پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
 محمد قاضی  2
 محمدحسین کریم زاده  1
 قائم اسلامی خواه  1
 مهرداد آوخ  1
 فراز امامعلی 1
   
   
   
   
   
   
   
   
 

سامره: تنها به پيروزي و كسب سه امتياز فكر مي كنيم

سرمربي تيم فوتبال مس رفسنجان تنها هدف تيمش در ديدار فردا مقابل شهرداري ماهشهر را پيروزي و كسب سه امتياز دانست.
به گزارش روابط عمومي "باشگاه فرهنگي ورزشي صنعت مس رفسنجان" علي سامره با بيان اينكه متاسفانه اشتباهات داوري و بد شانسي گريبان گير ما در سه ديدار گذشته بوده است افزود: به هر حال فوتبال همين است و ما در اين هفته تمرينات خوبي رو پشت سر گذاشته ايم و تنها به پيروزي و كسب سه امتياز فكر مي كنيم.
سرمربي مس رفسنجان با اشاره به اينكه شهرداري ماهشهر تيم قابل احترامي است كه در صدر جدول قرار گرفته است خاطر نشان كرد: بازي سخت و نفس گيري خواهد بود اما ما محكوم به پيروزي در اين ديدار هستيم.
وي در رابطه با محرومين و مصدومين تيمش با بيان اينكه همچنان بهرام رشيدفرخي را به دليل مصدوميت در اختيار نداريم افزود: سيدكاظم حيات منش را نيز كه پس از بازي با فجر مصدوم شده است به دليل مصدوميت در اختيار نخواهيم داشت.
سامره همچنين در رابطه با اخراج خود در ديدار هفته گذشته و عدم حضور بر روي نيمكت تيمش در ديدار فردا افزود: به هر حال تصميم عجيبي بود كه از سوي داور و كمك داور ديدار هفته گذشته گرفته شد و ما مجبور به پذيرش آن هستيم و به آن احترام مي گذاريم هر چند كه معتقدم بازيكنان ما آنقدر از لحاظ روحي آماده اند كه عدم حضور من بر روي نيمكت تاثير گذار نخواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید