پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        11
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 4
عیسی پرتو 3
محمد پورمحمد 3
بهروز افشار 2
فرشید پاداش 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
محسن طرحانی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

مسی ها به دنبال کسب اولین سه امتیاز(گزارش تصویری)

بازیکنان تیم فوتبال مس رفسنجان آخرین تمرین خود را برای بازی روز دوشنبه برابر تیم فوتبال آلومینیوم اراک بر روی زمین چمن مصنوعی شهدای مس انجام دادند.

به گزارش روابط عمومی "باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" پس از انجام تمرین یک ساعته  تیم فوتبال آلومینیوم اراک بر روی زمین چمن مصنوعی ورزشگاه شهدای مس، مسی ها به زمین تمرین آمدند و آخرین تمرین خود را پیش از دیدار مقابل آلومینیوم اراک انجام دادند.


پس از پایان تمرین لیست اسامی بیست نفره بازیکنان متشکل از نادر فتح اللهي، سعيد ابراهيم پور، حامد محمودي، محسن ورزكار، سيدكاظم حيات منش، عباس كاظميان، علي مرزبان، اميرخدامرادي، جواد مولايي، اميرحسين موسي زاده، حسين مقيمي، سجاد عسكري، عليرضا ميرزاحسيني، سجاد حيدري، حميد غلامي، محمدحسين كريم زاده، علي اكبر حيدرنيا، حسين عليپور، ابوالفضل پورموسوي  و محمود حاج باقري برای دیدار مقابل آلومینیوم اعلام و راهی هتل جهانگردی رفسنجان شدند.
در محل هتل نیز محمود محمودی نیا مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان با حضور در جمع بازیکنان و کادرفنی با ابراز رضایت از عملکرد آنها در دیدار مقابل خونه به خونه بابل از انگیزه بالا و اتحاد و همدلی در بین آنها تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد تیم فوتبال بزرگسالان با تکیه بر همین اتحاد و همدلی و نیز توانایی بالای تک تک بازیکنان در دیدار مقابل آلومینیوم سر بلند باشند و با دست پر زمین بازی را ترک کنند.
مس در این دیدار محرومی ندارد و به غیر از بهرام رشیدفرخی که همچنان مصدوم است، باقی نفرات تیم می‌توانند در این بازی به میدان بروند.
دو تیم فوتبال مس رفسنجان و آلومینیوم اراک از ساعت ١٧:٣٠ امروز و در ورزشگاه شماره دو شهدای مس و به قضاوت علی اصغر مومنی، علی اکبر عظیم پور، حسینعلی عابدی و مهرداد خسروی به مصاف هم می روند.
پیش از این دیدار مسی ها با یک امتیاز در رتبه دهم و آلومینیوم نیز با همین امتیاز در رتبه یازدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید