پیوند ها:

پیام هوادار

 

 

گلزنان مس

   
 محمد قاضی  2
 محمدحسین کریم زاده  1
 قائم اسلامی خواه  1
 مهرداد آوخ  1
 فراز امامعلی 1
   
   
   
   
   
   
   
   
 

زنده است شیعه از غرور فاطمیه

بالاترین شور است شور فاطمیه

در اعتکاف اینجا کلیم‌الله آید

بالاتر از طور است طور فاطمیه

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، بی بی دوعالم، پاره تن پیامبر (ص) و اسوه زنان عالم را بر محضر مبارک حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری و رهروان حضرتش تسلیت عرض می نماید.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" دور رفت مسابقات لیگ برتر وزنه برداری که از تاریخ چهارشنبه 25 دیماه در اهواز آغاز شده بود  عصر امروز جمعه 27 دیماه به کار خود پایان داد در این رقابت ها تیم وزنه برداری باشگاه صنعت مس رفسنجان توانست امتیازات ارزشمندی را کسب نماید

وزنه برداران در وزن های مختلف به شرح ذیل می باشد:

-در وزن 89 کیلوگرم

علی کشتکار

یکضرب دوم

دوضرب اول

مجموع دوم

اسماعلی رضاتبار

یکضرب سوم

دوضرب سوم

مجموع سوم

-دسته 55 کیلوگرم

متین محمدی یکضرب چهارم

دوضرب سوم

مجموع سوم

-دسته 61 کیلوگرم

متین رحمان پناه

یکضرب دوم

دوضرب پنجم

مجموع چهارم

-دسته 67 کیلوگرم

امیر اسماعیلی

یکضرب سوم

دوضرب سوم

مجموع سوم

-دسته 73 کیلوگرم

عبدالله بیرانوند

یکضرب اول

دوضرب اول

-مجموع اول

محمدجواد احمدی پور

یکضرب چهارم

دوضرب سوم

مجموع سوم

روز دوم مسابقات

-دسته 96 کیلوگرم

حسین بیرانوند

یکضرب طلا

دوضرب طلا

مجموع طلا

-دسته 102 کیلوگرم

حسن عمادی

یکضرب دوم

دوضرب چهارم

مجموع چهارم

-دسته فوق سنگین

علیرضا زندی

یکضرب طلا

دوضرب طلا

مجموع طلا

نتایج کلی دور رفت مسابقات

تیم نیروی هوایی با 751 امتیاز اول

تیم مس رفسنجان 742 امتیاز دوم

تیم نفت اهواز 708 امتیاز سوم

تیم نیروی زمینی 678 امتیاز چهارم

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"بلندقامتان مس رفسنجان عصر امروز پنجشنبه ۲۵ دیماه در دومین دیدار از دور برگشت رقابت های لیگ برتر بسکتبال ایران از ساعت ۱۷:۳۰ در تالاربسکتبال آزادی تهران به مصاف پالایش نفت آبادان رفتند.

در این دیدار حساس و نفسگیر شاگردان امیر هاشمی در سه کوارتر اول توانستند عملکرد خوبی را به نمایش بگذارند.اما به دلیل بازی های سخت مس رفسنجان و در دو دیدار سخت و پشت سر هم نتوانستند بر حریف خود غلبه کنند تا در پایان با نتیجه ۴۶-۶۶ مغلوب حریف خود شدند.
مسی های رفسنجان با این شکست با ۹ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی گروه "الف" قرار گرفته است

ادای احترام بازیکنان تیم بسکتبال مس رفسنجان با پیراهن های منقوش به تمثال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پیش از دیدار با پالایش نفت آبادان

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"دو تیم والیبال مس رفسنجان و شهرداری ارومیه در چهارمین هفته از دور برگشت لیگ دسته اول والیبال کشور عصر امروز پنجشنبه ۲۵ دیماه به مصاف یکدیگر رفتند.
در این دیدار که از ساعت ۱۲:۳۰ آغاز شد نارنجی پوشان مس رفسنجان موفق شدند حریف قدر خود را با نتیجه ۳-۱ مغلوب نمایند.
یادآور می شود مس رفسنجان در ادامه این رقابتها فردا جمعه ۲۶ دیماه در سالن هنگام به مصاف هوادار تهران خواهد رفت.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"امانوئل مالوو بازیکن تیم ملی بسکتبال سودان جنوبی با دو متر و ۶ سانتی‌متر قد یکی از بازیکن‌های شروع‌کننده‌ی تیم ملی سودان جنوبی در پنجره‌ی سوم انتخابی کاپ آفریقا حضور داشته است

این بازیکن ۲۷ ساله‌ی متولد کنیا سابقه‌ی بازی در چند کالج آمریکا و NBA G LEAGUE را هم در کارنامه دارد.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته اول از دور برگشت رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور با شکست مس رفسنجان آغاز شد

دو تیم بسکتبال شهرداری گرگان و صنعت مس رفسنجان عصر امروز چهارشنبه ۲۴ دیماه از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند.در این دیدار که در تالار بسکتبال آزادی تهران برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان با نتیجه ۷۸-۶۰ نتیجه را به حریف خود واگذار کردند

یادآور می شود بلندقامتان مس رفسنجان پنجشنبه ۲۵دیماه به مصاف پالایش نفت آبادان خواهد رفت.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" دور برگشت رقابت لیگ دسته اول والیبال کشور از یکشنبه 21 دیماه آغاز شد.تیم والیبال مس رفسنجان توانیت تا اینجای کار با 3 پیروزی ارزشمند صدر جدول را از آن خود کند.

مسی های رفسنجان در اولین دیدار از دور برگشت به مصاف اشتاد سازه مشهد رفت که در این دیدار توانست این تیم را با نتیجه 3-1 شکست دهد .در دومین دیدار دوشنبه 22 دیماه به مصاف ملوان تهران رفت که باز هم توانست با نتیجه 3-1 حریف خود را مغلوب نماید.سروقامتان مس رفسنجان در سومین دیدار خود دوشنبه 23 دیماه به مصاف سرو قامتان همدان رفت که در پایان توانست با نتیجه 3-1 دیگر حریف خود را شکست دهد و با 25 امتیاز در رتبه نخست جدول رده بندی قرارگرفته است.

مسی های رفسنجان در ادامه این رقابت ها پنجشنبه 25 دیماه از ساعت 12:30 به مصاف شهرداری جوان ارومیه خواهد رفت این دیدار در سالن مقاومت بسیج تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و ماشین سازی تبریز ازهفته یازدهم رقابت های لیگ برتر کشور عصر یکشنبه 21 دیماه 99 از ساعت 15 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار حساس مسی های رفسنجان موفق شدند میهمان خود را با تک گل فراز امامعلی در دقیقه 76 این تیم را شکست دهند و 3 امتیاز این دیدار را کسب نمایند.مس رفسنجان با این پیروزی با 12 امتیازی شده و در رتبه نهم جدول رده بندی قرار گرفته است.

مس رفسنجان در این دیدار با داود نوشی صوفیانی ، حامد نورمحمدی، عقیل کعبی ، محمد آقاجانپور ، محمد قاضی ، مهرداد رضایی ، میثم نقی زاده ، علیرضا ارجمندیان ، مهرداد آوخ ، محسن آذرباد  و مسیح زاهدی پا به این دیدار گذاشتند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته دوازدهم چهارشنبه 1 بهمن 99 از ساعت 15 در ورزشگاه شهدای شهر قدس تهران میهمان پیکان خواهد بود

گزارش تصویری

هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور 

مس رفسنجان و ماشین سازی تبریز

ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان

عکس از رضا رزم حسینی

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته دوم رقابت های لیگ برتر امید کشور عصر امروز شنبه 20 دی ماه آغاز شد.در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و شاهین شهرداری بوشهر از ساعت 14 در استادیوم تختی رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. در این دیدار که با قضاوت داورانی از استان اصفهان برگزار شد مسی های رفسنجان موفق شدند با تک گل علی اصغر اسماعیلی در دقیقه 35 میهمان خود را شکست دهند و 3 امتیاز خانگی خود را کسب نمایند.

مس رفسنجان در ادامه این رقابت ها و از هفته سوم شنبه 27 دی ماه در کرمان میهمان همنام خود صنعت مس این شهر خواهد بود.

معرفی بازیکنان تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان در رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان در فصل 1400-1399

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" قهرمان فصل قبل لیگ برتر فوتسال بانوان ایران درفصل پیشرو بازیکنان خود را معرفی کرد.

 

زهرا پیله ور قلی زاده

 

زینب کرمی

gharardad 5

زهرا قلی زاده

gharardad 5

هما آقایی

gharardad 5

مه نیا برزن

gharardad 5

مطهره مصطفایی

gharardad 5

محدثه محمدی

gharardad 5

فاطمه اعتدادی

gharardad 5

عطیه سادات صمد زاده

gharardad 5

عصمت داودی

gharardad 5

عاطفه حسن خانی

gharardad 5

عارفه یوسفی

gharardad 5

سیده زهرا احمد زاده

gharardad 5

سهیلا بارفروشنده رودسری

gharardad 5

سحر زمانی

gharardad 5

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و فولاد خوزستان عصر دوشنبه 15 دیماه 99 در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت کوپال ناظمی برگزار شد دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی 1-1 دست پیدا کردند.گل های این دیدار را لوسیانو پریرا در در دقیقه 56 برای فولاد و مهرداد آوخ در دقیقه 93 برای مس رفسنجان به ثمررساندند.

 

 

folad 01

 

folad 01

 

02

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

 

folad 01

دروازه بان اصفهانی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان در جمع نامزد‌های بهترین گلر سال ۲۰۲۰ قرار گرفت.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" طبق گزارش سایت فوتسال پلنت، زینب کرمی در بین 10 نامزد بهترین گلر سال فوتسال جهان قرار گرفت. دروازه‌بان مس رفسنجان که فصل گذشته توانست در لیگ فوتسال بانوان به مقام قهرمانی دست یابد در بین 10 گلر برتر جهان ایستاد.همچنین تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان نیز نامزد بهترین تیم ها در سال 2020 قرار گرفته است

آنا کارولینا، آنا کاتارینا، کاریداد، دیبیاسه، گیگا، ایوانوا، بالبوئنا، یاماموتو و سیلوا دیگر نامزدهای این بخش هستند.

 

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"پس از دیدار مس رفسنجان برابر فولاد خوزستان مسی ها به رفسنجان بازگشتند.کادر فنی و بازیکنان این پس از حضور در محل اقامت خود در رفسنجان به مناسبت سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی بر سر مزار شهدای گمنام در دانشگاه ولیعصر(عج) حاضر شده  وبا ادای احترام و تجدید پیمان با این عزیزان یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.در این مراسم نیز دکتر ارسلان"رئیس هیئت مدیره ،مسئولین باشگاه، ریاست محترم دانشگاه ولیعصر(عج) و جمعی از مسئولین ورزش شهرستان رفسنجان در جوار مرقد شهدای گمنام دانشگاه ولی عصر (عج) حضور ژیدا کردند.

تساوی ارزشمند مس رفسنجان در خوزستان

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و فولاد خوزستان عصر دوشنبه 15 دیماه 99 در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت کوپال ناظمی برگزار شد دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی 1-1 دست پیدا کردند.گل های این دیدار را لوسیانو پریرا در در دقیقه 56 برای فولاد و مهرداد آوخ در دقیقه 93 برای مس رفسنجان به ثمررساندند.

مس رفسنجان در این دیدار با داوود نوشی صوفیانی ، عقیل کعبی ، حامد نورمحمدی ، محسن طرحانی ، مسیح زاهدی ، میثم نقی زاده ، محسن آذرباد ، سجاد عاشوری ، مهرداد رضایی ، فراز امامعلی و محمد قاضی پا به میدان گذاشتند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته یازدهم از این رقابت ها یکشنبه 21 دیماه از ساعت 15 در ورزشگاه خانگی خود شهدای صنعت مس میزبان ماشین سازی تبریز خواهد بود

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته اول رقابت های لیگ برتر امید کشور عصر یکشنبه 14 دیماه آغاز شد در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و نفت اهواز از ساعت 14 در استادیوم تختی رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار نفسگیر مسی های رفسنجان موفق شدند میهمان خود را با تک گل محمد صیادی در دقیقه 85 شکست دهند و 3 امتیاز خانگی این دیدار را از آن خود کنند.

یادآور می شود مس رفسنجان درادامه این رقابت ها و از هفته دوم شنبه 20 دیماه از ساعت 14 در استادیوم تختی رفسنجان میزبان شاهین شهرداری بوشهر خواهد بود.

گزارش تصویری لیگ برتر امید بازی مس رفسنجان و نفت اهواز در هفته اول

 

001

0101010101010101010101010101010101

آغاز رقابت های لیگ برتر امید کشور از فردا

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" رقابت های لیگ برتر امید های کشور در فصل 1400-1399 از فردا یکشنبه 14 دیماه آغاز خواهد شد. تیم فوتبال امید صنعت مس رفسنجان که در گروه الف این رقابت ها حضور دارد در اولین دیدار خود فردا یکشنبه 14 دیماه از ساعت 14 در استادیوم تختی رفسنجان میزبان نفت اهواز خواهد بود.تیم فوتبال امید صنعت مس رفسنجان با سرمربیگری محمد کریمی در این رقابت ها حضور خواهد داشت.

انگشترت هنوز در دستت بود،
زمانی که دشمن تو را به شهادت رساند.
این انگشتر یادبودی از تو خواهد بود.
از دلیری هایت، از شجاعت هایت،
از ترس هایی که در دل دشمن نهادی.
حالا یک سال از شهادتت گذشته
و هنوز یادت در دل هایمان هست

 

حاج قاسم، یک سالی است که از رفتنت می گذرد و تو برای این مردم میراث غیرت و مردانگی دو چندان را به جا گذاشتی. اکنون مردم ما هر کدام به نوع خود با غیرت و مردانگی شان سعی می کنند راه تو را ادامه دهند و در مسیر تو برای پیشرفت جامعه و نابودی دشمن تلاش کنند. امید است که روزی به تمام اهداف تو برسیم، امید است روزی دیگر هیچ ظالمی در جهان نباشد که بخواهد با ظلم های بیشمارش ضعیفان را مورد ستم قرار دهد.

سالروز شهادت سردار دل ها، حاج قاسم سلیمانی را به همه مردم ایران تسلیت عرض می نماییم.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان

 

رئیس دپارتمان داوران از حضور داوران پشت دروازه در بازیهای لیگ برتر خبر داد.
 
به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،علیرضا سهرابی،رئیس دپارتمان داوران در این باره عنوان کرد: با توجه به اینکه شرایط اجرای پروتکل های بهداشتی توسط برگزار کنندگان مسابقات به شکل مطلوبی است و شرایط بازیهای لیگ نیاز به استفاده از داوران پشت دروازه دارد، کمیته داوران با هماهنگی مسئولین فدراسیون و سازمان لیگ به این جمع بندی رسید که از داوران پشت دروازه مجددا استفاده شود.

وی اضافه کرد: از همین هفته این تصمیم اجرایی خواهد شد.بر این اساس در تمامی مسابقات لیگ برتر شاهد استفاده از دو داور پشت دروازه‌ها خواهیم بود.

 

از گریه عرش آسمان دریا شد

یک قطره چکید و مثل عاشورا شد

با شال عزا، مرد غریبی می‌گفت:

ایام عزای مادرم زهرا شد

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"فرا رسیدن ایام فاطمیه و سالروز شهادت جانسوز حضرت فاطمه زهرا (س) ، اسوه بانوان عالم را به تمامی شیعیان جهان تسلیت عرض می نماید

برنامه هفته دهم تا دوازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شد.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال" برنامه مسابقات هفته های دهم تا دوازدهم لیگ برتر در فصل 1400-1399 اعلام شد.بر این اساس مس رفسنجان در هفته دهم از این رقابت ها دوشنبه 15 دی ماه از ساعت 16:50 در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز میهمان فولاد خوزستان ، در هفته یازدهم یکشنبه 21 دیماه از ساعت 15 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان میزبان ماشین سازی تبریز ، و در هفته دوازدهم چهارشنبه 1 بهمن از ساعت 15 در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف پیکان تهران خواهد رفت.

لازم به ذکر است مس رفسنجان در هفته نهم ، دیدار با پرسپولیس تهران معوقه خواهد بود و تاریخ و زمان این دیدار از سوی فدراسیون متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال امروز در سازمان لیگ فوتسال انجام شد.
به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال ظهر شنبه 6 دیماه در سازمان لیگ فوتسال انجام شد.این مسابقات در دو گروه بصورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد که در نهایت از هر گروه دو تیم به دور بعد صعود خواهد کرد و در ادامه چهار تیم برای کسب عنوان قهرمانی بصورت رفت و برگشت باهم رقابت می پردازند.

◀️برنامه بازی ها ۱۳ دی اعلام می شود و ۲۶ دی تاریخ آغاز لیگ تعیین شد.

گروهB
?حریفان مس رفسنجان در این مسابقات ؛??
هیئت فوتبال خراسان رضوی
پالایش نفت آبادان
رهیاب تهران
پارس آرا شیراز
هیئت فوتبال اصفهان
کیمیای اسفراین

همچنین شهرزاد نصیری" مسئول اموربانوان سازمان لیگ فوتسال درباره مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: این رقابتها در دو گروه هفت تیمی از 26 دی ماه آغاز می شود.


 

تیم والیبال بانوان مس رفسنجان قهرمان گروه "ب" دور مقدماتی لیگ دسته اول کشور شد

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" تیم والیبال بانوان مس رفسنجان که جهت مساببقات دور اول مقدماتی لیگ دسته اول کشور در شهر یزد رفته بود پس از چهار پیروزی پیاپی موفق شد با 12 امتیاز قهرمان این دوره از مسابقات شود.مسی های رفسنجان در اولین دیدار خود با راه باند کویر به نتیجه 3-0 ، در دومین دیدار مقابل جوانان زرتشت با نتیجه 3-1 ، در سومین دیدار برابر مهرگان شیراز با نتیجه 3-0 و در چهارمین دیداربه مصاف آریا پارس تفت رفت که در پایان با نتیجه 3-0 داده و بعنوان تیم اول به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کرد.

برنامه بعدی این رقابت ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و سپاهان اصفهان عصر سه شنبه 2 دی ماه 99 از ساعت 15 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار که با قضاوت مهدی مرجانزاده برگزار شد مسی های رفسنجان با نتیجه 2-1 شکست خوردند.گلهای این دیدار را محمد قاضی در دقیقه 7 برای مس رفسنجان و سجاد شهبازاده در وقت های اضافه نیمه اول و سید محمد رضا حسینی در دقیقه 76 برای سپاهان به ثمر رساندند.

رفسنجانی ها در حالی نتیجه را به حریف خود واگذار کردند که در دقیقه 30 این دیدار به گل دست پیدا کرند.اما نکته جالب توجه و عجیب این بازی : پاس رو به عقب بازیکن  سپاهان که توسط دروازه بان این تیم دفع شد داور به درستی اعلام خطای دوضرب کرد.پس از از اینکه بازیکنان خطا را می زنند توپ وارد دروازه سپاهان می شود داور وسط و کمک داور دوم که نزدیک به بازیکنان بودند گل را تایید می کنند اما چند دقیقه بعد که بازی در حال شروع شدن بود ناگهان از بیرون زمین با صحبت های نیمکت سپاهان با کمک داور اول  و فشار آوردن روی کوبل داوری توانستند مرجانزاده را مجاب به برگردان گل کنند که موفق به این کار شده و داور وسط هم که چاره ایی جز این کار را نداشت گل را مردود و اعلام هند کرد. و درپایان با دریافت گل دوم مسی ها متحمل شکست در هفته هشتم شوند.

مسی های رفسنجان در این دیداربا ناصر سالاری،محسن طرحانی،حامد نورمحمدی،محمد آقاجانپور،محمد قاضی،فراز امامعلی،مهرداد رضایی،میثم نقی زاده،محسن آذرباد،مسیح زاهدی و سجاد آشوری پا به این دیدار گذاشتند.

یادآور می شود مس رفسنجان در ادامه این رقابت های و در هفته نهم از این رقابت های به مصاف پرسپولیس تهران خواهد رفت این دیدار متعاقبا از سوی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد

گزارش تصویری هفته هشتم رقابت های لیگ برتر کشور مس رفسنجان و سپاهان اصفهان

01

 

 

0101

 

0101

 

0101

 

0101

0101

 

0101

 

0101

 

0101

 

0101

 

01010101

 

0101

 

0101

 

0101

 

0101

 

0101

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان صبح امروز بمناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار از تلاشگران عرصه سلامت تجلیل شد.در این مراسم که با حضور دکتر ارسلان"رئیس هیئت مدیره و معاونین باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان در بیمارستان حضرت علی ابن ابیطالب(ع) صورت گرفت از کادر درمان ، پرستاران و بویژه دکتر اسماعیلی ندیمی "رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

 

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

 

 

روز پرستار و سالروز ولادت برترین پرستار تاریخ حضرت زینب کبری(س) فرصتی ارزشمند برای ارج نهادن به خدمات جامعه خدوم پرستاری و تبیین نقش موثرآنان در ارتقاء نظام سلامت است.

بی تردید در این شرایط بحرانی و شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور اهمیت و نقش بی بدیل پرستاران و تلاش‌های بی دریغ و بی وقفه این عزیزان در راستای خدمت رسانی به مردم و سلامت آنان بیش از گذشته برای همگان نمایان است. تلاش‌های مثال زدنی مدافعان سلامت این میراث‌داران خون شهدا که با روحیه انقلابی و جهادی در خط مقدم پیشگیری و مقابله با این ویروس منحوس هستند و همچنین اهمیت حوزه سلامت و نقش آن‌ها در رشد و بالندگی کشور که برکسی پوشیده نیست.

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) اسوه و الگوی پرستاری و استقامت و روز پرستار و با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام خصوصا شهدای عرصه سلامت و ارج نهادن و قدردانی از تلاش‌های بی دریغ، دلسوزانه و شبانه روزی مدافعان سلامت برای شما برادران و خواهران ارجمند پرستار که خالصانه و بی ادعا همچون رزمندگان دوران دفاع مقدس با عشق و علاقه، در راستای بازگرداندن سلامتی به کشور در این بحران چشم بر آسودگی خود بسته اید، توفیقات روزافزون را در ظل توجهات امام عصر ارواحنا له الفداء و نایب بر حق ایشان امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) از خداوند متعال خواستاریم

گزارش تصویری هفته هفتم رقابت های لیگ برتر کشور نساجی مازندران و مس رفسنجان

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

02

 

 

02

 

02

 

02

 

02

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"هفته هفتم رقابت های لیگ برتر کشور عصر پنجشنبه 27 آذرماه 99 با دو دیدار برگزار شد. در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال نساجی مازندران و مس رفسنجان از ساعت 15 در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.در این دیدار حساس که دو تیم به سه امتیاز بازی نیاز مبرم داشتند در پایان شاگردان محمد ربیعی توانستند با یک بازی منطقی و حساب شده با گل محمد قاضی در دقیقه 45 از حریف خود پیشه گرفته و سه امتیاز شیرین را از قائمشهر به رفسنجان بهمراه بیاورند.این دیدار با قضاوت رحیم رحیمی مقدم برگزار شد.

مس رفسنجان با این پیروزی 8 امتیازی شده و در جایگاه دهم جدول رده بندی قرار گرفته است

مسی های رفسنجان در این دیداربا ناصر سالاری،عقیل کعبی،حامد نورمحمدی،محسن طرحانی ، مسیح زاهدی ، میثم نقی زاده ، قائم اسلامی خواه ، سجاد آشوری ، مهرداد رضایی ، فرازامامعلی و محمد قاضی پا به این دیدار گذاشتند.

یادآور می شود مس رفسنجان در ادامه این رقابت ها چهارشنبه 3 دیماه در ورزشگاه خانگی خود میزبان سپاهان اصفهان خواهد بود.این دیدار ساعت 15 انجام خواهد شد.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" والیبالیست های مس رفسنجان در آخرین دیدار خود مقابل تخت جمشید مرودشت توانستند این تیم را بانتیجه 3بر0 شکست داده و با ۱۹ امتیاز نایب قهرمان نیم فصل شود.
لازم به ذکراست دور برگشت این بازیها بعدازدوهفته استراحت ، آغاز خواهد شد.

هر چقدر جلوتر برویم، شرایط بهتر می‌شود و فکر می‌کنم گل نزدن مسأله خاصی نبود اما خدا را شکر برطرف شد.

  مس رفسنجان که اولین حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند، در ۵ هفته ابتدایی با وجود اینکه نمایش خوبی داشت اما نتوانست موفق باشد و تنها به ۲ امتیاز رسید. همین نتایج باعث شد شایعه‌های زیادی در مورد تغییر کادرفنی به وجود بیاید اما حمایت باشگاه مس رفسنجان و البته سعدمحمدی از محمد ربیعی و دستیارانش، به تیم روحیه داد تا با انگیزه بالایی مقابل حریف هفته ششم خود یعنی نفت مسجدسلیمان قرار بگیرند. مسی‌ها در این بازی، علاوه بر اینکه طلسم گل نزدن را شکستند، توانستند به یک پیروزی ارزشمند برسند تا حالا با روحیه بالاتری مسابقات لیگ برتر را ادامه دهند. محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان که به عنوان نفر اول کادرفنی، اولین حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند، درباره پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان، شرایط تیمش و... صحبت‌های جالبی دارد.

 
به نظر می‌رسد با برد ارزشمندی که مقابل نفت مسجدسلیمان به دست آوردید، حالا تیم‌تان با روحیه بالاتری برای ادامه مسابقات آماده می‌شود.
 بله، تیم ما کمی به لحاظ روانی تحت فشار بود و به خاطر اینکه مشکل گل زدن و نبردن داشتیم، این فشار روز به روز بیشتر می‌شد. البته من تمام تلاشم این بود که فشاری به بازیکنان وارد نشود و تمام فشارها روی خودم باشد اما به هر حال می‌دیدم بازیکنان با کوچکترین مسأله‌ای تحت‌تأثیر قرار می‌گیرند. به هر حال برد مقابل نفت مسجدسلیمان باعث شد از این فشار کاسته و در این مسیر روی روند روانی تأثیر مثبتی گذاشته شود. مس رفسنجان در این بازی، از نظر کیفیت بازی مثل همیشه بود اما به لحاظ نتیجه‌ای رفته رفته جلو می‌رود. ما در ۴ بازی تنها یک گل خوردیم که آن هم روی غفلت در بازی با تراکتور بود. در کل رشد کیفی خوبی داشتیم. حالا که به گل رسیدیم این مسأله می‌تواند حائز اهمیت باشد. البته تیم مسجدسلیمان و کادرفنی‌اش خیلی خوب هستند و نه تنها مقابل پرسپولیس شکست نخوردند بلکه حتی سپاهان را شکست دادند. ما با شناخت کافی مقابل این تیم قرار گرفتیم و بچه‌ها خیلی پرتلاش بودند و با برنامه عمل کردیم که خدا را شکر روی نظمی که مد نظرمان بود، پیش رفتیم و توانستیم به نتیجه دلخواه‌مان که همان پیروزی بود، برسیم.


مهم‌ترین مسأله در این بازی، شکسته شدن طلسم گل نزدن تیم‌تان بود. مس رفسنجان مهاجمان خوبی دارد. از رحیم زهیوی باتجربه گرفته تا قائم اسلامی‌خواه که جوان باانگیزه‌ای است اما در ۵ بازی ابتدایی گل نمی‌زدید که عجیب بود. حالا این طلسم شکسته شد، آن هم در یک بازی مهم که منجر به برد تیم‌تان شد.
گل نزدن هرازچندگاهی در بعضی تیم‌ها ایجاد می‌شود. شاید یکی از عمده‌ترین مسائلی که در تیم ما وجود داشت، همین بود. ما در ۲ بازی ابتدایی مقابل استقلال و گل‌گهر موقعیت‌های خوبی داشتیم اما گل نشد. این فشار باقی ماند و حساسیت‌های زیادی ایجاد کرد. بخصوص مقابل تراکتور که می‌توانستیم برنده باشیم اما نتیجه برعکس شد. با همه این سختی‌ها، می‌دانستیم باید خیلی زود از دل چنین بحران‌هایی خارج شویم که بچه‌ها موفق شدند. در تیم ما بچه‌ها باتجربه و جوان کنار هم هستند. با این شرایط، هر چقدر جلوتر برویم، شرایط بهتر می‌شود و فکر می‌کنم گل نزدن مسأله خاصی نبود اما خدا را شکر برطرف شد.


کلاً مس رفسنجان بازی‌های خوبی انجام می‌دهد اما به سختی توانست ببرد.
 ببینید ما و تمام تیم‌هایی که از لیگ یک به لیگ برتر می‌آیند، در ابتدا با مشکل مواجه می‌شوند چون باید انطباق‌پذیری رخ دهد. حتی اگر همه بازیکنان تیم لیگ برتری شده باشند اما نگاه به تیم، لیگ یکی است. به خاطر همین تیم‌هایی که به تازگی به لیگ برتر آمدند، نیاز به زمان دارد تا این انطباق‌پذیری رخ دهد.


برای رسیدن به هدفی که مد نظر دارید، کار برایتان از همان هفته اول شروع شد یا اینکه همه چیز را از هفته ششم که اولین برد را کسب کردید، در نظر می‌گیرید؟

نه من از همان اول هدفم مشخص بود و آن را دنبال می‌کنم. می‌دانستیم در این مسیر با چالش‌های زیادی مواجه می‌شویم و خودمان را برای آن آماده کردیم تا راحت‌تر با آن برخورد کنیم. موانع را می‌شناسم و پیش‌بینی کردم چه شرایطی ممکن است برایمان پیش بیاید. برای همین با طمأنینه و آگاهانه با آن برخورد کردیم و دانه‌دانه آن را پشت سر گذاشتیم. مس رفسنجان در یکسری موارد کیفیت لازم را دارد و در برخی نقاط دچار ضعف بود که باید آن را برطرف می‌کردیم. برای لیگ برتر نیازمند این هستیم که در تمام ابعاد حرفه‌ای باشیم. با چالش‌های زیادی روبه‌رو خواهیم شد و ممکن است مصدوم بدهیم یا با محرومیت مواجه شویم. بازی‌ها هم فشرده است و همیشه در حال سفر هستیم. این سفرها برای ما کمی متفاوت‌تر از بقیه تیم‌هاست چون ما هر هفته از چمن مصنوعی به چمن طبیعی و برعکس نقل مکان می‌کنیم که این مسأله تأثیرگذار است. ما در این چند هفته اخیر و حتی برای بازی با نساجی، به فاصله ۴ روز مقابل حریفان‌مان بازی می‌کنیم که این سومین بازی پشت‌هم ‌ما است. اینها ابعادی است که در مورد آن صحبت می‌کنم. محیط باشگاه و شهر رفسنجان باید انطباق‌پذیری لازم را برای حضور در لیگ برتر داشته باشند. هواداران اکثراً شرایط را درک می‌کنند. البته یکسری هم هستند که نگاه هواداری دارند و تعدادی هم مغرض هستند که با آنها کاری نداریم اما بحث تیم و هدفی که تعیین شده قطعاً چالش دارد که باید سعی کنیم با چالش‌ها منطقی برخورد کنیم و آنها را یکی‌یکی کنار بزنیم.


در این مدت هم باشگاه حمایت خیلی خوبی از شما و تیم داشت که شاید همین مسأله انگیزه‌تان را برای کسب پیروزی بیشتر کرد.
 خوشحالیم که توانستیم ببریم. سعی می‌کنیم با دقت و تمرکز بیشتر به این روند ادامه دهیم. بچه‌ها این آگاهی و تمرکز را دارند. در این مدت هم دکتر سعدمحمدی و آقای زین‌الدینی مدیرعامل باشگاه و همچنین مهندس احمدی مدیریت مجتمع مس، اعضای هیأت مدیره و علی علیزاده خیلی حمایت و کمک کردند که از آنها تشکر می‌کنم چون با آگاهی نسبت به شرایط موجود، با طمأنینه شرایط را تحلیل می‌کنند. تیم مدیریتی درک کافی دارند و این درک از دکتر سعدمحمدی تا بقیه کمک کرد با آرامش بیشتری کار را دنبال کنیم.


بعد از ۵ هفته یک تغییر هم در کادرفنی داشتید و مجتبی سرآسیایی را به مس رفسنجان آوردید تا دستیارتان باشد.
 حضور مجتبی سرآسیایی به عنوان یک دوست و یک رفیق می‌تواند به ما کمک زیادی کند. از مجتبی به خاطر حضورش تشکر می‌کنم. بقیه اعضای کادرفنی هم خیلی تلاش می‌کنند و همه آگاه هستیم که کار سختی داریم. مجتبی تجربه خوبی دارد و همه تلاش می‌کنیم به معنای واقعی تیم باشیم.


این هفته بازی سختی مقابل نساجی مازندران دارید؛ تیمی که ۴ گل از سپاهان خورد و حالا به دنبال جبران است.
 نساجی تیم بسیار خوبی است که کادرفنی خیلی خوبی هم دارد. بازی کردن با این تیم، آن هم در قائمشهر همیشه سخت است. با تمرکز لازم قطعاً برای این بازی پا می‌گذاریم و امیدواریم به چیزی که مدنظرمان است، برسیم.


پرسپولیس شنبه در فینال لیگ قهرمانان آسیا باید مقابل اولسان هیوندای کره‌جنوبی به میدان برود. پیش‌بینی‌تان از این بازی چطور است؟
 از ته قلبم برای نماینده کشورمان در آسیا آرزوی موفقیت دارم. پرسپولیس افتخار کشورمان است که بازی سختی مقابل نماینده شرق آسیا دارد. البته ما در سال‌های اخیر مقابل شرق آسیا نتایج خوبی گرفتیم. گل‌محمدی هم مربی خوبی است که می‌داند برای موفقیت تیم باید چه کند. امیدوارم پرسپولیس قهرمان شود و این افتخار به ایران برسد.

منبع : ایران ورزشی

مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانی نونهالان باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ برگزار شد.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"تیم فوتبال نونهالان مس رفسینجان حریفان خود را در فصل 1400-1399 شناخت . طبق قرعه کشی انجام شده در سازمان لیگ فوتبال ایران ، تیم فوتبال نونهالان صنعت مس رفسنجان در گروه 1 این مسابقات حضور دارد. همچنین شروع مسابقات با توجه به شرایط موجود در نیمه  اول دیماه خواهد بود و مسابقات به صورت رفت و برگشت انجام می شود. گروه بندی مسابقات به صورت منطقه ای انجام شده است.

گروه بندی  لیگ قهرمانی نونهالان

 گروه یک : مس رفسنجان، نوین فولاد یزد، مس کرمان، سپاهان اصفهان، ستارگان سیلک کاشان، حافظ شیراز

 

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" مراسم قرعه کشی  لیگ برتر امید باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹  ظهر امروزدر سالن روابط عمومی سازمان لیگ و به صورت وبینار و با حضور رضا عبدی مدیر لیگ های فوتبال پایه، بهنام محمودزاده و امیرحسین فراهانی برگزار شد.

تیم فوتبال امید صنعت مس رفسنجان که در گروه الف این رقابت ها حضور دارد حریفان خود را در این فصل شناخت.تیم های شاهین شهرداری بوشهر، نفت اهواز، تیپ تکاوران بندرعباس، سپاهان اصفهان، مس کرمان، گل گهرسیرجان و ذوب آهن اصفهان تیم هایی هستند که در گروه الف قرار دارند.
عبدی در این جلسه به نمایندگان تیم های حاضر اعلام کرد: مسابقات طبق درخواست و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا در ورزش با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی برگزار می شود  و شروع مسابقات با توجه به شرایط موجود در دهه اول دیماه خواهد بود و مسابقات به صورت رفت و برگشت انجام می شود.

گزارش تصویری هفته ششم رقابت های لیگ برتر کشور مس رفسنجان و نفت مسجد سلیمان

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

01

 

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور و از هفته ششم این رقابت ها برگزار شد. در جریان این دیدارها دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و نفت مسجد سلیمان عصر شنبه 22 آذراز ساعت 15 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان به مصاف یکدیگر رفتند.در این دیدار سخت و نفسگیر که با قضاوت ناصرجنگی برگزار شد نارنجی پوشان مس رفسنجان موفق شدند میهمان خود را با دو گل قائم اسلامی خواه در دقیقه 41 و محمد حسین کریم زاده در دقیقه 83 شکست دهند.

مس رفسنجان در این دیدار با ناصر سالاری،محسن طرحانی،حامد نورمحمدی،عقیل کعبی،محمد قاضی،قائم اسلامی خواه،مهرداد رضایی،میثم نقی زاده،مهرداد آوخ،محسن آذرباد و مسیح زاهدی پا به این دیدار گذاشتند.

در این دیدار علیرضا نقی زاده به جای قائم اسلامی خواه ، فراز امامعلی به جای مهرداد آوخ ، محمد حسین کریم زاده به جای محسن آذرباد ،محمد آقاجانپور به جای محمد قاضی و پیمان نامور به جای میثم نقی زاده به میدان آمدند.

همچنین در آغاز این دیداریک دقیقه سکوت به مناسبت در گذشت داور بین المللی فوتبال ایران زنده یاد محمد جواد تقی پور با نثار فاتح یادش را گرامی داشتند.

یادآور می شود مس رفسنجان در ادامه این رقابت ها و از هفته هفتم ، پنجشنبه 27 آذرماه در دیداری حساس در قائمشهر میهمان نساجی این شهر خواهد بود.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"دو تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان و نفت مسجد سلیمان عصر امروز شنبه 22 آذرماه 99 از ساعت 15 در ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.این در حالی است که مسی های رفسنجان تا به اینجای کار از پنج بازی 2 امتیاز کسب نمودند.رفسنجانی ها که هفته به هفته به شرایط مثبت خود رسیده اند شاگردان محمد ربیعی در دیدار های قبل نشان داده اند که در زمین از قدرت بالایی برخوردار هستند و تنها گلی را در بر ندارند اما در تمرینات شادابی که در چند روز اخیر انجام دادند قطعا در این دیدار حرف برای گفتن دارند.مسی ها در هفته گذشته توانستند در  تهران مقابل سایپا با تساوی بدون گل و به تک امتیاز دیدار پسنده کنند.

اما نفت مسجد سلیمان تا به اینجای کار با یک برد،سه مساوی و یک باخت کسب کند.مسجد سلیمان در هفته گذشته توانست با شکست 3-1 سپاهان کمی خود نمایی کند.اما مسجد سلیمان تا به اینجای کار نشان داده است که در دیدارهای خارج از خانه کمی نسبت به بازی های خانه ضعیف نشان داده است اما باید ببینیم امروز مقابل مس رفسنجان چگونه خواهد بود

کوبل داوری این دیدار ناصر جنگی بهمراه رحیم شاهین ، بابک خسروی و مهدی اجاقی خواهد بود

همچنین ناظر داوری این دیدار رسول فروغی خواهد بود

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" تیم‌های بسکتبال صنعت مس رفسنجان و رعد پدافند هوایی مشهد عصر امروز جمعه ۲۱ آذرماه در چارچوب رقابت های لیگ برتر بسکتبال رو در روی یکدیگر قرار گرفتند در این دیدار مسی های رفسنجان موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۸۵ به ۵۸  شکست دهد.

همچنین اصغر کاردوست با دبل و تاثیرگذاری بالا نقش بسزایی در پیروزی تیمش داشت و بهترین بازیکن میدان شد

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" دو تیم بسکتبال مس رفسنجان و شهرداری قزوین  از هفته سوم رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور عصر امروز پنجشنبه ۲۰ آذرماه ۹۹ از ساعت ۱۵ در تالار آزادی تهران رو در روی یکدیگر قرار گرفتند در این دیدار نزدیک و نفس گیر با برتری تیم شهرداری قزوین در ثانیه‌های پایانی، خاتمه پیدا کرد.

قزوینی‌ها، بازی را با پیروزی 26 بر 14 در کوارتر نخست آغاز کردند ولی در 3 کوارتر بعدی 15 بر 18، 20 بر 22 و 20 بر 25 شکست خوردند اما در نهایت 81 بر 79 موفق به شکست حریف خود شدند.

این در حالی بود که شوت 3 امتیازی قزوینی ها  در ۲ ثانیه پایانی،‌ عامل برد شهرداری قزوین در این بازی بود.

در پایان این بازی سعید محمدی 24 امتیاز برای مس رفسنجان و احسان دلیرزهان 26 امتیاز و 10 ریباند برای شهرداری قزوین در این بازی کسب کردند

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان"طی حکمی از سوی مهندس زیندینی"مدیر عامل باشگاه؛ایمان شهسواری "دادستان محترم رفسنجان" بعنوان رئیس کمیته انضباطی باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان منصوب شد.

در حاشیه تمرین مس رفسنجان آقایان دکتر فصیحی هرندی" فرماندار محترم رفسنجان"، جناب آقای شهسواری "دادستان محترم رفسنجان" ، دکتر ارسلان"رئیس هیئت مدیره باشگاه" ، مهندس زیندینی"مدیر عامل باشگاه" و علی علیزاده " معاون فنی باشگاه" در محل تمرین مس رفسنجان حضور پیدا کردند و از تمرینات این تیم بازدید نمودند.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" تیم والیبال مس رفسنجان که جهت دیدارهای دور برگشت مسابقات لیگ دسته اول والیبال کشور در تهران بسر می برد عصر امروز در دیداری دوستانه به مصاف عقاب ملل رفت که در پایان بانتیجه 3بر1 مغلوب این تیم شد.

لازم به ذکراست تیم عقاب درجایگاه دوم گروه ب مسابقات قراردارد.

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، در پایان اردوی نخست تیم ملی جوانان ، با نظر کادر فنی اسامی 25 بازیکن جهت حضور در اردوهای آماده سازی اصفهان و شیراز و انجام مسابقات تدارکاتی مورد نظر اعلام شد در این میان نام دو بازیکن تیم امید مس رفسنجان نیز دیده می شود.علیرضا وصالی و حمید رضا رضایی دو بازیکن امید مس رفسنجان با نظر داود مهابادی سرمربی تیم ملی جوانان کشورمان به این اردو دعوت شدند.

لازم به ذکر است بازیکنان تیم ملی پس از انجام تست کرونا تمرینات خود را از روز 19 آذر در مرکز ملی فوتبال آغاز خواهند کرد همچنین روز 20 آذر به منظور انجام یک مسابقه تدارکاتی برابر تیم بزرگسالان باشگاه سپاهان راهی اصفهان خواهند شد.اردوی تیم ملی جوانان تا 24 آذر در اصفهان ادامه خواهد داشت و شاگردان داوود مهابادی این شهر را به مقصد شیراز ترک می کنند و پس از انجام یک بازی تدارکاتی برابر تیم فجر شهید سپاسی در شیراز 28 آذر به تهران بازمی گردند.

 

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" با برگزاری هفته پنجم رقابت های لیگ برتر کشور دو تیم فوتبال سایپا تهران  و  صنعت مس رفسنجان عصر امروز دوشنبه 17 آذرماه 99 از ساعت 15 در ورزشگاه دستگردی تهران رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.این دیدار که با قضاوت امیر سامان سلطانی برگزار شد دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش به تساوی بدون گل دست پیداکردند.

در این دیدار شاگردان محمد ربیعی با خلق موقعیت های فراوان نتوانستند آنهارا تبدیل به گل کنند.مسی های رفسنجان می توانستند بازی را با پیروزی به پایان برسانند اما این کار میسر نشد و دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش و تقسیم امتیازات به کار خود در این هفته پایان دادند.

مس رفسنجان در این دیدار با ناصر سالاری،عقیل کعبی ، حامد نورمحمدی،مسیح زاهدی،میثم نقی زاده،قائم اسلامی خواه،محسن آذرباد،سجاد آشوری،فراز امامعلی،محمد قاضی پا به این دیدار گذاشتند.

یادآور می شود مس رفسنجان در هفته ششم از این رقابت ها شنبه 22 آذرماه 99 در ورزشگاه خانگی خود میزبان نفت مسجد سلیمان خواهد بود.

دبیر فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران طی نامه ای از مهندس مجید زیندینی " مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان " تقدیر  و تشکر کرد

به گزارش رسانه باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان" محسن سلگی دبیر فدراسیون دوچرخه سواری به دلیل حمایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان از رشته دو چرخه سواری و نایب قهرمانی مس رفسنجان تقدیر و تشکر نمودند.

متن نامه:

جناب آقای مجید زیندینی
مدیر عامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان
با سلام و احترام
ضمن تقدیر و تشکر از جنابعالی و همکاران محترمتان از ورزش مفرح و المپیکی دوچرخه سواری و سپاس از حمایت های آن باشگاه از ورزشکاران و کادر فنی تیم مس رفسنجان که توانستند در مرحله اول لیگ برتر پیست بعنوان نایب قهرمان نایل گردند. امید است با استعانت از درگاه خداوند منان شاهد موفقیتهای تیم دوچرخه سواری باشگاه صنعت مس رفسنجان در رویدادهای داخلی و بین المللی باشیم

محسن سلگی
دبیر فدراسیون

سه مقام برای تیم دوچرخه سواری صنعت مس رفسنجان

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > پایان >>
صفحه1 از44