بود.
ازجمله حواشی دیدار مس و اكسين می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-  محمود محمودي نيا مديرعامل باشگاه مس رفسنجان با حضور در ورزشگاه از نزدیک این دیدار را تماشا کرد.
-  در اواسط نيمه دوم براي دقايقي علي لطيفي سرمربي اكسين البرز به جر و بحث با كادرفني مس و علي سامره پرداخت.
-  علي مرزبان از مس و سجاد بيرانوند از اكسين سرشناس ترين غايبين دو تيم در اين ديدار بودند.
-  با اين تساوي، نوار پيروزيهاي خانگي اكسين نيز پاره شد و اين تيم براي اولين بار در اين فصل در خانه متوقف شد.
- علي سامره سرمربي مس و محمدرضا مهدوي مربي اكسين برخورد بسيار گرمي با يكديگر داشتند.
-  گل دقيقه ١٢ اكسين به روند گل نخوردن مسي ها بعد از چهار ديدار پايان داد و دروازه ابراهیم پور و مس رفسنجان پس از ٣٨٧ دقيقه باز شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید