پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

 

گلزنان مس

بازیکنان گل
حمید گلزاری        13
مهرداد رضایی 5
محسن آذرباد 5
مهرداد آوخ 5
علی پورمحمد 5
عیسی پرتو 4
محمد پورمحمد 3
فرشید پاداش 3
بهروز افشار 2
محسن طرحانی 2
وحید فارغ 1
سید محمد مهری 1
حجت اسلامی 1
فرزاد محمدی-بازیکن نیم فصل اول 4

تیم فوتبال جوانان صنعت مس رفسنجان در اولین دیدار از سری مسابقات فوتبال لیگ دسته اول جوانان کشور میهمان تیم پتوی لاله اصفهان بود.این بازی که روز سه شنبه92/7/9 در ورزشگاه فخر اصفهان انجام شد در نهایت جوانان صنعت مس در یک رقابت تنگا تنگ و دیدینی نتیجه را واگذار و 3بر2 از حریف خود شکست خوردند.گلهای این دیدار را مالک رضایی و محمدرضا کامران زاده به ثمر رساندند..لازم به یادآوری است هدایت تیم را آقایان حمید آخوندی(سرپرست)علی میرزایی(سرمربی)صادق نژاد باقری(مربی)حسین عسکری(مربی)،علی زارع(مربی دروازه بانها)به عهده دارند.تدارکات این تیم مهدی اسدی بر عهده دارد.

 

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در دومین هفته از رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول کشور در گچساران به مصاف میزبان خود نفت و گاز گچساران رفت این دیدار ساعت 15:15 امروز هشتم مهرماه در ورزشگاه اختصاصی نفت و با قضاوت رضاقاسمی برگزار  گردید.در این دیدار وحید محمد زاده و کریم احمدی از زمین بازی اخراج و تیم مس رفسنجان با نتیجه 1برصفر مغلوب میزبان خود شد. تک گل بازی از روی نقطه پنالتی برای گچساران به ثمر رسید.یادآور می شود تیم صنعت مس رفسنجان در ادامه این رقابتها یکشنبه 92/7/14 میزبان تیم سایپای شمال خواهد بود.

تیم امید صنعت مس رفسنجان در اولین دیدار از رقابتهای لیگ دسته اول امید های کشور در ورزشگاه شهدای نوش آباد میزبان صنعت مس کرمان بود.این دیدار که با قضاوت داورانی از کرمان برگزار شد تیم مس رفسنجان با یک بازی یکطرفه و خلق  موقعییتهای فراوان با نتیجه یک بر یک و با تقسیم امتیازات به کار خود پایان دادند.تنها گل مس رفسنجان را علیرضا اسلامی در دقیقه 46 بازی به ثمر رسید.همچنین تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در ادامه رقابتهای لیگ دسته اول امید کشور میزبان گیتی پسند اصفهان می باشد.این دیدار ساعت 15:30 مورخ شنبه 92/7/13 در ورزشگاه شهدای نوش آباد برگزار می گردد.

تیم فوتبال نونهالان صنعت مس رفسنجان در اولین دیدار از سری رقابتهای لیگ قهرمانی باشگاههای کشور در دیداری که روز جمعه 92/7/5 با تیم نونهالان البدر بندر کنگ انجام داد علیرغم برتری بر تیم میزبان با نتیجه یک برصفر مغلوب حریف خود شد.یادآور می شودتیم نونهالان در ادامه این مسابقات و از هفته دوم ساعت 15:30 روز جمعه 92/7/12 میزبان تیم سپاهان اصفهان می باشد.

تیم بسکتبال صنعت مس رفسنجان که برای بازی دوستانه به یزد رفته بود عصر دیروز چهارم مهرماه در سالن زرتشتیان یزد با نتیجه 45بر55 مغلوب حریف یزدی خود تیم اینده سازان شد .این دیدار دوستانه که امروز صبح پنجم مهرماه هم مقابل یکدیگر قرار گرفتند آسمان خراشهای صنعت مس رفسنجان توانستند حریف خود را با نتیجه 55 بر 32 شکست دهد. تیم بسکتبال صنعت مس رفسنجان در فصل جدید با سرپرستی فهیم پورراوری و سرمربیگری علی علی اسماعیلی در لیگ دسته دوم کشور به رقابت می پردازد.

در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس روز ایثارگران و شهیدان،مدیر عامل،پرسنل،کادر فنی و بازیکنان تیمهای فوتبال بزرگسالان و رده های سنی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان با حضور در مرقد مطهر شهدا ضمن گلباران مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس و قرائت فاتحه و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان با آرمانهای شهدا و تداوم راه آنها تجدید بیعت نمودند.

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان امروز میزبان تیم فوتبال البدر بندر کنگ در رفسنجان بود .این دیدار که اولین رقابت در لیگ یک برای هر دوتیم بود تیم مس رفسنجان مغلوب میهمان خود البدر شد . این دیدار  ساعت 15:15 دقیقه امروز سوم مهرماه در ورزشگاه تختی و با قضاوت جمشید محمدی انجام شد .تیم مس رفسنجان علی رغم برتری در این بازی و 10 نفر شدن، با نتیجه 2بر1 نتیجه را به حریف واگذار کرد فرشاد سالاروند در دقیقه 35 از زمین اخراج شد.و تنها گل تیم مس را حکیم حزبائی پور در دقیقه18 بازی به ثمر رساند.

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در اولین دیدار از سری رقابتهای لیگ دسته اول کشور (جام آزادگان) ساعت پانزده و پانزده دقیقه چهارشنبه سوم مهرماه به مصاف البدر بندر کنگ می رود.این دیدار در ورزشگاه تختی رفسنجان برگزار می گردد.

 

سایپا البرز - نفت مسجد سلیمان

تراکتورسازی تبریز - ماشین سازی

داماش گیلان - یزد لوله

راه آهن - تالار وحدت همدان

فولاد خوزستان - فولاد یزد

فجر سپاسی - فولاد نوین

پرسپولیس تهران - پدیده مشهد

استقلال خوزستان - الوند همدان

کاسپین قزوین - استقلال تهران

مس رفسنجان - ملوان انزلی

داماش ایرانیان - نفت تهران

پیام صنعت امل - ذوب آهن

نفت امیدیه - صبای قم

شهرداری دزفول - مس کرمان

میناب طیور هرمزگان - گسترش فولاد

صنعت نفت آبادان - سپاهان

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در دومین بازی از رقابتهای جام حذفی کشور موفق شد نتیجه را به نفع خود به پایان رساند .تیم فوتبال مس رفسنجان که عصر امروز 92/6/30 ساعت 15:45 در استادیوم تختی وبه قضاوت جواد رحیم زاده از استان فارس در رفسنجان به مصاف تیم دسته دومی گاز فجر جم بوشهر رفت موفق شد با گلهای مصطفی چترابگون در دقیقه 53 و سجاد حیدر در دقیقه 57 نتیجه را 2بر1 به پایان برساند.یادآور می شود دیدار بعدی مس رفسنجان در جام حذفی با تیم ملوان بندر انزلی می باشد.تاریخ بازی متعاقبا اعلام میگردد.

تاریخ برگزاری مسابقات تیمهای فوتبال نونهالان ،جوانان و امید باشگاه صنعت مس رفسنجان در فصل جاری مشخص شد.بر این اساس تیم فوتبال نونهالان که در مسابقات قهرمانی لیگ نونهالان باشگاههای کشور به رقابت می پردازد ساعت 16 روز جمعه 92/7/5 میهمان البدر بندر کنگ می باشد.این تیم در گروه چهارم با تیمهای برق شیراز،حافظ شیراز،سپاهان اصفهان،پتوی لاله اصفهان و البدر بندر کنگ هم گروه می باشد.تیم فوتبال جوانان هم که در رقابتهای لیگ دسته اول کشور حضور دارد اولین دیدار خودرا سه شنبه نهم مهرماه با پتوی لاله اصفهان در اصفهان برگزار می نماید.این تیم در گروه اول با تیمهای پتوی لاله اصفهان،شهید وفائی شیراز،نگاردژشیراز،البدر بندر کنگ،فولاد یزد،حافظ شیراز و ایرانجوان بوشهر به رقابت می پردازد.همچنین تیم امید صنعت مس رفسنجان که در فصل جاری در رقابتهای دسته اول کشور به رقابت می پردازد در گروه اول با پنج تیم گیتی پسند اصفهان،ذوب آهن اصفهان،مس کرمان،شهرداری اراک و فولاد یزد دیدار می نماید. این تیم ساعت 16 روز یکشنبه هفتم مهرماه در ورزشگاه شهدای نوش آباد میزبان مس کرمان می باشد.

 

 

 

 کمیته مسابقات برنامه هفته اول تا چهارم فصل جدید لیگ را اعلام کرد که از این قرار است. در این فصل از بازی های 26 تیم در دو گروه 13 تیمی حضور دارند و هر هفته یک تیم از هر گروه استراحت خواهد کرد. در پایان تیم های اول هر گروه مستقیم به لیگ برتر صعود می کنند و برنده تیم های دوم هم در مرحله پلی آف برای صعود به لیگ برتر با تیم چهاردهم لیگ برتر مسابقه خواهد داد. تعداد تیم های سقوط کننده  از هر گروه 4 تیم خواهد بود و تعداد تیم ها برای فصل آتی به 22 تیم می رسد

 

هفته اول

 

چهارشنبه: 3 مهر

 

15: سیاه جامگان مشهد - فولاد یزد (ثامن‌الائمه مشهد)

 

15:15 گیتی‌پسند اصفهان - شهرداری بندرعباس(فولاد شهر)

 

15:15 گل‌گهر سیرجان - صنعت نفت آبادان (اختصاصی گل‌گهر)

 

15:15 نساجی مازندران - پدیده مشهد(ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود)

 

15:15 نیرو زمینی تهران - شهرداری یاسوج(شهدای نزاجا)

 

15:15 مس رفسنجان - البدر بندر کنگ (تختی رفسنجان)

 

15:15 یزد لوله - ابومسلم خراسان (شهید نصیری یزد)

 

15:15 پیکان تهران - داماش ایرانیان (شهدای شهر قدس)

 

15:30پاس همدان - نفت مسجد سلیمان (قدس همدان)

 

15:30 راهیان کرمانشاه - سایپای شمال (آزادی کرمانشاه)

 

16: استقلال اهواز - الوند همدان (تختی اهواز)

 

16: ایران جوان بوشهر - نفت و گاز گچساران (شهید بهشتی بوشهر)

 

هفته دوم

 

 دوشنبه: 8 مهر

 

15: پدیده مشهد - نیروی زمینی تهران (ثامن‌الائمه مشهد)

 

15:15 گهر دورود - گل‌گهر سیرجان (تختی دورود)

 

15:15 فولاد یزد - استقلال اهواز (شهید نصیری یزد)

 

15:15 شهرداری یاسوج - سیاه جامگان مشهد (تختی یاسوج)

 

15:15 نفت و گاز گچساران - مس رفسنجان (اختصاصی نفت)

 

15:15 سایپا شمال - ایران جوان بوشهر (ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود)

 

15:15 داماش ایرانیان - راهیان کرمانشاه (صنایع دفاع)

 

15:30 الوند همدان - گیتی‌پسند اصفهان (قدس همدان)

 

15:30 آلومینیوم هرمزگان - پاس همدان (خلیج‌فارس بندرعباس)

 

15:45 صنعت نفت آبادان - نساجی مازندران (تختی آبادان)

 

15:45 نفت مسجد سلیمان - یزد لوله ( شهید بهنام محمدی)

 

سه‌شنبه:9 مهر

 

15: ابومسلم خراسان - پیکان تهران (ثامن‌الائمه مشهد)

 

هفته سوم

 

 یکشنبه:14 مهر

 

15: سیاه جامگان مشهد - پدیده مشهد (ثامن‌الائمه مشهد)

 

15:15 نساجی مازندران - گهر دورود ساعت (ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود)

 

15:15 گیتی‌پسند اصفهان - فولاد یزد (فولادشهر)

 

نیروی زمینی تهران - صنعت نفت آبادان (شهدای نزاجا)

 

15:15 یزد لوله - آلومینیوم هرمزگان (شهید نصیری یزد)

 

15:15 مس رفسنجان - سایپا شمال (تختی رفسنجان)

 

15:15 پیکان تهران - نفت مسجد سلیمان (شهدای شهر قدس)

 

15:30 شهرداری بندرعباس - الوند همدان (خلیج‌فارس بندرعباس)

 

15:30 البدر بندر کنگ - نفت و گاز گچساران (اختصاصی البدر)

 

15:30 راهیان کرمانشاه - ابومسلم خراسان (آزادی کرمانشاه)

 

15:45 استقلال اهواز - شهرداری یاسوج (تختی اهواز)

 

15:45 ایران جوان بوشهر - داماش گیلان (شهید بهشتی بوشهر)

 

هفته چهارم

 

 جمعه:19 مهر

 

14:45 ابومسلم خراسان - ایران جوان بوشهر (ثامن‌الائمه مشهد)

 

15: گل‌گهر سیرجان - نساجی مازندران (اختصاصی گل‌گهر)

 

15: فولاد یزد - شهرداری بندرعباس (شهید نصیری یزد)

 

15: سایپا شمال - البدر بندر کنگ (ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود)

 

15:15 گهر دورود - نیروی زمینی (تختی دورود)

 

15:15 شهرداری یاسوج - گیتی پسند (تختی یاسوج)

 

15:15 پاس همدان - یزد لوله (قدس همدان)

 

15: آلومینیوم هرمزگان - پیکان تهران (خلیج‌فارس بندرعباس)

 

15:15 داماش ایرانیان - مس رفسنجان (صنایع دفاع)

 

15:30 صنعت نفت آبادان - سیاه جامگان مشهد (تختی آبادان)

 

15:30 نفت مسجد سلیمان - راهیان کرمانشاه (شهید بهنام محمدی)

 

شنبه:20 مهر

 

15:45 پدیده مشهد - استقلال اهواز (ثامن‌الائمه مشهد)

 

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در ادامه رقابتهای جام حذفی کشور (جام آزادگان خرمشهر)ساعت 15:45 روز شنبه 92/6/30 در ورزشگاه تختی رفسنجان میزبان تیم گاز فجر جم بوشهر خواهد بود.یادآور می شود برنده این دیدار حریف تیم ملوان بندر انزلی خواهد بود.

{module کد نتایج زنده}

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در اولین دیدار از رقابتهای جام حذفی کشور در مسابقه ای که روز یکشنبه مورخ 92/6/24 برگزار کرد با حذف حریف خود به مرحله بعدی این مسابقات صعود کرد.این مسابقه که در استادیوم تختی و به قضاوت صفائی از استان قم انجام شد تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان با تک گل دقیقه 81 علی علیزاده میهمان خود نیروی زمینی تهران را از گردونه رقابتها خارج کرد.یادآور می شود حریف تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در مرحله بعدی تیم گاز فجر جم بوشهر می باشد.

درگذشت بانوی متقی والده مکرمه سردار سرافراز دوران دفاع مقدس و فرمانده محترم سپاه قدس سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی را به ایشان و سایر بازماندگان تسلیت عرض می نماییم.

تیم امید صنعت مس رفسنجان در یک دیدار تدارکاتی و پرگل حریف خود تیم امید بسیج راور را شکست داد.تیم امیدبسیج راور که برای دیدار با امید صنعت مس به رفسنجان آمده بود عصر امروزپنجشنبه 1392/6/21 در ورزشگاه 15000 نفری شهدای صنعت مس با 6 گل مغلوب امید مس شد.گلهای این دیدار را علی وزیری وجواد رمضانی (2گل)،مصطفی توحیدی و علیرضامیرزاحسینی به ثمر رساندند.

 

 

 

شرایط فعلی تیم چگونه است؟ معمولا با شروع هر فصل جدید تغیرات بسیاری در تیمها بوجود می آید که تیم مس نیز از این قاعده مستثنی نیست که باید سعی کنیم خودرا با شرایط جدید وفق دهیم و باید چند نکته مهم را در نظر گرفت از جمله شرایط بدنی و بعد شرایط تاکتیکی تیم چون با تغیرات صورت گرفته به یک زمان نیاز داریم تا بتوانیم بازیکنان را به شرایط ایده ال نزدیک کنیم که این مهم به یکباره شدنی نیست و زمان می طلبد که صورت بگیردکه خوشبختانه تیم از لحاظ بدنی شرایط خوبی دارد و از لحاظ تاکتیکی نیز کارهای خوبی صورت گرفته که امیدواریم بتوانیم در فرصت باقیمانده به شرایط مورد نظر برسیم.درموردروند آماده سازی تیم کمی توضیح دهید؟در شروع کار با همکارانم در مورد شرایط بازیکنان صحبت کردیم و میزان کیفیت و آمادگی آنهارا مورد بررسی قرار دادیم و به نتایج مثبتی نیز رسیدیم و همچنین بازیکنان تیم امید باشگاه را زیر نظر گرفتیم و سعی کردیم بازیکنان با کیفیت را به تیم اصلی منتقل کنیم و همچنین اردوی بسیار مفیدی در اردبیل داشتیم که سعی کردیم تیم را از لحاظ بدنی و تاکتیکی به شرایط ایده ال نزدیک کنیم که خوشبختانه به درصد بالایی از این هدف رسیدیم که نتایج آن را در بازیهای تدارکاتی شاهد بودیم اما مسلما جای کار وجود دارد که سعی خواهیم کرد در فرصت باقیمانده به این نیل خواهیم رسید.برای لیگ امسال چه برنامه ای دارید؟دوست دارم بهترین نتایج را بگیریم ولی واقعا کار دشوار و سختی را در پیش داریم لیگ امسال بسیار حساس است و اگر بخواهیم جزء تیمهای بالای جدول باشیم باید حداقل 50درصد تا 60 درصد از امتیاز خانگی را کسب کنیم و بازیهای بیرون از خانه را حداقل 30درصد امتیازات را کسب کنیم تا بتوان در پایان فصل جایگاه خوبی را در جدول داشته باشیم.در مورد بازی با نیروی زمینی در جام حذفی چه صحبتی دارید؟به نظرم موقع مناسبی این بازی انجام می گیرد خیلی می تواند به تیم کمک کند و یک تست نهایی برای آمادگی بچه ها به شمار آید و خیلی دوست دارم پیروز بازی باشم و به بچه ها نیز گفته ایم که در همه بازیها حتی تدارکاتی با نیت پیروزی وارد مسابقات شوند و آنها را به خود باوری مناسب رسانده ایم و تلاش خواهیم کرد با کسب پیروزی در این بازی شادی را به هواداران خود به ارمغان آوریم.برای این فصل چه قولی به هواداران می دهید؟هواداران نیاز و سرمایه ی اصلی هر باشگاه می باشند بخصوص از نوع مثبت آن امیدوارم هواداران فهیم صنعت مس امسال حامی تیم خود باشند و اگر بچه ها اشتباهی نیز در بازیها داشته اند باز آنها را حمایت کنند و حمایت خودرا از ما دریغ نکنند و بنده نیز به همراه کادر فنی این تلاش را خواهیم کرد که بتوانیم نتایج خوبی را کسب نمایم و شرمنده هواداران تیم نشویم.

 

 

 

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در یک دیدار تدارکاتی امروز از ساعت 17 در ورزشگاه شهید نصیری یزد به مصاف فولاد این شهر رفت .این دیدار که برای اماده سازی هردو تیم بودمس رفسنجان توانست بانتیجه 2بر1 میزبان خودرا شکست دهد علی علیزاده و مسعود ابراهیمی دو گل مس رفسنجان را به ثمر رساندند.وهمچنین در شروع بازی یک دقیقه سکوت به مناسبت درگذشت مرحوم مهدی محمدی مربی مس کرمان اعلام شد.

با اعلام سازمان ليگ فوتبال، ليگ آزادگان منحل شد.به گزارش ايسنا ، با تصميم هيات رييسه سازمان ليگ فوتبال کشور، ليگ آزادگان منحل شد و تمامي رقابت‌هاي فوتبال در ايران شامل ليگ برتر، ليگ دسته يک،‌ دسته دو و تمامي زيرگروه‌ها از فردا (سه‌شنبه) زير نظر سازمان ليگ برتر انجام مي‌شود

تیم فوتبال جوانان صنعت مس رفسنجان در یک بازی دوستانه مقابل همنام خود نوجوانان صنعت مس کرمان با نتیجه 5بر1 به پیروزی رسید.این بازی برای آماده سازی و محک تیم جوانان مس رفسنجان در رقابتهای لیگ دسته اول کشور عصر امروز 92/6/18 در زمین چمن مصنوعی ورزشگاه 15000 نفری برگزار شد گلهای این دیدار را محمد حسین کریم زاده(3گل)علی نیکویی و محمدرضا کامران زاده هر کدام یک گل به ثمر رساندند.

 

 

 

تیم فوتبال نونهالان صنعت مس رفسنجان جهت آمادگی و حضور هرچه بهتر در مسابقات لیگ برتر کشور در فصل جاری در دیداری تدارکاتی که در مجموعه ورزشی سرداران لاهیجان انجام دادموفق شدتیم مقاومت کرمان را با نتیجه 5برصفر مغلوب نماید .گلهای این دیدار را میلاد حسنی (2گل)علی اکبر صاحبی،علیرضا نیکبخت و سید محمد رضا حسینی به ثمر رساند.وهمچنین تیم فوتبال نوجوانان صنعت مس رفسنجان نیز که خودرا برای رقابتهای لیگ برتر کشور آماده می نماید موفق شد در یک بازی تدارکاتی که در مجموعه ورزشی سرداران لاهیجان برگزار شد تیم مقاومت کرمان را با نتیجه 4برصفر وبا گلهای محمد کریمزاده(2گل)،محمد طاهری و محمدرضا امام دادی شکست دهد.

 

 

 

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در اولین دیدار از سری رقابتهای جام حذفی(جام آزاد سازی خرمشهر)ساعت 16 روز یکشنبه 92/6/24 در ورزشگاه تختی رفسنجان به مصاف نیروی زمینی تهران می رود.برنده این دیدار ،حریف تیم پیروز دیدار دو تیم شهرداری لنگرودو گاز فجر جم بوشهر خواهد بود.

مهدي محمدي، مربي تيم فوتبال مس کرمان که چند هفته گذشته به علت سکته قلبي و مغزي در بيمارستان بستري شده بود، امروز دار فاني را وداع گفت.
به گزارش فارس،اين مربي کهنه‌کار کرماني بامداد شنبه دوم شهريورماه بر اثر احساس درد در ناحيه قلب خود از خواب بيدار شد و خانواده خود را از اين درد مطلع کرد اما تا زمان رسيدن اورژانس دچار سکته قلبي شد.
به اين مربي پيشکوست در بيمارستان شفا آمپولي تزريق شد و تا عصر در وضعيت عادي به سر مي‌برد و مشکل چنداني نداشت اما پس از اين حال وي رو به وخامت رفت و به علت وجود لخته خون در ناحيه مغز به سکته مغزي هم دچار شد و پس از رفتن به کما از بيمارستان شفا به بيمارستان شهيد باهنر کرمان منتقل شد و سرانجام اين مربي با زندگي در اين دنيا وداع کرد.مراد حاج جعفری رئیس هیات فوتبال استان کرمان در این باره گفت: با تسلیت به جامعه فوتبال ایران به خصوص استان کرمان و همچنین خانواده مهدی محمدی، مربی سرشناس و با اخلاق و زحمتکش، مراسم تدفین آن مرحوم فردا از ساعت 8 صبح فردا از مقابل درب منزل ایشان تا بهشت زهرای کرمان برگزار می شود و بعدازظهر هم مراسم ختم در مسجد صاحب الزمان کرمان برگزار می شود.

باشگاه صنعت مس رفسنجان اين ضايعه را به خانواده آن مرحوم و جامعه فوتبال تسليت مي‌گويد.

از طرف فدراسیون جانبازان و معلولین کشور ،آقای منصور میرزایی عضو باشگاه صنعت مس رفسنجان به اردوی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات آسیایی مالزی دعوت بعمل آمد. وی در وزن 107+ کیلوگرم در این مسابقات شرکت می کند.

مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاههای کشور از 7 شهریور لغایت11 شهرویر در ایلام برگزار شد در این مسابقات تیم صنعت مس رفسنجان با حضور 4ورزشکاردر این رقابتها شرکت نمود.در این رقابتها آقایان مجید شمسی در دسته 93 کیلوگرم جوانان به مقام اول و آقای مهدی یوسف پور در دسته 83 کیلوگرم بزرگسالان به مقام سوم،آقای رحیم عسکری در دسته 105 کیلو گرم بزرگسالان به مقام چهارم و مالک پژمان در دسته 66 کیلوگرم بزرگسالان به مقام چهارم دست یافتند.این رقابتها با حضور 18 تیم از سراسر کشور برگزار شد.تیم صنعت مس رفسنجان را آقایان منصور میرزایی(مربی) و وحید اکبری (سرپرست)همراهی می کردند.

در گذشت تاسف بار شادروان مرحوم حسین رجبی بازیکن اسبق تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان را به خانواده داغدار و جامعه ورزش شهرستان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای بازماندگان صبر و اجر وبرای آن مرحوم فقید آموزش و غفران الهی مسئلت می نماییم.ضمنا مجلس ترحیم آن مرحوم ساعت 18-16 عصر پنجشنبه 14 شهریورماه در مسجد صاحب الزمان (عج )رحمت آباد بر گزار می گردد.  روحش شاد یادش گرامی

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان عصر چهارشنبه 92/6/13 در ورزشگاه تختی به مصاف تیم شهرداری بندر عباس رفت.این دیدار تدارکاتی که برای هر دو تیم لیگ یکی محک جدی بود تیم مس رفسنجان توانست با تنها گل سجاد حیدری با نتیجه یک بر صفر حریف خود را مغلوب کند.

 

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان که جهت کسب آمادگی بیشتر و حضور در مسابقات لیگ دسته اول کشور عصر یکشنبه 92/6/10در سیرجان به مصاف گل گهر این شهر رفته بود با نتیجه یک بر صفر نتیجه را واگزار کرد .

فضل الله یوتیه من یشاء والله واسعٌ علیم

بلی این چنین است فضل خدا که بر هر که خواهد نماید عطا

جناب آقای دکتر احمد مراد علیزاده

باسلام

خدا را شاكریم كه با عنايات خود برگي ديگر بر افتخارات و شايستگيهاي جنابعالي افزوده شد  ، با کمال مسرت انتصاب بجا و  شایسته ی حضرت عالی که از سرمایه های  ارزشمند انسانی در شرکت ملی صنایع مس ایران می باشید  را به عنوان  مدیر عامل این شرکت تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
ازدر گاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت دارد.و شکر الله سعیهم

 

علی زینلی                          

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان

 

تیم صنعت مس رفسنجان جهت  آمادگی و تدارک هرچه بیشترحضور در مسابقات لیگ دسته اول کشور عصر چهارشنبه 1392/6/6 در دیداری تدارکاتی که با مس شهربابک در ورزشگاه تختی رفسنجان انجام داد موفق شد این تیم را با نتیجه 3برصفر وبا گلهای سجاد عسکری،علی علیزاده و جلال جعفری شکست دهد.

 

 

 

احمد مرادعلیزاده از سوی هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران به سمت مدیریت عامل و نایب رییس هیات مدیره این واحد بزرگ معدنی و صنایع معدنی منصوب شد.
مرادعلیزاده متولد 1336 و دارای مدرک مهندسی معدن و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است.وی از سال 72 وارد صنعت مس شد و در سمت‌ های مختلف فعالیت کرد.
وی در دهه 70 در پست‌های مختلفی در عرصه جهاد اقتصادی همچون معاونت اداری و معاون بهره برداری مجتمع مس سرچشمه خدمت کرد تا اینکه در زمان مدیریت مهندس هاشمزایی به سمت قائم مقامی شرکت مس منصوب شد.
مرادعلیزاده سکان مدیریت شرکت ملی صنایع مس ایران را طی سال‌های 80 تا 84 دردست داشت.وی پیش از این رییس هیات مدیره هواپیمایی ماهان بود.

 

 

 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این بازیها از  31 شهریور با حضور 26 تیم در دو گروه 13 تیمی آغاز خواهد شد و بر اساس برنامه زمانبندی اواخر اردیبهشت 93 به پایان خواهد رسید.سازمان لیگ آزادگان اعلام کرده که حضور تیم مس سنگون ورزقان هنوز قطعی نشده است زیرا پرونده این تیم در کمیته استیناف در حال بررسی است و اگر رای این کمیته مبنی بر عدم حضور مس در لیگ دسته‌اول باشد تیم دیگری جایگزین این تیم می‌شود. ضمنا پدیده شاندیز هم امتیاز مس سرچشمه را خریداری کرده و به همین دلیل این تیم در لیگ یک با نام پدیده مشهد حضور دارد. زمان و مکان رقابتها توسط سازمان لیگ آزادگان متعاقبا اعلام خواهد شد.

هفته اول

 گروه اول:

 گیتی‌پسند اصفهان _ شهرداری بندر عباس

گل گهر سیرجان -صنعت نفت آبادان 

 استقلال اهواز _ الوند همدان

 نساجی مازندران - پدیده مشهد

 سیاه‌جامگان مشهد _ فولاد یزد

 نیروی زمینی تهران - شهرداری یاسوج 

 در این هفته گهر دورود استراحت دارد.

 گروه دوم:

 مس رفسنجان_ مس سنگون ورزقان

پاس همدان - نفت مسجد‌سلیمان

 ایران‌جوان بوشهر _ نفت و گاز گچساران

آهن بافق یزد -ابومسلم خراسان

 راهیان کرمانشاه_ سایپای شمال

پیکان تهران -داماش ایرانیان 

 در این هفته آلومینیوم هرمزگان استراحت دارد.

 هفته دوم

 گروه اول:

 گهر دورود _ گل گهر سیرجان

الوند همدان -گیتی‌پسند اصفهان

صنعت نفت آبادان – نساجی مازندران

فولاد یزد -  استقلال اهواز

 پدیده مشهد _ نیروی زمینی تهران

 شهرداری یاسوج -سیاه‌جامگان مشهد

 در این هفته شهرداری بندرعباس استراحت دارد.

 گروه دوم:

 آلومینیوم هرمزگان_ پاس همدان

نفت و گاز گچساران- مس رفسنجان

 نفت مسجد سلیمان_ آهن بافق یزد

سایپای شمال- ایران‌جوان بوشهر

ابومسلم خراسان_ پیکان تهران

 داماش ایرانیان - راهیان کرمانشاه 

 مس سنگون ورزقان در این هفته استراحت دارد.

 هفته سوم

 گروه اول:

 شهرداری بندرعباس _ الوند همدان

نساجی مازندران-  گهر دورود

 گیتی پسند اصفهان_ فولاد یزد

 نیروی زمینی تهران - صنعت نفت آبادان

 استقلال اهواز_ شهرداری یاسوج

 سیاه جامگان - پدیده مشهد

 در این هفته گل گهر سیرجان استراحت دارد.

 گروه دوم:

 مس سنگون ورزقان _ نفت و گاز گچساران

 آهن بافق یزد - آلومینیوم هرمزگان 

 مس رفسنجان_ سایپای شمال

 پیکان تهران¬ - نفت مسجد سلیمان

 ایران جوان بوشهر_ داماش ایرانیان

 راهیان کرمانشاه - ابومسلم خراسان

 در این هفته پاس همدان استراحت دارد.

 هفته چهارم 

گروه اول:

 گلگهر سیرجان_ نساجی مازندران

فولاد یزد - شهرداری بندر‌عباس

 گهر دورود _ نیروی زمینی تهران

شهرداری یاسوج- گیتی پسند اصفهان

 صنعت نفت آبادان_ سیاه‌جامگان مشهد

 پدیده مشهد - استقلال اهواز 

 در این هفته الوند همدان استراحت دارد.

 گروه دوم:

 پاس همدان_ آهن بافق یزد

 سایپای شمال -مس سنگون ورزقان

 آلومینیوم هرمزگان _ پیکان تهران

 داماش ایرانیان - مس رفسنجان

 نفت مسجد سلیمان_ راهیان کرمانشاه

 ابومسلم خراسان - ایران جوان بوشهر 

 در این هفته نفت و گاز گچساران استراحت دارد.

 هفته پنجم

 گروه اول:

 الوند همدان_ فولاد یزد

نیروی زمینی تهران-  گلگهر سیرجان

 شهرداری بندر عباس_ شهرداری یاسوج

سیاه‌جامگان مشهد- گهر دورود

 گیتی‌پسند اصفهان_ پدیده مشهد

 استقلال اهواز -صنعت نفت آبادان

 در این هفته نساجی مازندران استراحت دارد.

 گروه دوم:

 نفت و گاز گچساران_ سایپای شمال

پیکان تهران - پاس همدان

 مس سنگون ورزقان_ داماش ایرانیان

راهیان کرمانشاه-  آلومینیوم هرمزگان

 مس رفسنجان_ ابومسلم خراسان

 ایران‌جوان بوشهر -نفت مسجد سلیمان

 در این هفته آهن بافق یزد استراحت دارد.

 

هفته ششم

 گروه اول:

 نساجی مازندران_ نیروی زمینی تهران

 شهرداری یاسوج - الوند همدان 

 گلگهر سیرجان _ سیاه جامگان مشهد

پدیده مشهد-  شهرداری بندر‌عباس 

 گهر دورود _ استقلال اهواز

صنعت نفت آبادان- گیتی‌پسند اصفهان

 در این هفته فولاد یزد استراحت دارد.

 گروه دوم:

آهن بافق یزد_ پیکان تهران

داماش ایرانیان-  نفت و گاز گچساران

 پاس همدان_ راهیان کرمانشاه

ابومسلم خراسان-  مس سنگون ورزقان

 آلومینیوم هرمزگان_ ایران‌جوان بوشهر

 نفت مسجد‌سلیمان -مس رفسنجان

 در این هفته سایپای شمال استراحت دارد.

هفته هفتم

 گروه اول:

 فولاد یزد_ شهرداری یاسوج

 سیاه جامگان مشهد -نساجی مازندران

 الوند همدان_ پدیده مشهد

 استقلال اهواز -گل گهر سیرجان

 شهرداری بندرعباس_ صنعت نفت آبادان

 گیتی‌پسند اصفهان - گهر دورود 

 در این هفته نیروی زمینی تهران استراحت دارد.

 گروه دوم:

 سایپای شمال_ داماش ایرانیان

 راهیان کرمانشاه -آهن بافق یزد

 نفت و گاز گچساران_ ابومسلم خراسان

 ایران‌جوان بوشهر – پاس همدان

مس سنگون ورزقان_ نفت مسجد‌سلیمان

 مس رفسنجان -آلومینیوم هرمزگان

 در این هفته پیکان تهران استراحت دارد.

هفته هشتم

گروه اول:

 نیروی زمینی تهران_ سیاه‌جامگان مشهد

پدیده مشهد- پولاد یزد 

 نساجی مازندران_ استقلال اهواز

 صنعت نفت آبادان - الوند همدان

گل گهر سیرجان_ گیتی‌پسند اصفهان

 گهر دورود - شهرداری بندر‌عباس

 دراین هفته شهرداری یاسوج استراحت دارد.

 گروه دوم:

 پیکان تهران_ راهیان کرمانشاه

ابومسلم خراسان - سایپای شمال

 آهن بافق یزد_ ایران‌جوان بوشهر

 نفت مسجد‌ سلیمان - نفت و گاز گچساران

 پاس همدان_ مس رفسنجان

 آلومینیوم هرمزگان - مس سنگون ورزقان

 در این هفته داماش ایرانیان استراحت دارد.

 هفته نهم

 گروه اول:

 شهرداری یاسوج_ پدیده مشهد

استقلال اهواز - نیروی زمینی تهران

 فولاد یزد_ صنعت نفت آبادان

 گیتی‌پسند اصفهان- نساجی مازندران

 الوند همدان_ گهر دورود

 شهرداری بندر‌عباس - گل گهر سیرجان

 در این هفته سیاه‌جامگان مشهد استراحت دارد.

 گروه دوم:

 داماش ایرانیان_ ابومسلم خراسان

 ایران‌جوان بوشهر - پیکان تهران

 سایپای شمال_ نفت مسجد سلیمان

  مس رفسنجان - آهن بافق یزد

 نفت و گاز گچساران_ آلومینیوم هرمزگان

مس سنگون ورزقان-  پاس همدان

در این هفته راهیان کرمانشاه استراحت دارد.

هفته دهم

 گروه اول:

 سیاه‌جامگان مشهد_ استقلال اهواز

 صنعت نفت آبادان - شهرداری یاسوج

 نیروی زمینی تهران_ گیتی‌پسند اصفهان

گهر دورود-  فولاد یزد

 نساجی مازندران_ شهرداری بندر عباس

گل گهر سیرجان-  الوند همدان

 در این هفته پدیده مشهد استراحت دارد.

 

گروه دوم:

 راهیان کرمانشاه_ ایران جوان بوشهر

 نفت مسجد سلیمان - داماش ایرانیان

 پیکان تهران_ مس رفسنجان

آلومینیوم هرمزگان-  سایپای شمال

 آهن بافق یزد_ مس سنگون ورزقان

پاس همدان -  نفت و گاز گچساران

 در این هفته ابومسلم مشهد استراحت دارد.

هفته یازدهم

 گروه اول:

 پدیده مشهد_ صنعت نفت آبادان

 گیتی‌پسند اصفهان - سیاه‌جامگان مشهد

 شهرداری یاسوج_ گهر دورود

 شهرداری بندر عباس - نیروی زمینی تهران

 فولاد یزد_ گل گهر سیرجان

الوند همدان-  نساجی مازندران

 در این هفته استقلال اهواز استراحت دارد.

 گروه دوم:

 ابومسلم خراسان_ نفت مسجد سلیمان

مس رفسنجان-  راهیان کرمانشاه

 داماش ایرانیان_ آلومینیوم هرمزگان

مس سنگون ورزقان-  پیکان تهران

 سایپای شمال_ پاس همدان

نفت و گاز گچساران - آهن بافق یزد

 در این هفته ایران جوان بوشهر استراحت دارد.

 

هفته دوازدهم

گروه اول:

 استقلال اهواز_ گیتی‌پسند اصفهان

گهر دورود-  پدیده مشهد

 سیاه جامگان مشهد_ شهرداری بندر‌عباس

گلگهر سیرجان-  شهرداری یاسوج

 نیروی زمینی تهران_ الوند همدان

 نساجی مازندران - فولاد یزد

 در این هفته صنعت نفت آبادان استراحت دارد.

 گروه دوم:

 ایران جوان بوشهر_ مس رفسنجان

آلومینیوم هرمزگان-  ابومسلم خراسان

 راهیان کرمانشاه_ مس سنگون ورزقان

 پاس همدان-  داماش ایرانیان

 پیکان تهران_ نفت و گاز گچساران

آهن بافق یزد - سایپای شمال

 در این هفته نفت مسجد‌سلیمان استراحت دارد.

هفته سیزدهم

 گروه اول:

 صنعت نفت آبادان_ گهر دورود

 شهرداری بندر عباس -استقلال اهواز 

 پدیده‌ مشهد_ گل گهر سیرجان

الوند همدان-  سیاه‌جامگان مشهد

 شهرداری یاسوج_ نساجی مازندران

 فولاد یزد - نیروی زمینی تهران

 در این هفته گیتی‌پسند استراحت دارد.

 گروه دوم:

 نفت مسجد‌ سلیمان_ آلومینیوم هرمزگان

مس سنگون ورزقان - ایران جوان بوشهر

ابومسلم خراسان_ پاس همدان

 نفت و گاز گچساران - راهیان کرمانشاه 

 داماش ایرانیان_ آهن بافق یزد

 سایپای شمال - پیکان تهران

 در این هفته مس رفسنجان استراحت دارد.

 

رقابتهای لیگ دسته اول کشور امروز قرعه کشی شد و تیم صنعت مس رفسنجان در گروه ب با تیمهای آلو مینیوم هرمزگان ،پیکان تهران،پاس همدان،نفت مسجد سلیمان،راهیان کرمانشاه،ابومسلم مشهد،ایرانجوان بوشهر،بافق یزد،سایپای شمال،نفت گاز گچساران،پارسه تهران،مس رفسنجان و مس سونگون در این گروه به رقابت می پردازند.

اردوی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان که از شنبه 92/5/19 در سرعین اردبیل برگزار شده بود روز یکشنبه 28 مرداد پایان یافت.در این اردو این تیم دو دیدار تدارکاتی باتیمهای امید اردبیل و منتخب اردبیل انجام و به ترتیب نتایج 4بر2 و 2برصفر هردوتیم را مغلوب نمود.دور جدید تمرینات این تیم پس از اردو از پنج شنبه 92/5/31 در ورزشگاه تختی انجام می شود.

 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، برنامه مرحله اول که 13 شهریور انجام می شود  به شرح زیر است:

 

برنامه مرحله اول:

 

بازی شماره یک-شهرداری زارچ یزد- شهرداری جاجرم( خراسان شمالی)

 

بازی شماره دو-جنوب سوسنگرد- قهرمان استان کردستان( هنوز معرفی نشده)

 

بازی شماره سه-پرواز زنجان-قهرمان ایلام

 

بازی شماره چهار-گندم کاران مغان اردبیل- شهرداری نوین بندرعباس

 

بازی شماره پنج-اتحاد نوین گلستان(توابع تهران)-اتحاد شادگلی قم

 

بازی شماره شش-شهدای نیروی هوایی تهران-ماهوند مشهد

 

بازی شماره هفت-شهدای ساری- استقلال نوین قزوین

 

 بازی شماره هشت-تالار وحدت همدان-آذرکوثر تبریز

 

بازی شماره نه-شهرداری کلاچای گیلان- تیس چابهار

 

بازی شماره ده-قهرمان لرستان(هنوز معرفی نشده)- قهرمان خراسان جنوبی(هنوز معرفی نشده)

 

بازی شماره یازده-استقلال چرام کهکیلویه- پیام ولیعصر مرکزی

 

بازی شماره دوازده-مقاومت شهرکرد- پاس گناوه

 

بازی شماره سیزده- قهرمان البرز-معاونت ورزش و آموزش(قهرمان استان کیش)      

 

برنامه مرحله دوم جام حذفی

 

این مسابقات در 19 شهریور برگزار می شود:

 

بازی شماره 14-برنده بازی شماره یک- شهدای ارتش اصفهان

 

برنامه بازی شماره 15-برنده بازی شماره دو- برنده بازی شماره سه

 

بازی شماره 16-استانداری کرمانشاه-برنده بازی شماره چهار

 

بازی شماره 17-برنده بازی شماره پنج-پیروزی گرمسار

 

بازی شماره 18-شهدای آق قلای گلستان-برنده بازی شماره شش

 

بازی شماره 19-برنده بازی شماره هفت- عقاب نیروی هوایی شیراز

 

بازی شماره 20-برنده بازی شماره هشت- برنده بازی شماره نه

 

بازی شماره 21-گل گهر نوین سیرجان-برنده شماره ده

 

بازی شماره 22-برنده بازی شماره 11 – برنده بازی شماره دوازده

 

بازی شماره 23-برنده بازی شماره سیزده- با کیوان مرغ مهاباد

 

برنامه مرحله سوم:

 

این بازیها در 24 شهریور برگزار خواهد شد:

 

برنامه بازی‌های هفته سوم که با حضور تیم‌های لیگ دسته دوم دسته اول و ده قهرمان برتر استان‌ها برگزار می‌شود به شرح زیر است:

 

 

24-آلومینیوم و هرمزگان_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

 

 

25-کاسپین وزنی _ استقلال ساری

 

 

26-مس رفسنجان _ نیروی زمینی تهران

 

 

27-گاز فجر جم _ شهرداری لنگرود

 

 

28-داماش ایرانیان تهران_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

 

 

29-شهرداری جویبار_ گهر دورود

 

 

30-اتکای گلستان_ شهرداری اراک

 

 

31-پیام صنعت آمل _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

 

 

32-نیکی‌پسند اصفهان_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

 

 

33-استقلال اهواز _ نفت امیدیه

 

 

34-شهرداری دزفول_ نفت و گاز گچساران

 

 

35-شهرداری تبریز_ صنعت نفت نوین آبادان

 

 

36-میناب تیور هرمزگان_ نساجی مازندران

 

 

37-البدر بندر کنگ_ سپیدرود رشت

 

 

38-صنعت نفت آبادان_ راهیان کرمانشاه

 

 

39-سیاه‌جامگان مشهد_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

 

 

40-پرسپولیس گنابه_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

 

 

41-نفت مسجد‌ سلیمان _ پیکان تهران

 

 

42-برق شیراز_ ماشین‌سازی تبریز

 

 

43-سایپای شمال_ صنعت ساری

 

 

44-نوژن شهرداری نوشهر_ شاهین بوشهر

 

 

45-شهرداری یاسوج_ آهن بافق یزد

 

 

46-مس سنگون برزقان_ گلگهر سیرجان

 

 

47-نبرد شهر کرد _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

 

 

48-فولاد یزد _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

 

 

49-شهرداری بندرعباس_ ابومسلم خراسان

 

 

50-استیل‌آذین تهران _ ایران جوان بوشهر

 

 

51-استاد‌معین اهواز _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

 

 

52-پاس همدان _ پدیده مشهد

 

 

53-شهرداری اردبیل _کارگر بن یزد  بوشهر

 

 

54-بهمن شیراز_ ملی‌حفاری اهواز

 

 

55-با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است _الوند همدان

 

 

لازم به ذکر است تیم های لیگ برتری به این ترتیب به مصاف حریفانشان می روند:

 

برنامه این مسابقات متعاقبا اعلام می شود:

 

استقلال تهران باید با برنده بازی تیم‌های آلومینیوم هرمزگان-یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال ساری-کاسپین قزوین بازی کند.

 

 

ملوان بندرانزلی پس از برگزاری دو دیدار با برنده یکی از تیم‌های نیروی زمین تهران-مس رفسنجان و شهرداری لنگرود-گاز فجر جم بازی می‌کند.

 

 

نفت تهران با برنده داماش ایرانیان-یکی از قهرمان‌های استانی و شهرداری جویبار-گهر دورود مصاف خواهد داد.

 

 

همچنین ذوب آهن پس از دو بازی با برنده اتکای گلستان-شهرداری اراک و پیام صنعت آمل-یکی از قهرمان‌های استانی بازی خواهد کرد.

 

 

صبای قم با برنده تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان با یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال اهواز-نفت امیدیه بازی می‌کند.

 

 

مس کرمان با برنده شهرداری دزفول-نفت و گاز کچساران و شهرداری تبریز-صنعت نفت نوین آبادان مصاف می دهد.

 

 

گسترش فولاد تبریز با برنده تیم‌های میناب طیور هرمزگان-نساجی مازندران و البرز بندر کنگ و سفید رود رشت بازی می‌کند.

 

 

سپاهان اصفهان با برنده تیم‌های صنعت نفت آبادان-راهیان کرمانشاه و سیاه‌جامگان مشهد-یکی از قهرمان‌های استانی مصاف می دهد.

 

 

در نیمه دیگر جدول برنامه رقابت‌ها به این صورت است:

 

 

سایپا با برنده تیم‌های پرسپولیس گناوه-یکی از قهرمان‌های استانی و نفت مسجدسلیمان-پیکان تهران مصاف می دهد.

 

 

تراکتورسازی تبریز با برنده تیم‌های برق شیراز-ماشین‌سازی تبریز و سایپای شمال-صنعت ساری بازی می‌کند.

 

 

داماش گیلان با برنده تیم‌های نوژن شهرداری نوشهر-شاهین بوشهر و شهرداری یاسوج-آهن بافق یزد بازی خواهد کرد.

 

 

راه‌آهن سورینت با برنده تیم‌های مس سونگون ورزقان-گل‌‌گهر سیرجان و نبرد شهرکرد-یکی از قهرمان‌‌های استانی مصاف می دهد.

 

 

فولاد خوزستان با برنده تیم‌های فولاد یزد-یکی از قهرمان‌های استانی و ابومسلم خراسان-شهرداری بندرعباس بازی می‌کند.

 

 

فجر سپاسی شیراز با برنده تیم‌های استیل‌آذین تهران-ایران‌جوان بوشهر و فولاد نوین اهواز-یکی از قهرمان‌های استانی دیدار خواهد کرد.

 

 

پرسپولیس با برنده بازی تیم‌های پدیده مشهد-پارس همدان و کارگر بن یزد-شهرداری اردبیل مصاف می دهد.

 

 

استقلال خوزستان هم با برنده تیم‌های ملی حفاری اهواز-بهمن شیراز و الوند همدان-یکی از قهرمان‌های استانی بازی می‌کند.

 

 

طبق این برنامه تیم‌های استقلال و سپاهان هم در صورت بالاآمدن تا مرحله نیمه‌نهایی به یکدیگر نمی‌رسند و همچنین تراکتورسازی و پرسپولیس هم تا مرحله نیمه‌‌نهایی به هم نمی خورند.

 

بر اساس اعلام بهروان فینال به صورت تک بازی انجام می شود و اگر دو تیم هم استانی به فینال راه یابند در همان استان برگزار خواهد شد و در غیر این صورت یا توافقی صورت خواهد گرفت و یا سازمان مسابقات در این باره تصمیم گیری خواهد کرد.

 

ضمن اینکه اگر در هر مرحله، دو تیم میزبان یا دو تیم میهمان در مرحله قبل به هم بخورند برای تعیین میزبانی و میهمانی قرعه کشی انجام خواهد شد.

 

 

مراسم قرعه کشی مسابقات جام حذفی باشگاههای کشور گرامیداشت آزادسازی خرمشهر دقایقی پیش در روابط عمومی فدراسیون فوتبال آغاز شده است بر اساس قرعه صورت گرفته در مرحله دوم این مسابقات تیم مس رفسنجان میزبان نیروی زمینی تهران می باشد و در صورت صعود به مرحله سوم این مسابقات با برنده دیدار شهرداری لنگرود و گاز فجر جم دیدار می نماید. تیم پیروز این مرحله به مصاف  تیم لیگ برتری ملوان بندرانزلی می رود . اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد.

تیم فوتبال نوجوانان که فصل جاری در رقابتهای لیگ برتر کشور به رقابت می پردازد پنج شنبه  92/5/24 دیداری تدارکاتی که با تربیت یزد در محل زمین چمن مصنوعی ورزشگاه 15000 نفری صنعت مس رفسنجان انجام داد موفق شد حریف خودرا با نتیجه 4بر یک وبا گلهای محمد کرمی زاده،محمدرضا امام دادی،صالح بهزادی وامید شفیعی حریف خودرا مغلوب نماید. و همچنین تیم فوتبال امید صنعت مس رفسنجان جهت کسب آمادگی و حضور به موقع در رقابتهای لیگ دسته اول کشور در دیداری تدارکاتی که با مس شهربابک در شهربابک انجام داد با نتیجه1بر صفر ازمیزبان خود شکست خورد.

 

کادر فنی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان لیست نهایی بازیکنان تیم فوتبال باشگاه را برای فصل آینده لیگ دسته اول مشخص کرد.بر اساس اعلام باشگاه آقایان سجادبیرانوند،مصطفی عابدی،مصطفی محمودی،وحید محمدزاده،مهران امیر پناهی،سید فرید طالقانی،حسین کاویانی فر،مسعود ابراهیمی،جلال جعفری،علی علیزاده،علی سامره،سجاد عسکری،مهران جعفری،نادر فتح الهی،جمال حق شناس،محمد همرنگ،مصطفی چترآبگون،رسول الهی مقدم،علی اکبری،کورش ملکی،مهدی رستمی،سجاد حیدری مقدم،حکیم حزباوی پور،حامد منصورآبادی،علیرضا میرزاحسینی،مرتضی آقاخان،جواد رمضانی،علی وزیری و محمد کریم نیا بازیکنان این فصل باشگاه صنعت مس رفسنجان می باشند.شایان ذکر است این تیم هم اینک برای برپایی اردوی ده روزه در سرعین به سر می برد.

 

 

 

 

 

 

«ن و القلم و مایسطرون» فرا رسیدن 17 مردادماه روز خبرنگار که مصادف با ایام پایانی ماه پر برکت رمضان می باشد به صاحبان قلم و جامعه عزیز خبرنگاران و روزنامه نگاران صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم .روز خبرنگار یادآور خبرنگار آزاده وشهید محمود صارمی و پاسداشت منزلت خبرنگار،فرصتی برای تکریم از خدمات و تلاشهای این قشر مسئولیت پذیر کشورمان می باشد.امیدواریم که قداست و حرمت قلم روز به روز در جامعه از اعتبار و منزلت بیشتری برخوردار گردد.و همه عزیزان خبرنگار در رسالت خطیری که بر دوش دارد موفق باشد.

 

 

 

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در یک دیدار تدارکاتی با گل گهر سیرجان به تساوی 1-1 دست یافت.این دیدار برای آماده سازی هر دوتیم در ورزشگاه نوش آباد برگزار شد وهردوتیم بازیکنان جدید خودرا محک زدند.تنها گل مس رفسنجان را حامد منصور آبادی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.یادآور می شود تیم صنعت مس رفسنجان برای برپای اردوی 10روزه از تاریخ 92/5/19 عازم سرعین اردبیل می شود.

  مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان در حالی صبح امروز 92/5/12در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد که بنا به درخواست سرپرستان تیم ها، مسابقات به صورت مجتمع و در دو گروه به صورت چهارتیمی برگزار می شود.گفتنی است؛ در گروه یک تیمهای شهرداری بندرعباس، شهرداری شهر جدید هشتگرد، حرم گناوه و آرسن میناسیان گیلان به رقابت می پردازند.در گروه دو نیز مس رفسنجان،کوثر چهارمحال بختیاری، تیران اصفهان و خزر پوشان مازندران به مصاف هم می روند.همچنین قرار شد تا تیم ها پس  از اعلام آمادگی برای میزبانی، کمیته فوتبال ساحلی میزبان این دوره از بازیها را اعلام کند.پریا شهریاری-رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی در حاشیه برگزاری مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان گفت: راه اندازی این رشته در قسمت بانوان باتوجه به شرایط سختی که داشتیم خو شبختانه در شرایط خوبی است و تیم ها با رقابت به یکدیگر در هر دوره  نسبت به گذشته بهتر می شوند. ما قصد داشتیم تا مسابقات را به صورت رفت و برگشت برگزار کنیم تا تیم ها در کوران مسابقات قرار بگیرند و در نهایت تیم ملی تشکیل دهیم اما به دلیل اینکه هنوز مسابقه بین المللی برگزار نمی شود و با توجه به اینکه یکی از بزرگترین مشکل تیم ها از عدم حمایت اسپانسر است، فعلا مسابقات را به صورت مجتمع برگزار می کنیم.وی افزود: در بخش آقایان برای اولین بار میزبانی مسابقات غرب آسیا را بر عهده گرفتیم که رضایت تیم ها را در بر داشت به طوری که آنها این میزبانی را بهتر از میزبانی مرحله مقدماتی رقابتهای جام جهانی می دانستند.در قسمت بانوان نیز هدفمان حضور در پیکارهای مختلف بود که متاسفانه از سوی فدراسیون جهانی هنوز که شرایطی برای حضور بانوان فراهم نشده است. امیدوار هستیم تا در سالهای آتی شاهد برگزاری مسابقات بین المللی باشیم تا رشته فوتبال ساحلی در قسمت بانوان نیز همانند آقایان در مسیر رشد و گسترش قرار بگیرد.گفتنی است، پریا شهریاری، رضا عبدی، ابوطالب طاهریان به همراه سرپرستان تیم های شهرداری بندرعباس، شهرداری شهر جدید هشتگرد، حرم گناوه، آرسن میناسیان گیلان، مس رفسنجان، کوثر چهارمحال بختیاری، تیران اصفهان و خزر پوشان مازندران در مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی حضور داشتند.

 

 

 

 

بر اساس اعلام سازمان لیگ آزادگان فصل جدید لیگ یک 30 مرداد قرعه کشی می شود. هم چنین تیم ها تا 19 شهریور وقت خواهند داشت که نقل و انتقالات خود را به پایان ببرند و بازی ها نیز از 31 شهریور آغاز خواهد شد.هم چنین فدراسیون فوتبال تاکید کرده باشگاه هایی که با افراد حقیقی و حقوقی بدهکارند می بایست نسبت به پرداخت بدهی های خود اقدام کنند و مجوز حضور در قرعه کشی را از کمیته انضباطی و امور مالی فدراسیون فوتبال دریافت کنند در غیر اینصورت حضورشان در مراسم قرعه کشی و هم چنین ثبت قراردادها در هیات فوتبال استان ها امکان پذیر نخواهد بود.گفتنی است در بازی های این فصل 26 تیم حضور دارند، در دو گره 13 تیمی. تیم های اول هر گروه مستقیم صعود می کنند به لیگ برتر و برنده تیم های دوم هم باید در مرحله پلی آف با تیم چهاردهم لیگ برتر بازی کند. هم چنین از هر گروه چهار تیم به دسته پائین تر سقوط می کنند که مجموعا می شود 8 تیم. با احتساب صعود چهار تیم از لیگ 2 به لیگ یک تعداد تیم های حاضر در لیگ یک به 22 تیم کاهش خواهد یافت.

جلسه هماهنگی سرپرستان و مربیان تیمهای ردههای سنی در فصل جدیددر این جلسه که در سالن کنفرانس باشگاه و لاحضور کادر فنی کلیه تیمهای رده های سنی روز یکشنبه 6/5/92 برگزار گردید مدیر عامل باشگاه با گرامیداشت ایام لیالی قدر و تسلیت شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) ضمن تشکر از تلاشها و زحمات خالصانه کادر فنی تیم در فصل گذشته مرور اجمالی به کسب نتایج تیمها از آنها خواست که با تلاش مضاعف  و به روز شدن دانش واطلاعات خود در این فصل در کسب نتایج مطلوب و شایسته تری گام بردارند وی همچنین در توجه و نگاه خاص به رده های سنی در جهت تقویت  و بومی سازی تیم بزرگسالان تاکید کرد.سپس آقای اکبر زبردست مدیر فنی باشگاه پیرامون مسائل مختلف از جمله سیستمها و برنامه های فنی تیمها در این فصل مطالبی بیان نمود  و ضمن تقدیر و تشکر از کادر فنی تیمها از آنها خواست با توکل به خداوند و تلاش و کار گروهی سازندگی و پیشرفت را بوجود آورده و با همکاری و همدلی به سمت بومی سازی تیم بزرگسالان در دو سال آینده گام برداشته و نسبت به تیم بزرگسالان دید مثبت ذهنیت خوب داشته باشیم. و همچنین در پایان این جلسه معاون فنی باشگه آقای هادوی پیرامون مسائل فنی تیمها مطالبی بیان نمود و از کلیه کادر فنی تیمها خواست نسبت به همدلی و وحدت و همکاری وتلاش همه جانبه تلاش مضاعف داشته باشند.تا ضمن به حداقل رسیدن مشکلات و اختلافات حداکثر پیشرفت  و نتیجه گیری را  داشته باشیم.

تیم فوتسال صنعت مس رفسنجان در آخرین هفته از رقابتهای فوتسال لیگ دسته دوم کشور در دیدارحساسی که روز پنج شنبه سوم مردادماه در سالن ورزشی پیام نور وبه قضاوت داورانی از استان فارس انجام داد از میهمان خود شکست خورد .در این دیدار که سرنوشت تیم رده دوم جدول جهت صعود به مرحله پلی آف مشخص می شد تیم آذرخش بندرعباس بانتیجه 2بر1 پیروز میدان شد و با کسب هر 3 امتیاز بازی 34 امتیازی شده ودررده دوم جدول گروه ب قرار گرفت وتیم صنعت مس رفسنجان با همان 32 امتیاز مکان چهارم را از آن خود کردواز صعود به مرحله پلی آف بازماند.تنها گل تیم صنعت مس رفسنجان را در این دیدار مهرداد لطفی به ثمر رساند .

اردوی تیم ملی جوانان(منتخب منطقه جنوب کشور)روز پنج شنبه 29 تیر با حضور 80فوتبالیست از سراسر استان برگذار گردید.در پایان این اردو محمد علی رمضانی ،علی خیرخواه،محسن کهنوجی،امید صفری و علی اکبر حیدر نیا از باشگاه صنعت مس رفسنجان به دور دوم اردوی تیم ملی جوانان راه پیدا کردند.

<< شروع < قبلی 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 بعدی > پایان >>
صفحه39 از41