پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        11
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
محمد پورمحمد 3
بهروز افشار 2
فرشید پاداش 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

نارنجی پوشان به دنبال فتح اولین دربی این فصل

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان فردا عصر و از ساعت 18 در ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان و در هفته پنجم رقابت های لیگ دسته اول کشور مهمان این تیم خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی "باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و گل گهر سیرجان در حالی در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال کشور و در دربی استان کرمان رودروی یکدیگر قرار می گیرند که این دیدار برای هر دو تیم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
مسی ها در حالی به مصاف حریف خود می روند که با 5 امتیاز در رتبه دهم جدول قرار دارند و سیرجانی ها نیز با 7 امتیاز در رتبه هفتم قرار دارند.
در فصل گذشته مسی ها در خانه سه بر صفر حریف خود را شکست دادند اما در سیرجان دو بر یک مغلوب میزبان خود شدند.
حسین رسولی و علی مرزبان دو بازیکن نارنجی پوش سابقه بازی در تیم سیرجانی را در کارنامه دارند و در آن سوی میدان نیز محسن آذرباد بازیکن و وینکو بگوویچ سرمربی سیرجانی ها نیز سابقه حضور در جمع نارنجی پوشان را در کارنامه دارند.
شاگردان علی سامره در حالی به مصاف تیم سیرجانی می روند که حضور علی مرزبان و امیرحسسین موسی زاده به دلیل مصدومیت در هاله ای از ابهام قرار دارد.
نارنجی پوشان در هفته چهارم رقابت های لیگ دسته اول، شهرداری ماهشهر را در خانه یک بر صفر شکست دادند اما شاگردان بگوویچ در کرمان و در دیگر دربی استان سه بر یک مغلوب مسی های کرمان شدند.
این دیدار از ساعت 18 و به قضاوت امید سعیدفر و به صورت زنده از شبکه سراسری شما پخش خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید