پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        13
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

شکست مس رفسنجان در مقابل فجر شهید سپاسی شیراز /مسی ها همچنان قربانی نا داوری

تیم فوتبال مس رفسنجان در هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل میزبان خود فجر شهید سپاسی شیراز یا نتیجه یک بر صفر شکست خورد.
به گزارش روابط عمومی "باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" دو تیم فوتبال مس رفسنجان و فجر شهید سپاسی شیراز از ساعت 17:30 عصر روز گذشته و در ورزشگاه حافظیه شیراز و به قضاوت احمد محمدی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.
در نیمه اول شاگردان علی سامره توپ و میدان را در اختیار داشتند و سه فرصت مسلم گلزنی را توسط امیر خدامرادی از دست دادند، در این نیمه داور مسابقه از یک صحنه مسلم پنالتی در درون محوطه جریمه برای مسی ها خودداری کرد و خطای هند بازیکن فجر شهید سپاسی شیراز را نادیده گرفت.
در همین نیمه ضربه سر مهاجم فجر شهید سپاسی که با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت تنها خطر جدی شاگردان علی اصغر کلانتری بر روی دروازه مسی ها بود.
در نیمه دوم فجریها بیشتر توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما بازی حساب شده مشکی پوشان اجازه ایجاد خطر جدی به روی دروازه مسی ها را از آنها گرفته بود و حتی جدی ترین فرصت گلزنی را نیز مسی ها در ابتدای نیمه دوم توسط حسین رسولی از دست دادند تا اینکه تنها فرصت نصف و نیمه فجریها در دقیقه 75 بازی رخ داد و اعلام خطای مشکوک پنالتی برای میزبان و گلزنی محمدمهدی نظری از روی نقطه پنالتی برای میزبان کار را برای مسی ها سخت تر کرد.
علی سامره که در دقیقه 67 سجاد عسکری را به جای حسین رسولی به زمین بازی فرستاده بود، جواد مولایی را نیز به جای امیر خدامرادی و ابوالفضل پورموسوی را نیز به جای سیدکاظم حیات منش به زمین بازی فرستاد تا اینکه دیگر شاهکار داور در این مسابقه در دقیقه 90 رخ داد و وی علی سامره سرمربی با اخلاق مس رفسنجان را به دلیل پرتاب بطری به سمت زمین از بازی اخراج کرد در حالی که این بطری از سمت تماشاگران پرتاب شده بود و تصاویر تلویزیونی به خوبی گواه این ادعا می باشد و در نهایت آخرین فرصت گلزنی مسی ها برای جبران این شکست در زمان های تلف شده توسط حمید غلامی از دست رفت تا میزبان شیرازی به لطف داور مسابقه سه امتیاز ارزشمند این دیدار را از آن خود کند.
از جمله حاشیه های این دیدار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-  محمود محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان با حضور در ورزشگاه از نزدیک این دیدار را تماشا کرد.
-  تعدادی از هواداران مس رفسنجان با سفر به شیراز و حضور در ورزشگاه به تشویق مسی ها پرداختند.
-  علی سامره سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان بارها از سوی تماشاگران فجر شهید سپاسی مورد تشویق قرار گرفت.
-  مسی ها در این دیدار امیرحسین موسی زاده، سجاد حیدری، علیرضا میرزاحسینی و بهرام رشیدفرخی را در اختیار نداشتند.
-  اشتباه داور مسابقه در اخراج علی سامره موجبات تعجب تمامی حاضرین در ورزشگاه را فراهم کرده بود.
-  این دومین دیدار متوالی مسی هاست که در آن قربانی اشتباهات داوری می شوند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید